Як схуднути за місяць. Найголовніші способи скинути вагу!

Як схуднути за місяць. Найголовніші способи скинути вагу! Як схуднути за місяць. Найголовніші способи скинути вагу!

Задумалися про те, як схуднути за місяць правильно? Попереду у вас значуща подія? Зайва вага робить вас непривабливою і погано відбивається на здоров’ї? До вирішення проблеми

потрібно приступати негайно. І не важливо, що саме вас турбує: як схуднути за місяць на 30 кг або як схуднути за місяць на 5 кг – потрібно діяти, а не переконувати себе, що не вистачить сили волі чи ні підходящої дієти.

Для початку точно визначте бажаний результат і з його урахуванням складайте план. Наприклад, якщо не знаєте, як схуднути на 3 кг за місяць, досить буде більше рухатися і хоча б взяти за правило – не їсти після шести.

Перед тим як схуднути за місяць в домашніх умовах, потрібно також оцінити стан організму: показники здоров’я, поточний вагу, конституцію. Практика показує, що при невеликому початковому вазі і зниження буде незначним. І навпаки, якщо вага набагато вище норми, як схуднути за місяць на 20 кг-не така й складна проблема.

Режим – запорука успіху

Багатьох цікавить рецепт, як швидко можна схуднути за місяць. На жаль, миттєвого кошти ще ніхто не придумав. Схуднення – це процес, що вимагає часу. При цьому кожну мить має бути підпорядковане завданню зниження ваги. Тому, обов’язково потрібно скласти розпорядок, який би охоплював весь день. Повісьте його на самому видному місці, щоб він завжди був перед очима.

У розпорядку дня необхідно чітко визначити час отримання і витрачання енергії – прийомів їжі і фізичного навантаження. Для того щоб організм нормально працював, достатньо чотирьох прийомів їжі. За основу можна взяти такий графік:

    сніданок о 8.00; обід в 13.30; полуденок о 16.30; вечерю в 18.00.

Обов’язково заплануйте час для фізичних вправ. Наприклад, в понеділок це буде прогулянка під час обідньої перерви, у вівторок – заняття в спортзалі, в середу – фізкульмінутка вдома з відеокасетою і так далі. Найважливіше – послідовно виконувати заплановане. Відпочинок – також дуже важливий пункт під час зниження ваги, адже схуднути грамотно – це означає знизити вагу, а не виснажити організм.

Якщо людина повноцінно не відпочиває, то процес схуднення сповільнюється. Без достатнього сну організм стає апатичним, млявим, рівень енергії знижується. Спати потрібно хоча б 8 годин на добу.

Худнемо без дієти

У багатьох процес схуднення міцно асоціюється з дієтами. Інші і зовсім вважають, що не відчуваючи поневірянь в їжі, неможливо володіти стрункою фігурою. Але це не так. Якщо ваш спосіб життя не можна назвати здоровим, то приведення його до ідеалу стане запорукою того, щоб схуднути без дієт за місяць. Просто потрібно бути фізично активним і вживати здорову їжу в достатній для організму кількості.

Більше руху – менше кілограмів

Схуднути за 4 тижні, особливо не обмежуючи себе в харчуванні, без фізичного навантаження неможливо. Навіть незначне підвищення активності благотворно позначиться на організмі. Хороша, наприклад, звичайна ходьба. Проходьте в день близько п’яти кілометрів – на роботу і назад, ввечері, і ви помітите результат. Це ефективно допоможе як схуднути за місяць після пологів, так і ненав’язливо приготуватися до літньої відпустки.

Якщо вже ви вирішили підійти до проблеми грунтовно і відвідувати спортивну установу, то прекрасний спосіб, як схуднути за місяць на 7 кг – це акваеробіка. Заняття у воді, з одного боку, дають значне навантаження м’язам, а з іншого боку – не так вимотують, як, наприклад, «сухопутний» фітнес.

Для схуднення за 30 днів вам не буде потрібно робити важкі вправи. Достатньо злегка навантажити м’язи, завдяки чому в організмі посиляться обмінні процеси.

Поради щодо гармонізації харчування

Найчастіше корінь всіх проблем у тих, хто хоче знизити вагу, – у неправильному харчуванні. Як знизити вагу за 1 місяць абсолютно без змін в раціоні і режимі харчування, напевно, не скаже ніхто. А ось корисні поради щодо зміни харчової поведінки є:

    зменшите порції вдвічі і стежте, щоб між прийомами їжі проходило не більше шести годин; не відволікайтеся під час їжі на читання або перегляд ТБ, відмовтеся від перекусів на ходу; вживайте в їжу більше відварних або приготованих на пару продуктів, виключіть з раціону макаронні вироби; включіть в свій раціон достатню кількість клітковини.

Багато рекомендують випивати в день не менше двох літрів чистої води. Вода допомагає виводити шлаки, токсини, а також зайву рідину. Пийте більше води – ось проста відповідь на питання: «як схуднути за місяць на 4 кг».

Дієта на місяць

Різноманітні дієти акцентують увагу на виборі певних продуктів, їх сполучуваності, калорійності. Наприклад, дієта Дюка акцентує увагу на білковій їжі і обіцяє вирішити проблему як схуднути за місяць на 10 кг.

Дієту вибирають з урахуванням бажаного результату і можливостей організму. Визначившись з варіантом харчування, пам’ятайте, що від нього теж потрібно відпочивати. Грамотне поєднання режиму з днями відпочинку буде сприяти зниженню ваги. Наприклад, цілі, як схуднути за місяць на 6 кг, можна домогтися, чергуючи 5 днів низькокалорійної дієти з 10 днями відпочинку.

Менше калорій

Один з логічних способів схуднення – це вибір продуктів харчування з меншою калорійністю. Зайва вага часто є наслідком того, що ми отримуємо більше калорій, ніж витрачаємо. Досить збалансувати надходження і витрату енергії – і ваше тіло почне прагнути до нормальної ваги.

Варіантів низькокалорійних дієт багато. Головна умова вибору – збереження в продуктах всіх необхідних організму речовин: білків, вуглеводів, жирів, вітамінів, мікро-і макроелементів. Як схуднути на 8 кг за місяць або більше при дотриманні основних положень низькокалорійної дієти – цілком здійсненне завдання.

Принципи дієти на місяць з низьким вмістом калорій можна сформулювати так:

    виключіть вживання алкоголю; скоротіть вживання м’яса і риби, вибираючи нежирні варіанти (не більше 150 і 200 грамів на день); з мучного вживайте тільки пшеничний або житній хліб (не більше 150 грамів на день); виключіть вживання круп (крім гречаної, ячної і перлової у невеликій кількості); розширте раціон харчування за рахунок овочів у сирому вигляді; виключіть калорійні фрукти, солодкі соки, вироби з вмістом цукру.

Геть вуглеводи

Як схуднути за місяць на 15 кг, підкаже дієта по Кіму Протасову. Вона заснована на обмеженні вживання вуглеводів з високим глікемічним індексом. Під абсолютною забороною цукор і продукти з його вмістом. У раціоні упор робиться на овочі і нежирні молочні продукти: кефір, йогурт, сир. Не виключено вживання м’яса.

Багато голлівудських зірок відзначають ефективність низкоуглеводной дієти Аткінса, яка комбінує в раціоні білки і жири. Виключаються такі продукти, як борошняні вироби, хліб, овочі з високим вмістом крохмалю, горіхи, насіння, продукти з кофеїном. Встановлюється триразове або дробове харчування в поєднанні з вживанням достатньої кількості рідини – не менше 1,5 літрів води.

Як бачите, щоб зменшити вагу за 4 тижні, є різні способи. Залежно від поставленої мети, особливостей організму, способу життя можна вибрати свій варіант. Найголовніше, що розповіді про те, як я схудла за місяць, – не казка. Достатньо бажання і розумного підходу. Не потрібно сумніватися, чи можна схуднути за місяць? Потрібно починати худнути.

Comments are closed!

_0.32MB/0.00458 sec