Як схуднути за місяць? Довгоочікуваний міні-план стрункості | Стрункість і Краса: як знайти і зберегти

Як схуднути за місяць? Довгоочікуваний міні-план стрункості | Стрункість і Краса: як знайти і зберегти Як схуднути за місяць? Довгоочікуваний міні-план стрункості

Автор Юлія Пономарьова

Всі хочуть схуднути швидко – за три дні, тиждень або хоча б місяць. Давайте поговоримо про те, як схуднути

за місяць . т. к. з перерахованих саме цей термін бачиться мені найбільш прийнятним. За місяць можна отримати помітний результат, схуднувши на один-два розміри, без шкоди для здоров’я.

У першу чергу

Найбільша трудність, яка буде майже постійно вставати перед вами протягом місяця – це мотивація. Місяць – все-таки не три дні, а впевнено рухатися до мети тривалий період під силу не кожному.

Але «попереджений – значить, озброєний». Вам треба підготуватися до можливого ослаблення і навіть тимчасової втрати мотивації, щоб не зупинятися на півдорозі.

Варіант для скурпулезностью – знайти побільше гасел. Приклади: «я щодня стаю стрункішою», «я можу важити 60 кілограмів», «моя вага (розмір талії) – … »І т. п.

Такі афірмації потрібно промовляти якомога частіше, не чекаючи втрати мотивації – і тоді ця втрата ніколи вас не наздожене. Хтось із великих сказав: «Ми стаємо тим, про що думаємо», і це дійсно так.

Варіант для сильних – не звертати увагу на зневіру в вас оточують. Це зовсім не важливо. Важлива лише ваша особиста віра в успіх.

Зрозумійте: люди не вірять в вас, бо не вірять у себе. Їм не хочеться усвідомлювати, що хтось може більше, ніж вони самі.

Варіант для сміливих – дати публічну обіцянку. Скажіть комусь (а краще групі людей), що через місяць ви будете тонше на розмір. Тоді й «відступати нікуди, позаду Москва».

Я сама одного разу користувалася цим методом, і можу сказати, що він працює безвідмовно.

І, як завжди – застосувавши всі варіанти, ви «приготуєте» «потужний мотиваційний коктейль».

Вирішальна тиждень

Щоб спростити вам завдання, я перерахую 7 пунктів, які ви повинні будете зробити частиною свого життя за наступною схемою: у перший день – перший пункт, у другий день – перший плюс другий пункт, і т. д. На сьомий день виконуйте всі 7 пропонованих правил разом узяті.

1. Пити 2 літри води в день.

Пити потрібно часто. Ідеально – ковток води раз на 20 хвилин. Але ідеали, як правило, до реального життя не мають ні найменшого відношення. Тому просто пийте якомога частіше.

2. Правильно вечеряти.

Кращий варіант – свіжі овочі і нежирний білок.

Приклади білкових страв: сир, варені яйця або омлет, риба, м’ясо, птиця. Ну і, звичайно, кефір. Всі продукти нежирні, і вами жирними штучно не робляться (читайте – НЕ смажаться)!

До овочів можна додати трохи масла, але ні в якому разі не робити заправку тільки з нього. Згадайте про існування лимонного соку, гірчиці, соєвого соусу, яблучного оцту та інших нежирних варіантів заправки.

3. Правильно снідати.

Ну що, легко повечеряли, так апетит вранці прокинувся? Ось і добре.

Кращий варіант сніданку: нежирний білок і (або) повільні вуглеводи.

Правила вживання білків – в попередньому пункті. А повільні вуглеводи – це каші і макарони з твердих сортів пшениці. Каші можна готувати на молоці, але краще без цукру.

4. З’їдати 3 фрукта в день.

3 різних фрукта в якості перекусів – за 0,5 год до найближчого прийому їжі або через 2 години після їжі. Розмір – з середнє яблуко.

Будь-яких! Хоч банан, хоч виноград, хоч інжир (хоча де ви його взимку візьмете?).

5. В обід з’їдати 200 грамів салату зі свіжих овочів.

Насамперед – салат, потім все інше. Про заправці читайте у другому пункті.

6. Зменшити порції.

Якщо ви не в перший раз читайте мої статті, і у вас все ще не маленька тарілка, то я на вас всерйоз образилася. Ні, ну правда – скільки можна читати. Пора б уже й робити!

7. Більше рухатися.

Щоб вам не ламати голову, як без праці рухатися більше, прочитайте «3 способу рухатися більше» і «5 найдоступніших тренажерів». Там купа ідей на цей рахунок, навряд чи є сенс повторюватися.

Сім пунктів кожен день плюс постійна підтримка мотивації – ось і вся відповідь на запитання: « Як схуднути за місяць?». І більше ми їм не здамся, а беремо і робимо! Краси вам, стрункості та здоров’я!

речі, ось ця стаття у відеоформаті:

P. S. Кожен раз пишеш таку довгу статтю і думаєш: «Ну хоч би хтось зробив!» Адже готовий план схуднення, ну просто на блюдечку. А тим, хто все ще шукає чарівну таблетку, я підкину трохи чарівництва – «Як схуднути уві сні і казку зробити бувальщиною? ». Перед Новим роком не завадить

Comments are closed!

_0.31MB/0.09180 sec