Як схуднути за допомогою ходьби | 40 КГ | ВКонтакте

Як схуднути за допомогою ходьби | 40 КГ | ВКонтакте

Ходьба – найбезпечніший і доступний вид фізичного навантаження. А зараз, з приходом весни, нам все більше і більше хочеться бувати на свіжому повітрі. Так чому б не поєднати приємне з корисним?

Руху при ходьбі допомагають не тільки розім’яти м’язи, розігнати застояну кров, особливо в черевній порожнині і області малого тазу, поліпшити харчування серця, легенів, мозку, але і скинути зайві кілограми.

Час. Ходити можна і потрібно в будь-яку погоду. Краще, якщо прогулянка відбудеться за 1,5-2 години до їжі або через 1,5-2 години після їжі. Якщо твоя мета – скинути вагу, ходи натщесерце. Можна виходити на прогулянку і відразу після прийняття їжі, тільки починати треба з повільного кроку, а через годину переходити на енергійну, швидку ходьбу тривалістю 30-60 хвилин.

Темп. Тільки ходьба в швидкому темпі приносить користь. Не варто ходити ледве-ледве пересуваючи ноги. Повільна ходьба майже марна, адже організм ніякого навантаження при цьому не отримує. Тобто робота серця, судин, обмінні та інші функціональні процеси при повільній ходьбі протікають приблизно на рівні спокою. Згорання калорій йде повільно, основні продукти обміну витрачаються слабо, все з’їдене йде «в жир». Тому краще пройти менше, але швидше.

Методика. Почни прогулянку з швидкої ходьби (від 5 до 15 хвилин), втомишся – зменшили темп хвилин на п’ять і знову додай крок. Ходити потрібно так, щоб втомитися, що не задихаючись, відчути навантаження і навіть спітніти. Тільки тоді твій організм буде спалювати надійшли з їжею калорії або накопичений роками жир. Протягом 2-3 місяців тренування доведи ходьбу швидким кроком до 40-60 хвилин за одну прогулянку. А після трьох місяців поступово зростаючих навантажень потрібно навчитися швидко йти 1,5-2 години. Якщо ти гуляєш більше, решту часу можна приділити відпочинку, тобто повільної прогулянці. Якщо немає можливості гуляти, ходи пішки на роботу і назад, причому на роботу в середньому темпі, а з роботи швидше. Лікарі рекомендують залежно від підготовленості та стану здоров’я щодня долати від 3-5 до 10-15 км.

Як дихати. Щоб прогулянка була ефективною, потрібно правильно дихати. Робити це слід ритмічно через ніс, погоджуючи дихання з ритмом руху. У всіх випадках тренування ходьбою при підвищенні навантаження слід уникати задишки і намагатися не припиняти дихання носом. При швидкому темпі, якщо повітря чисте, дихати потрібно носом і ротом одночасно. Якщо повітря забруднене, в ньому багато пилу, при сильному морозі і вітрі слід вдихати носом, а видихати ротом через кожні 3-4 кроки. Якщо навантаження при ходьбі не викликає задишки, значить, ти все робиш правильно.

  • Схуднути за допомогою ходьби назад
  • схуднути ык
  • Чи реально схуднути на 40 кг за 3 місяці
  • як ПРАВИЛЬНО СХУДНУТИ НА 40 КГ

Comments are closed!