Як схуднути за допомогою води, на воді? | ВКонтакте

Як схуднути за допомогою води, на воді? | ВКонтакте Відкрита група

Як схуднути за допомогою води, на воді?

Опис:

Кілька років тому я прочитала книги Фірейдона Батмангхеліджа «Вода для здоров’я» та «Ваше тіло просить води». їх і з тих пір стала послідовником цієї теорії!

Показати повністю.. Випробувавши

на собі благотворну дію звичайної питної води не тільки на зменшення ваги, але і на те, що я практично відмовилася від болезаспокійливих засобів при головному болю і болю під час місячних, я стала пропагувати цей абсолютно простий метод, на перший погляд не викликає довіри! Однак не поспішайте з висновками!

Зрозуміло, скептично налаштований людина, оболдіває від різноманітною і настирливої??реклами різних нових методик оздоровлення, не стане навіть і читати статей про його метод, викладають зміст декількох гучних книг Батмангхеліджа. І дарма! Я вважаю, що це той самий життєво необхідний інформаційний мінімум, який дозволяє в дуже багатьох випадках усунути погане самопочуття без того, щоб звертатися до лікаря або, що стало звичайною поганий нормою, – застосовувати відомі, «знайомі» ліки, часто володіють, втім, і невідомим побічною дією. А іноді – і справді, можна навіть вилікувати свою стару, здавалося б, «невиліковну» хворість.

Отже, ново чи твердження, винесене в заголовок книги – «Ваше тіло просить води»? Начебто, ми всі про це чудово знаємо. Чому ж ім’я Батмангхеліджа, що називається, зараз на слуху? З безлічі відгуків на його книги мені найбільше імпонує такий: «Відкриття доктора Ф. Батмангхелідж про очищувальну ролі води щодо хвороб людини належить до числа таких, про який начебто всі знають і багато ним користуються, але часто забувають».

Кілька років тому популярний в Америці жіночий журнал “Woman’s World Magazine” вийшов із сенсаційною заголовком: “Революційний прорив у медицині! Нова програма схуднення за допомогою води! ” На обкладинці номера була поміщена фотографія зірки телесеріалу, якій вдалося без дієти схуднути на 13 кг. Розповів журнал і про провідну популярної радіопередачі, яка без всяких зусиль скинула 18 кг, перейшовши з 52 розміру одягу на 46-й. При цьому вона позбулася не тільки від м’язової млявості, а й від хронічної втоми, болі в суглобах, головного болю… І актриса, і журналістка не приймали ніяких дорогих засобів для схуднення, що не морили себе виснажливими дієтами. Вони просто випивали близько 2,5 л води на день – саме такий природний і надзвичайно ефективний метод запропонував американський лікар Фірейдон Батмангхелідж. Узагальнивши результати 20-річних клінічних та наукових досліджень, Батмангхелідж зробив висновок, що саме вода може допомогти людині подолати будь-які проблеми зі здоров’ям. У тому числі і що стала лихом для людства проблему ожиріння.

Доктор Батмангхелідж народився в Ірані в 1931 році. Він навчався у приватній школі Шотландії і здобув освіту в медичній школі лікарні святої Марії при Лондонському університеті. Після завершення навчання Батмангхелідж отримав почесне запрошення на посаду ординатора в тій же медичній школі. Він займався медициною в Англії, а потім повернувся в Іран, де взяв активну участь у створенні лікарень та оздоровчих центрів. Коли в 1979 році в Ірані спалахнула революція, його, як члена впливової родини, кинули до в’язниці. Відбуваючи термін у в’язниці Евін, політичний в’язень доктор Батмангхелідж здійснив історичне відкриття цілющої сили води. Будучи лікарем, він намагався по можливості полегшувати страждання хворих ув’язнених. Одного разу вночі йому довелося лікувати товариша за висновком від гострого болю, викликаної виразкою. Не маючи під рукою ніяких медикаментів, доктор Батмангхелідж прописав людині єдиний засіб, який у нього було, – воду. Батмангхелідж змусив пацієнта випити дві склянки води. Через вісім хвилин нестерпний біль зникла. За 2,5 року свого ув’язнення доктор Батмангхелідж провів всебічне дослідження лікувальних властивостей води і виявив, що вона може запобігати і виліковувати багато хворобливі Деген

  • дослідження лікаря ф батмангхеліджа про воду
  • зірки яким вдалось схуднути

Comments are closed!

_0.31MB/0.00541 sec