Як схуднути за допомогою води? Чи можна схуднути на воді: відгуки, фото

Як схуднути за допомогою води? Чи можна схуднути на воді: відгуки, фото Схуднення за допомогою води: міф чи реальність?

(голосів: 6108)

Здавна відомі чудодійні властивості води, що є основою всього життя людини. Перші дев’ять місяців свого перебування в утробі матері ми знаходимося у воді, народжуємося, п’ємо воду і купаємося

в ній, всі природні продукти харчування частково складаються з води. Саме тому цілком обгрунтований і цікавий багатьом питання, а чи можна за допомогою води схуднути?

Факти про схуднення на воді

Можливість схуднути за допомогою води є міфом, активно поширюваним в сучасному світі. Вживання води в певних кількостях дозволяє лише зробити процес схуднення більш швидким і закріпити результат. Вода необхідна організму для нормального функціонування, вона прискорює наш обмін речовин.

Але мова йде виключно про чистій воді, а не про соках, чаї, кави або газованих напоях, вплив яких на наш організм вельми сумнівно.

Так на яких же підставах руйнується міф про можливість схуднути за допомогою води? Вода сама по собі не є засобом для схуднення. Просто випиваючи будь-яку кількість води або, додаючи в неї лимон, або використовуючи будь-яке з сумнівно ефективних народних засобів, схуднути ви не зможете ніколи. Тому зниження ваги реально лише при зміні тактики харчування і, звичайно ж, заняттях спортом.

Чому вода така важлива для людини? Напевно, вже ні для кото не секрет, що людина на дві третини складається з води. Але мало хто знає, що людський організм витрачає близько 2,5 літрів рідини на день. Розглянемо детальніше, куди йде ця вода:

    Щодня приблизно 800 мл води виходить з організму разом з потом 130 мл йде через кишечник Дихання вимагає віддачі на 320 мл в день І найбільшу частину рідини щодня «виганяють» з організму нирки – 1,5 літра

Варто враховувати, що влітку кількість витрачається рідини помітно зростає. Відповідно, і пити в день доводиться більше. Як розумно використовувати знання про воду для досягнення своїх цілей і нарешті знайти відповідь на питання про те, чи можна схуднути на воді?

Якщо ви вирішили порадитися з фахівцем з приводу схуднення, перше, що ви неодмінно почуєте, – рекомендацію вживати в день не менше 1,5-2 літрів води. Зверніть увагу, що це півтора літра чистої питної води, не враховують чаї, компоти, соки, супи і т. д. вони сприймаються нашим організмом як їжа, а не як питво.

Значення води в процесі схуднення

Необхідність вимивати з організму шлаки і токсини в процесі схуднення є основною причиною обов’язкового споживання великої кількості води щодня.

Збільшення вмісту токсинів обумовлюється активним витратою жирових клітин, які надійно ховають шкідливі для організму речовини в своїх тканинах. Відповідно, коли жировий запас починає активно зникати, токсини звільняються і можуть завдати значної шкоди здоров’ю людини. Які ж проблеми можуть виникнути?

    Поява неприємного запаху з ротової порожнини Запори і дисфункція нирок Набряки нижніх кінцівок та обличчя

Вода для організму є двигуном всіх біохімічних процесів, тому необхідно чітко відстежувати кількість надходить в організм рідини. Незамінна вода і для ефективного і швидкого знищення жирових клітин. Давайте спробуємо докопатися до суті і знайдемо конкретний план дій для того, щоб зрозуміти, як можна схуднути за допомогою води.

Швидке схуднення завжди вважали стресом для організму. Також схуднення може стати причиною утворення каменів у нирках, в сечовому і жовчному міхурі. Нерідкі випадки згущення крові. Запобігти всі негативні наслідки швидкого схуднення дозволить споживання необхідної кількості питної води. Тільки так ви зможете домогтися краси без шкоди здоров’ю.

Роль води для людського організму досі продовжують досліджувати багато вчених у світі. Сьогодні популярна теорія залежності самопочуття людини від кількості випивається їм у день води. Вчені стверджують, що при отриманні необхідної денної норми рідини:

    Значно підвищується активність людини, як у фізичному, так і в розумовому плані; Людина стає більш уважним і може похвалитися гарною пам’яттю; Істотно збільшується стресостійкість; Після тривалого розумового напруження сили повертаються набагато швидше.

Поради щодо вживання води з метою схуднути

Всіх людей умовно можна поділити на дві категорії: одні п’ють достатню кількість води в день, і для них це цілком нормально, інші ж ледве дотягують до літра чистої питної води в день, тамуючи спрагу в основному чаями, соками, компотами і мінералкою.

Люди, які відносяться до другої категорії, часто просто-напросто забувають пити воду, а коли спохоплюються, намагаються випити якомога більше за один прийом. Але так робити не можна. Вода повинна надходити в організм поступово. Так, наприклад, можна випивати по склянці води щогодини або скласти іншу більш відповідну особисто вам схему.

ВАЖЛИВО! При захворюваннях сечовивідної системи, бажаючи збільшити денну дозу споживання питної води, необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем.

Багатьох цікавить співвідношення споживаної рідини і їжі. Так, людей, стрімко йдуть до мети отримання ідеальної фігури, цікавить питання, коли саме пити воду. Популярна думка, що випивати склянку води обов’язково потрібно за 60 хвилин перед їжею і через 60 хвилин після прийому їжі. Таку думку в чому помилкове.

Не менш поширена думка, що вода, надходячи в шлунок, вимиває накопичився шлунковий сік, тим самим перешкоджаючи повноцінному травленню. І знову дане твердження не має наукових обгрунтувань. Надходить в організм вода не контактує з вмістом шлунка і безпосередньо з шлунковим соком. Вона проходить по шлунковим складкам малої кривизни і відразу переходить в дванадцятипалу кишку.

У багатьох країнах присутність графина з водою на столі під час прийому їжі обов’язково. Люди п’ють воду не залежно від того, їли вони вже до цього чи ні. Тому на питання, коли потрібно пити воду, єдино правильну відповідь – завжди! Як тільки ви починаєте відчувати спрагу, не замислюйтесь і пийте стільки води, скільки вам потрібно для відчуття комфорту в організмі.

Абсолютно кожній людині потрібно пити як мінімум 1,5 літри води в день. Якщо ви помітили, що спожите вами кількість рідини мізерне, потрібно терміново виправляти дану ситуацію. Для початку виспівувати хоча б 4 склянки води в день, поступово збільшуючи її кількість до необхідної норми.

  • схуднення водою відгуки
  • схуднення за допомогою води відгуки
  • як схуднути за допомогою води відгуки

Comments are closed!

_0.32MB/0.00443 sec