Як схуднути за допомогою вегетаріанської дієти. | Вегетаріанство і здоровий спосіб життя

Як схуднути за допомогою вегетаріанської дієти. | Вегетаріанство і здоровий спосіб життя Як схуднути за допомогою вегетаріанської дієти.

Для того, щоб схуднути . недостатньо тільки відмовитися від м’яса. Всупереч розхожій думці, вегетаріанська дієта може бути дуже калорійною. По-перше, вегетаріанська

їжа – це не тільки низькокалорійні овочі та фрукти, але і такі продукти, як, наприклад, горіхи, рослинне і вершкове масла, сири і шоколад. Самі розумієте, що до зниженню ваги надмірне захоплення такими продуктами не приведе і, швидше, навіть навпаки – ви поправитеся. По-друге, не всяке вегетаріанське харчування можна визнати дієтичним. Якщо виключити зі свого раціону м’ясо і продукти з нього, але компенсувати їх булочками і солодкої газованою водою, позбутися зайвих кілограмів теж навряд чи вдасться.

Однак вегетаріанство таки призводить до схуднення. якщо основний упор в харчуванні робити на овочі, фрукти, крупи, сир, нежирні сорти сирів та продукти з борошна грубого помолу, а не на здобні борошняні вироби і смажену важку їжу.

А відбувається це ось чому. При приготуванні м’яса використовується більше солі, ніж при приготуванні нем’ясних страв – вони просто цього не вимагають. Відомий факт про сіль полягає в тому, що вона затримує рідину в організмі, а, отже, відмовившись від неї або скоротивши її споживання, ви гарантовано втратите пару-трійку зайвих кілограмів . Ще одна обставина, що сприяє схудненню – менша калорійність правильно підібраних продуктів. Правильно приготовлена??вегетаріанська їжа містить істотно менше калорій, що збуджують апетит речовин і жирів, ніж аналогічним чином приготовлена??м’ясна.

Щоб боротьба з небажаними кілограмами була успішною, радимо вам дотримуватися наступних правил.

    Знизьте споживання солі. Віддавайте перевагу зелений чай сокам – користі в останніх не так багато, як прийнято вважати (якщо ви потребуєте вітамінах, краще з’їсти свіжий фрукт), а ось цукром і, отже, калоріями такі напої багаті. Оскільки категорична відмова від солодкого для багатьох буде болючим, ми не радимо повністю виключати солодощі. А ось які солодощі віддати перевагу – інше питання. Найкраще вживати солодощі у вигляді сухофруктів і меду, вони є джерелом корисних речовин. Також іноді можна дозволити собі трохи гіркого шоколаду. Пийте не менше 2-2,5 л води на день. Багато вегетаріанці . провідні здоровий спосіб життя . відмовляються і від алкоголю. Ми не будемо говорити про шкоду алкогольних напоїв для здоров’я, але скажемо про те, що вони приносять стільки ж шкоди вашій фігурі, скільки порція картоплі фрі. У винах міститься в середньому 100 ккал на 100 грам продукту, в міцних алкогольних напоях – більше 200. Чи потрібні вам ці зайві калорії? Класична рекомендація дієтологів – з усіх борошняних продуктів віддавайте перевагу хлібі з висівками. Їжте часто і невеликими порціями. Ні для кого не секрет, що вегетаріанська їжа перетравлюється швидше, ніж м’ясна, і, значить, почуття голоду наступає раніше. Не чекайте, поки у вас розіграється звірячий апетит – це обов’язково призведе до переїдання. Краще перекусите небудь фруктом або хлібцем з овочами.

Нехай ваша боротьба за ідеальну фігуру буде успішною!

  • найефективніший спосіб для обгортаня для похуденія

Comments are closed!