Як схуднути за допомогою соди – Racionika. ru

Як схуднути за допомогою соди – Racionika. ru Як схуднути за допомогою соди

Прості речі не раз опинялися найбільш ефективним вирішенням складних проблем. А що може бути «проблемних», ніж ненависні кілограми зайвої ваги? Останнім часом Інтернет просто «підривають» повідомлення про те, як схуднути за допомогою соди

– харчової або, по-іншому, чайної соди. Ви вже читали історії тих, хто зміг попрощатися з 5-8 кг своєї ваги і за тиждень-другий поміняв свій гардероб на два розміри менше. Заманливо. Особливо для ледачих.

Сода харчова для схуднення – корисні властивості продукту

Що таке сода? Це кристалічний білий порошок, без запаху, з неприємним солоновато-гіркуватим смаком. Найменування хімічної речовини – кисла сіль натрію і вугільної кислоти, або гідрокарбонат натрію.

    Відмінний рахрихлітель, засіб для виробництва газованих напоїв

Реакцію соди на кислоту ви бачили не раз: якщо в порошок додати кілька крапель оцту або лимонного соку, то відбудеться ефект «гасіння», рясне виділення лопаються бульбашок вуглекислого газу.

У кулінарії так оптимізують дію соди в тесті, і випічка виходить пишніше і м’якше. На пачці магазинного печива або на пляшці газованого напою сода позначається маркуванням Е500 – цей вид «Е» не небезпечний, але передозування погіршує смак. У домашніх умовах легко зробити «шипучку» з хлібного квасу і 1-2 гр содового порошку.

    Протівоізжоговое засіб

Содовий водний розчин використовують як народний засіб від печії – полегшення дійсно наступає, але на короткий термін. Потім проблема повертається «кислотним рикошетом» і тільки погіршує стан.

    Протимікробний засіб, що абсорбує порошок

Слабкий содовий розчин застосовується при легких інтоксикаціях, проблемах ротової порожнини: сода – прекрасний абсорбент і відмінне антимікробний засіб.

    Домашній антіжір, екологічне миючий і засіб для чищення

Тим, хто використовує соду харчову для схуднення, відомо, що вона здатна розщеплювати жири, і це властивість застосовують при митті посуду, чищення кухонного начиння. Не плутати кальциновану соду і харчову! Кальциновану, якої теж часто миють посуд, ні в якому разі не використовувати для схуднення, тільки соду харчову!

Сода і лимон для схуднення, содові ванни

Содовий напій для схуднення з соди і лимона – неоднозначний спосіб. І чи можна схуднути за допомогою харчової соди, доводиться тільки емпірично, на власному досвіді. Є думки тих, кому вдалося скинути вагу. А є доводи докторів – вибирайте самі, на що спертися. Але не полінуйтеся отримати консультацію гастроентеролога або ендокринолога, в іншому випадку наслідки можуть бути сумними.

  • Що потрібно робити щоб ноги схудли за 14 днів з допомогою харчової соди
  • як похудати в домашніх умовах за тиждень з содов

Comments are closed!