Як схуднути за допомогою скакалки? Поради та рекомендації на WomenSlim. ru

Як схуднути за допомогою скакалки? Поради та рекомендації на WomenSlim. ru Як схуднути за допомогою скакалки

Як схуднути за допомогою скакалки

Скакалка – це один з найбільш простих і ефективних тренажерів для схуднення. Багато хто навіть

не уявляють, наскільки легко можна схуднути за допомогою скакалки. Заняття з скакалками спалюють близько 400 кілокалорій за півгодини, що більше, ніж витрачається при плаванні. їзді на велосипеді або грі в теніс. Стрибки зі скакалкою сьогодні виділилися в окреме фізкультурний напрям – сукупного.

Дуже суттєвим плюсом стрибків з скакалкою є незалежність від часу і місця. Можна займатися вдома або на вулиці (у дворі), і в будь-який зручний для вас час. До того ж заняття не зажадають більше двох годин на тиждень. І при цьому ви отримаєте відмінні результати в схудненні.

Як схуднути за допомогою скакалки. Користь стрибків

Користь стрибків на скакалці очевидна. По-перше, це серйозна аеробне навантаження, яка включає в роботу практично всі м’язи нашого організму. І при такому навантаженні, тривалістю більше 20-ти хвилин, як паливо наше тіло починає використовувати жирові запаси. Скакалка чудово коригує фігуру. Насамперед, починають стройнеть ноги, т. к. на них припадає основне навантаження. Сідниці стають більш пружними та підтягнутими. При систематичних заняттях всі м’язи в організмі зміцнюються, йдуть жирові відкладення разом з целюлітом. фігура набуває більш виражені і красиві обриси. Щоб заняття приносили максимум користі, треба правильно підібрати скакалку та одяг для стрибків.

Як схуднути за допомогою скакалки. Підбираємо спорядження

Самий основний фактор при виборі скакалки – її довжина, вона впливає на зручність і правильність стрибків. Скакалка повинна підбиратися суворо індивідуально, по вашому зростанню. Найпростіший спосіб підібрати довжину: треба встати на скакалку двома ногами, при цьому її кінці повинні лежати в руках, при натягу скакалки ручки повинні виявитися на рівні пахв. Сьогодні можна придбати спеціальну скакалку з лічильником. Він буде показувати, скільки калорій ви спалили за час стрибків, але для цього необхідно ввести свою вагу в програму. Після вибору скакалки необхідно подбати про зручне взуття, босоніж стрибати не рекомендується. Найкраще для цієї мети підійдуть кросівки з амортизуючою підошвою. Можна використовувати взуття, призначену для бігу. При виборі одягу варто віддавати перевагу вільним штанів чи шортів.

Як схуднути за допомогою скакалки. Програма занять і техніка стрибків

Для того щоб схуднути за допомогою стрибків зі скакалкою, потрібно сталість. Звичайно, нічого страшного, якщо одне заплановане заняття буде пропущено, але не варто постійно пропускати тренування. Найбільш ефективними є заняття через день. Через деякий час кількість тренувань можна збільшити. Займатися треба не менш ніж півгодини, цього буде достатньо для того, щоб процес схуднення активізувався. Однак початківцям найчастіше досить важко стрибати такий час, тому перші тренування можна зробити коротше, наприклад два підходи по 10 хвилин.

Дуже важливим для досягнення ефекту є і техніка стрибків. Під час приземлення п’ята не повинна стосуватися підлоги. Відштовхуватися потрібно великим пальцем, а приземлятися на подушечки всіх пальців. Тулуб при стрибках має перебувати в одному положенні, працюють тільки руки і ноги. Не варто робити занадто високі стрибки. це збільшує навантаження на хребетний відділ і колінні суглоби. Починати заняття треба з стрибків у повільному темпі, щоб підготувати організм до серйозної навантаженні, далі темп збільшується, до такої міри, щоб ви змогли рівно дихати і стрибати протягом запланованого часу.

Як схуднути за допомогою скакалки. Максимально прискорюємо схуднення

Для того, щоб схуднення йшло максимальними темпами, одних занять буде недостатньо, особливо якщо у вас є проблеми з обміном речовин. Для більш ефективного спалювання жиру необхідно почати прийом препарату Фітослім Актив. Його прийом регулює обмін речовин і не дає організму накопичувати зайвий жир. Також нормалізується апетит і знижується тяга до кондитерських виробів, що дуже актуально для ласунів. Активні речовини Фітослім Актив приводять в дію природні процеси схуднення, що спільно з стрибками на скакалці дає дуже хороший результат при позбавленні від зайвих кілограмів. Прийом препарату дозволяє закріпити отримані результати.

  • Скакання на скакалці
  • що дає скакання на скакалці
  • на скільки кілограм і за скільки часу можна похудати скакаючи на скакалці
  • що дає скакалка
  • чи можна стрибати на скакалці під час місячних
  • Що дає скакалка?
  • як можна бистро похудати скакаючи на скакалці
  • Яндекс що дає скакалка
  • чи можна схуднути скакаючи на скакалці
  • на скільки можна похудать за допомогою скакалки

Comments are closed!

_0.31MB/0.01086 sec