Як схуднути за допомогою рису? Поради та рекомендації на WomenSlim. ru

Як схуднути за допомогою рису? Поради та рекомендації на WomenSlim. ru Як схуднути за допомогою рису

Як схуднути за допомогою рису

На сході люди давно знають, що секрети здоров’я, стрункості і довголіття заховані в рисових зернах. Навіть японський ієрогліф, що означає «мир і гармонія» має друге значення – «Є зерна». Рис сприяє лікуванню від багатьох хвороб. На відміну від борошняних продуктів. рис не призводить до зайвої ваги і не засмічує судини.

Однак, дуже важливо вживати в їжу саме незбиране, неочищена зерно. Тільки неочищений рис містить в собі всі необхідні людині вітаміни і мікроелементи. Люди давно знають про чудесні цілющі властивості рису і вживають його не тільки для насичення. Рис сприяє схудненню, очищенню і оздоровленню організму. Як схуднути за допомогою рису і очистити свій організм?

Отже, ви прийняли рішення схуднути. План схуднення складений – це перехід на здорове харчування і фізичні вправи. Але перш, ніж переходити на правильне харчування, необхідно очистити організм. Адже поки ми не виведемо зі свого організму шлаки і токсини, які накопичилися там в результаті неправильного способу життя, користі від переходу на нове харчування ми не отримаємо. Чистку будемо проводити за допомогою рису, адже рис по праву вважають одним з кращих засобів очищення.

Очищення за допомогою рису

Увечері напередодні очищення, залийте склянку рису водою і залиште на ніч. Вранці промийте рис, залийте 2-ма склянками води і звар3ть. Потім промийте готовий рис. Розділіть його на 4 частини і з’їжте протягом дня. За 20 хвилин до вживання рису випийте зелений чай. Таке очищення проводиться протягом місяця за схемою: 2 дня їсте рис, 3-4 дні перерва. Потім робимо перерву 1 місяць і знову повторюємо місячний курс. Таке очищення досить тривала, крім того, необхідно враховувати, що вживання рису може викликати запори. А тому, якщо у вас є проблеми з травленням, слід обережно підходити до подібних заходів.

Як схуднути за допомогою рису, якщо присутні проблеми з кишечником?

Відмінною альтернативою рису в справі очищення організму від шлаків і нормалізації ваги стане препарат на основі рослинних екстрактів Фітолайт Плюс. Цей російський сертифікований препарат виведе з організму продукти розпаду, шлаки і токсини і активізує процес схуднення з першого прийому. Фітолайт Плюс допоможе відновити нормальну мікрофлору кишечника і оздоровить травну систему, запустивши тим самим процес скидання ваги.

Після такого очищення організму, ви заодно позбудетеся від кількох кілограмів шлаків і надлишкової рідини. І якщо у вас є проблеми зі стільцем – будь то запори, метеоризм – речовини, що входять до складу препарату, дбайливо їх нормалізують. Після того, як ви очистили свій організм, можна приступати до заходів, спрямованих на жиросжигание.

З чого почати схуднення, як схуднути за допомогою рису?

Хороший ефект схуднення дасть достатньо жорстка рисова дієта. Щоденне меню повинно складатися з однієї склянки вареного рису. Крім рису допускається вживання 1 літра натурального яблучного соку і 2-3 яблука. Таку дієту небажано проводити більше 3-х днів, так як вона ставиться до монодієти і може викликати проблеми зі здоров’ям. Втратити при цій дієті ви можете до 1 кг на день, причому, здебільшого буде йти вода і м’язова маса. Цю дієту можна віднести до швидких – дає хороший результат, але при поверненні до звичайного харчування вага швидко відновлюється.

А як схуднути за допомогою рису без повернення ваги? Чи можливо це?

У перервах між прийомами їжі пийте багато води. На такій дієті можна сидіти досить довго. Проте, навіть у такому вигляді це стрес для організму. Адже подібні обмеження ведуть до повної перебудови організму, сповільнюючи обмін речовин і навіть викликаючи депресивні стани від нестачі поживних речовин. По виходу з дієти, щоб уникнути повернення втрачених кілограмів, необхідно ще досить тривалий час дотримуватися обмежень в їжі.

Вирішуючи завдання, як схуднути за допомогою рису, ви очікували отримати цілком конкретний результат. А що ж робити, якщо ваші очікування не виправдалися? Причому, будь-яка дієта – рисова, гречана, по групі крові – дієт тисячі, а результат, як правило, один. Це порушення обміну речовин, проблеми з травленням і проблеми емоційного характеру. Щоб відновити порушений обмін речовин і схуднути без шкоди для здоров’я. без сторонньої допомоги не обійтися. Такими помічниками, неодноразово довели свою ефективність, є препарати компанії Алтаф.

При цьому схуднення буде супроводжуватися відмінним настроєм. І що важливо, завдяки препарату скидання ваги не затьмарить обвисла і в’яла шкіра. Адже завдяки точно вивіреному складом Карнівіт Q10 допомагає значно поліпшити пружність і еластичність шкіри, а також поліпшити стан волосся і нігтів. Завдяки біодобавок компанії Алтаф ви схуднете швидко і комфортно, значно поліпшите свій зовнішній вигляд. Стрункої фігури можна досягти без зайвих стресів і шкоди для здоров’я. Худніть правильно, худніть для краси і з користю для здоров’я!

Comments are closed!