Як схуднути за допомогою їзди на велосипеді » MAX-BODY

Як схуднути за допомогою їзди на велосипеді » MAX-BODY Як схуднути за допомогою їзди на велосипеді

Їзда на велосипеді відноситься до категорії аеробних вправ, коли працюють переважно червоні, або повільні, м’язові волокна. Вважається, що аеробне навантаження найбільш сприятлива для спалювання зайвих жирових відкладень. Альтернативою їзди на велосипеді можна вважати звичайні пробіжки. В обох випадках навантаження концентрується на м’язах ніг (стегнах, або квадрицепсах, особливо на велосипеді). На практиці, щоб схуднути недостатньо просто багато їздити на велосипеді, необхідно дотримуватися певного зводу правил. Звичайно, його виконання зовсім не обов’язково і носить скоріше рекомендаційний характер, подібно горезвісному піратськими кодексу. Але якщо дотримуватися нижченаведених правил, то процес схуднення займе набагато менший термін, а досягнуті результати будуть більш істотними.

Де купити велосипед

Існує два варіанти покупки потрібного велосипеда: в звичайному спортивному магазині у себе в місті, або через Інтернет. Інтернет магазин велосипедів пропонує більш широкий асортимент товарів, найчастіше за нижчою ціною (тому що не платить за оренду торгової площадки). Але у звичайному магазині товар можна отримати прямо тут і зараз, не чекаючи його доставки. Подивитися, випробувати, обмацати. Взяти те, що під рукою, але прямо тут і зараз, або ж купити те, що дійсно подобається і необхідно, але почекавши 3-5 днів?

Як займатися

Займатися краще вранці. По-перше, після трудового дня дуже важко змусити себе зайнятися спортом, особливо якщо є й інші обов’язки. По-друге, ранкові аеробні навантаження на 8-12% ефективніше вечірніх. Справа в тому, що вони на 16-20 годин стимулюють збільшення швидкості протікання основних метаболічних процесів (приблизно на 3-6%), завдяки чому навіть у стані спокою організм більш інтенсивно позбавляється від зайвих жирових відкладень, витрачаючи їх на енергопостачання протікання обмінних процесів. При цьому відмічено, що подібний ефект досягається тільки тоді, коли аеробне навантаження дається не в одному ритмі, а з прискореннями і короткочасним підвищенням інтенсивності руху.

Для того щоб схуднути, необхідно їздити на велосипеді не менше 40 хвилин. Організм має два основних джерела енергії: жирові відкладення і глікоген, запасений в м’язах і печінці. Якщо в крові є глюкоза або сахароза – то в першу чергу будуть витрачатися саме вони. Тому їздити на велосипеді необхідно на порожній шлунок, для додаткового стимулювання витрати жиру. Це ще один привід займатися з ранку. До того ж на кровопостачання працюючої травної системи наш організм направляє до 70% всієї крові, а тому нормальний кровообіг у м’язах відразу після прийому їжі розраховувати не доводиться.

Але, припустимо, ви виїхали все ж вранці, на порожній шлунок. Перші 30 хвилин (у тренованих людей – 20) організм віддає перевагу витрачати тільки глікоген. Еволюційно жир – це недоторканний запас, призначений для застосування в умовах тривалого голоду. І тільки решту 10 хвилин наше тіло інтенсивно спалює жирові запаси. Тому їзда на велосипеді протяжністю менше 40 хвилин безглузда. Якщо є можливість їздити на велосипеді більше 40 хвилин – чудово, кожні 10 хвилин такого навантаження означають втрату до 100 ккал (або 50-80 г жиру). Також 40 хвилин – це мінімальний час запуску процесу прискорення метаболізму.

Який велосипед вибрати

Не має принципового значення, на якому саме велосипеді їздити. Але правильно підібрана модель дозволить трохи заощадити. Так, велосипед повинен відповідати тим умовам, в яких він буде використовуватися. Типовий приклад: велосипеди cube. випускаються в різних комплектаціях. У більшості випадків для цілей схуднення за допомогою їзди по місту або передмістю оптимальним вибором стане велосипед комплектації «Фітнес». У загальному випадку перевагу варто віддати міському або гібридному варіанту виконання конструкції. Не слід купувати трекові, кросові або гірські модифікації. Це просто безглузда розтрата фінансових коштів.

  • чи можна схуднути за допомогою велосипеда
  • як схуднути в м\язах
  • як похудати за допомогою їзди на велосипеді
  • терміни схуднення велосипедом
  • чи можна похудати за допомогою їзди на велосипеді
  • Чи можна похудати за допомогою вівсянки
  • чи можна похудати на велосипеді
  • чиможна схуднути якщо їздити на ровері
  • як похудати за допомогою червоного перцю
  • як правильно їздити на велосипеді щоб скоро схуднути

Comments are closed!