Як схуднути за допомогою голодування?

Як схуднути за допомогою голодування? Як схуднути за допомогою голодування?

Однією з найрезультативніших методик, що дозволяють позбутися зайвої ваги, є голодування. Також це дає можливість очистити і оздоровити організм.

Якщо ви не знаєте, що віддати перевагу – одну з різновидів дієт або ж голодування, вам необхідно

врахувати, що жодна дієта по своїй користі та ефективності не йде ні в яке порівняння з голодуванням.

В першу чергу це пояснюється тим, що дієта позбавляє організм тільки від надмірних жирових накопичень, які з’являються від впливу паразитів (вони, на жаль, так чи інакше, живуть в людському тілі), а також неправильного способу життя. Напевно ви помічали, що після закінчення дієти часто набирається ще більшу кількість кілограмів, ніж було раніше. Навпаки, голодування являє собою природний процес для нашого організму, який допомагає нам не тільки активізувати захисні реакції, але і повністю позбутися від основної причини виникнення ожиріння – усіх видів паразитів. Слідом за цим безпосередньо зникнуть і зайві кілограми.

Ефективність методики голодування для схуднення

Люди, які скористалися порадами по голодуванню, відзначають, що після закінчення процесу вони відчувають себе років на 10 молодше свого справжнього віку. Отже, завдяки голодуванню можна не тільки очиститися та оздоровитися, а й придбати відчуття молодості і краси. У ваших очах зникне судинна сіточка, в результаті чого в них з’явиться здоровий блиск. Внаслідок п0оцесу голодування також відновлюється нюх, зникає хропіння ночами, а також неприємна проблема метеоризм.

Відомо, що голодування допомагає в істотному ступені загострити всі 5 почуттів людського організму, тому по його закінченні ви будете краще відчувати запахи, смаки і дотику.

У це складно повірити, але навіть волосся і нігті придбають здоровий і гарний зовнішній вигляд. Внутрішні органи, зокрема нирки і печінку, почнуть функціонувати більш ефективно, за рахунок чого ви будете себе почувати ще краще.

Перелічити всі позитивні сторони голодування дуже складно, але всі їх можна звести до одного – всі системи органів людського організму повертаються в своє початкове стан і починають працювати як годинник.

Як здійснити голодування правильно?

На сьогоднішній день існують спеціалізовані клініки з голодування. У такому випадку медичний персонал сам підкаже вам, що і коли необхідно робити, щоб очистити свій організм. Тут вам не доведеться замислюватися про свою безпеку.

Інший варіант – зайнятися голодуванням в домашніх умовах, проте для цього доведеться засвоїти цілий ряд правил і порад.

Для початку постарайтеся перед голодуванням не наїдатися до відвалу, оскільки таким чином ви поспособствуете гальмуванню результатів. Коли будете готові почати процес, зробіть очисну клізму: у перший день вранці знадобиться клізма на 1-1,5 л води з додаванням 1 столової ложки кухонної солі. Слід врахувати, що по температурі вода для клізми не повинна разюче відрізнятися від температури тіла. В іншому випадку стінки товстого кишечника всмоктуватимуть воду, а не займатися очищенням.

Методика голодування розрахована на терміни від 3 до 5 тижнів. У даний період необхідно тримати себе в руках, тому забудьте про вживання їжі. Не можна їсти навіть цукерки, не можна пити спиртне, приймати медикаменти. Завжди носіть з собою очищену питну воду. Пити слід також обережно – тільки невеликими порціями, інакше вас може знудити. За один день потрібно вживати близько 2-3 літрів води.

До всього іншого, приділяти не менше години часу на прогулянки. Кисень надає благотворний вплив на процеси обміну речовин. Наприклад, можна ходити пішки на роботу і назад.

Протягом періоду голодування слід щодня приймати теплу ванну, але не прохолодну (провокує зниження імунітету) або гарячу (може викликати непритомність). Робиться дана процедура тільки з метою очищення тіла від слідства розкладання бактерій.

Перший тиждень вечорами робіть очисні клізми. На другий тиждень дані процедури скорочуються до 1 разу на два дні. На третій тиждень клізми роблять по одній або дві на тиждень.

Через те, що нігті в цей період будуть дуже схильні до зламу, їх слід коротко обстригти. Слідкуйте за гігієною порожнини рота – своєчасно чистите зуби і язик. Слідом за цим ретельно прополощіть рот так, щоб повністю змити залишки зубної пасти.

Існує цілий ряд неприємних симптомів, які можуть супроводжувати голодування. По-перше, може з’явитися слабкість, отчого буде важко витримувати важкі фізичні навантаження і підніматися по сходинках. По-друге, починаючи з другого дня на мові повинен виникнути білий наліт гіркуватого смаку. Це нормально – через 5-7 днів всі симптоми благополучно пройдуть, і ви відчуєте себе добре, як ніколи.

Після двох тижнів голодування починається очищення носоглотки, в результаті чого можуть виникнути симптоми легкої застуди. Якщо звернути увагу на кал в даний момент, ви побачите дивні шматочки нерастворяющіеся речовин, колись потрапили в організм, наприклад, нитки.

Як правильно вийти з голодування

По закінченні курсу голодування, ви не зможете не помітити чудових результатів, яких домоглися: струнка і підтягнута фігура, сяюча молода шкіра і здоровий зовнішній вигляд! Усього цього можна досягти всього за кілька тижнів. Однак не забувайте, що виходити зі стану голодування потрібно послідовно. Даний процес займе стільки ж часу, скільки і тривалість голоду. Якщо цей період становив три тижні, значить, вихід з голоду буде дорівнює такому ж часу.

У перший тиждень ви можете вживати близько літра фруктових та овочевих соків за один день. Їх необхідно розбавляти водою у співвідношенні 1 літр соку на 2 літри очищеної свіжої води. Використовуйте апельсиновий, томатний, яблучний або морквяний сік і уникайте бурякового і виноградного, зважаючи на високий вміст в них цукру. Чи не застосовуйте для виходу з голодування соки з магазину – користуйтеся соковижималкою. Від м’якоті потрібно буде позбутися. Розподіліть суміш соку з водою на 8-10 прийомів на день по 200-300 грам.

На другий тиждень дозволено пити нерозведені соки разом з м’якоттю. Третій тиждень знаменується початком вживання твердої їжі. Вже можна їсти гречку разом з протертою морквою, а також фруктові та овочеві салати, рис і парові овочі. Не використовуйте такі продукти, як цукор, сіль, риба, хліб, м’ясо, молочні продукти, алкоголь, солодке, а також рослинне і вершкове масло в приготуванні їжі. Не паліть.

Клізми слід ставити по 2 рази на тиждень. Також не забувайте про прогулянки. Головним ворогом в даний період є зайвий голод, який вимагатиме вживання недозволенних продуктів, але потрібно ще трохи потерпіти. Пам’ятайте, що процес голодування ефективний тільки тоді, коли з нього також правильно виходять!

Кому не можна голодувати?

Перш ніж прийняти рішення про початок голодування, слід в обов’язковому порядку порадитися зі своїм лікарем. Якщо він виявить захворювання, які можуть призвести до небажаних наслідків, голодувати необхідно буде в спеціальній клініці. До таких хвороб можна віднести серцево-судинні, а також хронічні та набуті захворювання.

Схема, описана в цій статті, розрахована на людей, що мають дійсно зайва вага, а також для тих, хто хоче трохи скорегувати діяльність свого організму.

Резюмуючи все вищесказане, можна відзначити, що голодування є єдиним нормальним і природним для нашого організму методом омолодження, а також коригування зайвої ваги. При правильному підході ви на кілька років забудете про проблеми зі здоров’ям.

Фітнес онлайн журнал – Fitness People

  • швидко скинути вагу завдяки голодуванню

Comments are closed!

_0.32MB/0.00523 sec