Як схуднути за допомогою бігу?. БУДУЄМО ТІЛО! . Легка атлетика. Користувач: Sportsmenka

Як схуднути за допомогою бігу?. БУДУЄМО ТІЛО! . Легка атлетика. Користувач: Sportsmenka Sportsmenka

Щільних важкоатлетів повно, а от, фотографуючи різні змагання з бігу. я не побачила жодної людини – володаря зайвої ваги.

Ось такі от мої особисті спостереження говорять про те, що щоб схуднути . потрібно

бігти . Тому, зібравши інфо з різних форумів, представляю такий от огляд. За допомогою бігу можна не тільки схуднути . регулярні пробіжки сприяють оздоровленню серцево-судинної системи, зміцненню імунітету і зняттю стресу. Виходить «тікати» від своїх проблем. Біг – це ідеальна фізичне навантаження, яка передбачена самою природою (усі наші предки бігали то від динозавра, то за мамонтом). У науці, до речі, зустрічається поняття « кайф бігуна », майже наркотичний стан щастя, яке знайоме всім шанувальникам бігу (пов’язане з виділенням молочної кислоти в м’язах і насиченням киснем всіх клітинок). Але тут ми будемо говорити саме про біг щодо «схуднути». Щоб саме схуднути, бігаючи, фахівці радять чергувати швидкий біг на коротку дистанцію з повільним бігом на довгу дистанцію . Таким чином організму буде складно звикнути до однотипних навантажень і в результаті йому буде потрібно спалювати набагато більше калорій. Можна використовувати «рваний темп», який полягає в різких прискореннях (як правило на 1-2 хвилини) і потім зниженні темпу бігу практично до бігу «підтюпцем». За одне заняття може бути 2 і більше прискорень.

Відповіді на деякі наївні питання:

Скільки потрібно бігати, щоб схуднути?

Я бігаю по вихідних, але почему не худну? Тому що 1-2 тренування в СБ-НД – це дуже, дуже мало. Мінімум 3 рази на тиждень кожен раз не менш часа. Нужно орієнтуватися на те, що людина з масою тіла 70 кг буде зменшувати вагу всього лише на 0,9 г в хвилину, тобто для втрати 5 кг ваги в місяць треба бігати 93 години (по три години кожен день).

Як бігати, щоб зберегти коліна?

Потрібно бігати повільніше, стримувати себе аж до ходьби. Унікальним «спідометром» є серцевий ритм. Пульс повинен бути 120-130 ударів на хвилину. Не завжди це буде біг, деяким достатня ходьба швидким кроком.

Чому бігаючи по 20 хв. щодня цілий рік вранці результату немає?

Розщеплення надлишків жирової тканини як джерела енергії в організмі починається починаючи приблизно з 40-ої хвилини тренування. Тобто бігова тренування повинна бути не менше години.

А хто-небудь знає витрата калорій під час бігу (ккал / год)?

Залежно від того, як ви бігаєте. Одна справа бігти в гору або інтенсивно (коли можна за годину інтервального тренування спалити 1000-1500 Ккал), а інша справа легкої підтюпцем, коли за годину згорає 150-200 Ккал

1. Перед бігом обов’язково розігрітися і зробити це можна так (до речі, полазити по You Tube, я не знайшла жодного тренування російською! Бігуни, все у ваших руках!

2. Ось ще наочний відеокурс з бігу. І знаєте. що мене засмучує: знову ж таки – жодного російського відеокурси.

  • схуднути легка атлетика

Comments are closed!

_0.31MB/0.00537 sec