Як схуднути за допомогою бігової доріжки?

Як схуднути за допомогою бігової доріжки? Як схуднути за допомогою бігової доріжки?

Поєднання дієти і фітнеса – кращий засіб для зниження ваги. Для схуднення добре підходять будь-які вправи, які викликають почастішання пульсу і підвищують витрату калорій. Найпоширеніша аеробне навантаження – біг. Бігова доріжка

добре зміцнює м’язи нижньої частини тіла, розвиває витривалість. За умови проведення регулярних тренувань ви можете помітно схуднути за допомогою бігової доріжки.

Заняття бігом практично не мають протипоказань, зате користь від нього велика. Коли ви біжите по доріжці, то навантаженню піддаються не тільки м’язи ніг, але ще й прес, руки, тренується вестибулярний апарат. Звичайно, бігова доріжка відрізняється від бігу по нерухомій поверхні або по вулиці. Краще бігати самостійно на свіжому повітрі, так процес схуднення піде швидше (за рахунок підвищеного вмісту кисню в повітрі), але якщо це неможливо, то підійде і доріжка, на ній ви також можете отримати хороше навантаження і знизити вагу. Сучасні бігові доріжки мають безліч функцій: є можливість міняти швидкість, кут нахилу, виставляти різні програми в залежності від свого віку, ваги, рівня тренованості. Вони вимірюють частоту серцевих скорочень (ЧСС), пройдену дистанцію, кількість витрачених калорій. Таким чином, маючи всього один тренажер, ви можете ефективно займатися, спалюючи калорії і покращуючи здоров’я.

Чи допоможуть схуднути заняття на біговій доріжці?

Біг для схуднення – це вид аеробного навантаження, яка спалює жири, що призводить до зниження ваги. Біг – досить енергоємне заняття, за одну годину можна спалити від 300 до 500 Ккал, що зовсім не мало. Якщо бігати по годині 3-4 рази на тиждень, то за місяць можна схуднути на 1,5 кг, а в поєднанні з дієтою на 3-3,5. Для схуднення підходять тренування, що поєднують в собі різні види бігу: швидкий, середній, повільний, в гірку. Можна 1-2 хвилини йти, а наступні 2-3 – бігти і т. д. Чим різноманітніше ваша програма, тим краще результат. Пам’ятайте, що бігати потрібно не менше 20 хвилин, тільки після цього починається розпад жирів. Не ставте занадто високу швидкість, при швидкому бігу організм витрати не жири, а глікоген.

Дуже важливий момент – харчування при заняттях бігом. Іноді апетит може посилюватися, особливо якщо ви інтенсивно тренуєтеся. Не йдіть на поводу у своїх смакових пристрастей, інакше ефекту не буде або вагу навіть зросте. Ретельно стежте за дієтою, якщо відчуєте, що енергії не вистачає, то збільште в раціоні частку білків і складних вуглеводів, але ні в якому разі не їжте легкозасвоювані вуглеводи або жирну їжу. Перед заняттям на біговій доріжці поїжте як мінімум за годину, а краще – за 1,5-2, щоб під час тренування не відчувати неприємних відчуттів. Після тренування спочатку випийте 150-200 г води, щоб відновити баланс рідини, а хвилин через 30-40 приступайте до їжі. Занадто багато пити або їсти після пробіжки не можна – так ви ризикуєте не тільки видужати, але і занадто сильно навантажите організм, який і так втомився після заняття.

З чого почати тренування на біговій доріжці?

Основна помилка новачків, які вирішили схуднути, – це занадто стрімкий початок занять. Не намагайтеся відразу пробігти 10 км в швидкому темпі та ще в гору, так ви можете перетрудиться, а бажання встати на доріжку ще раз пропаде надовго. Щоб заняття не здалося каторгою, дійте поступово – почніть з ходьби зі швидкістю 5-7 км / год протягом 3-5 хвилин. Нетренованим людям або тим, у кого великий надлишок ваги навіть така швидкість може здатися достатньою, в цьому випадку можна просто походити в такому темпі хвилин 30-40. Якщо ви можете без праці і задишки перейти на біг, то збільште швидкість до 8-9 км / год, так вам потрібно пробігти 15-20 хвилин, можна більше, після чого знову переходите на ходьбу.

Під час занять стежите за пульсом – він повинен бути в межах 110-130 уд. / хв, якщо пульс вище, то знизьте навантаження або перейдіть на ходьбу. Ваша мета – не світовий рекорд або втрата 2 кг за один раз, а плавне зниження ваги і поліпшення здоров’я. Припустимо пити під час бігу, але потроху – приблизно 50-100 мл кожні 10-15 хв залежно від стану. Не можна відчувати спрагу, це дуже шкідливо для організму, оскільки він буде витрачати воду з клітин, що відбитися на вашій же активності.

Не варто бігати кожен день або робити це занадто довго, м’язам і серцю потрібен відпочинок. Краще чергуйте заняття на біговій доріжці і інші тренування, наприклад, заняття з обтяженнями або гімнастикою для проблемних зон. Підберіть підходящу для бігу взуття і одяг, не стискує руху, щоб тренування були максимально приємними і безпечними.

  • з якої швидкості краще починати бігати на біговій доріжці
  • програма для заняття в тренажерному залі 100 км

Comments are closed!

_0.31MB/0.00610 sec