Як схуднути за допомогою активованого вугілля – Racionika. ru

Як схуднути за допомогою активованого вугілля – Racionika. ru Як схуднути за допомогою активованого вугілля

На нашому сайті є стаття про дієту на активованому вугіллі. Численні запитання і важливість теми стали причинами другої статті про схуднення за допомогою цієї речовини. Основне питання: як схуднути за допомогою активованого вугілля, не завдавши шкоди здоров’ю?

Вугілля ефективний для лікування харчових отруєнь, а також при захворюваннях, що супроводжуються процесом бродіння в кишечнику. Хороший він і як допоміжний засіб при різних дієтах, оскільки володіє здатністю швидко виводити з організму не тільки токсини, але і шлаки. Засмічення організму, лікування інтоксикацій, лікування діареї – у всіх цих випадках лікар пропише вам активоване вугілля. Однак, володіючи великою поверхневою активністю, ця речовина не тільки прибере все шкідливе (тому ви, звичайно ж, схуднете), а й виведе з організму багато корисні речовини.

Так що на питання, чи можна швидко схуднути за допомогою активованого вугілля, фахівці відповідають: так, можна. Але лише за рахунок втрати шлаків. Чи буде це корисно для здоров’я? Ні, не буде, тому що при тривалому вживанні вугілля ви втратите вітаміни, мінерали, біфідобактерії і заробите порушення обміну речовин, дисбактеріоз і авітаміноз. А як наслідок, зниження імунітету і загальну слабкість.

Чи можна дійсно схуднути за допомогою активованого вугілля

При тривалому застосуванні вугілля організм втратить також калій і магній, необхідні для нормальної роботи серця, і кальцій, потрібний для кісток, нігтів і волосся. Шанувальники схуднення за допомогою вугілля рекомендують нарощувати дозування доти, поки разовий прийом не досягне 1 таблетки на 10 кг вашої ваги (докладніше див статтю про вугільну дієті). Відчуваєте, який удар по організму? Таким чином, у відповідь на запитання: «Чи можна схуднути за допомогою активованого вугілля?», Хочеться запитати: «А чи потрібно?»

Вугілля – ліки, яке врятує вас, якщо ви отримали бактеріальне зараження, отруїлися алкалоїдами, снодійним, солями важких металів тощо Він вбере і виведе з організму токсини, алкоголь, наслідки неякісних продуктів. Але як засіб для тривалої дієти він однозначно непридатний.

Як схуднути за допомогою активованого вугілля? Тільки очистивши з його допомогою організм від шлаків. При цьому ваш зайвий жир нікуди не дінеться!

Модна дієта або просто зловживання лікарським засобом?

Лікарську дозу призначає лікар. При ознаках харчового отруєння вживають 2-4 таблетки, рясно запиваючи їх водою. Прийом повторюють через 2-4 години, поки не зникнуть симптоми отруєння. Більше 4-х днів прийом без консультації лікаря не рекомендується. Вугілля порушує процес засвоєння інших ліків – антидепресантів, заспокійливих, снодійних і т. д. Між їх прийомами обов’язково повинно пройти не менше 6-ти годин. Лікар ніколи не призначить вугілля довше, ніж на 5 днів. І тривалий прийом з метою схуднення завдає істотної шкоди організму.

Прочитавши обидві наші статті, ви зможете самі відповісти на своє запитання: чи можна схуднути за допомогою ліків – активованого вугілля. Ця модна дієта протипоказана багатьом: і тим, у кого хронічний розлад травлення, і при порушеннях слизової оболонки ШКТ, і при гастриті зі зниженою кислотністю. Не можна приймати ці ліки до, під час або відразу після їжі. Повинен пройти як мінімум годину до або після прийому їжі. П’ють його або вранці натщесерце або між прийомами їжі.

І останнє, що хочеться додати до теми «Чи можна схуднути за допомогою активованого вугілля». Якщо ви страждаєте запорами, приймайте вугілля разом з проносними або включіть в раціон чорнослив і буряк. Обов’язково приймайте полівітаміни, щоб не заробити авітаміноз. Використання вугілля в якості сорбенту ефективно лише в перші 12 годин після отруєння. А при тривалому застосуванні він викликає токсичний ефект у вигляді блювоти та інших ускладнень.

Comments are closed!