Як схуднути за допомогою активованого вугілля | Новини медицини і здоров’я на Обозревателе

Як схуднути за допомогою активованого вугілля | Новини медицини і здоров’я на Обозревателе Як схуднути за допомогою активованого вугілля

Зайва вага і целюліт – дві вічні проблеми нашого часу і методів вирішення їх є безліч.

Щоб схуднути ми сідаємо на дієти. сирну, яблучну, кремлівську, вуглеводну, вегетаріанську, по Полю Брегу і багато інших. Приймаємо БАД і МКЦ. Голова йде обертом від різноманітності способів схуднення. І не дивлячись на це, ми весь час вишукуємо щось новеньке, що нам допоможе напевно. Ми хочемо запропонувати вам ще один спосіб схуднення, за допомогою активованого вугілля.

Його ефективність була помічена біля десятка років тому, але в наш час про нього трохи призабули. Активоване вугілля є ідеальним сорбентом і фільтруючим засобом. Залежно від галузі застосування підбирають якість вугілля та розміру його частинок. За якістю вугілля поділяють на деревне, кам’яне і коксовий, а по частинкам він буває дробовим, гранульованим і порошкоподібною. Активоване вугілля застосовують у фільтрах для очищення повітря і води від важких металів фармацевтичної і хімічної промисловості. Тут використовують деревне активоване вугілля. У фармакології активоване вугілля роблять з торфу, кам’яного, деревного вугілля та інших речовин рослинного походження. Важливим моментом є його пориста структура, яка збільшує поверхню для контакту. Завдяки цьому відбувається поглинання токсичних речовин, їх утримування і виведення. Активоване вугілля широко використовується в медицині, при інфекційних захворюваннях, харчових отруєннях, алергії і діареї.

На підставі вищевикладеного, ми розуміємо, що вживання активованого вугілля не спалює жири, а сприяє цьому процесу. Він допомагає виводити шлаки, токсичні речовини і усуває метеоризм. Активоване вугілля приймають як допоміжний засіб, до або після основної дієти. До заборонених продуктів під час дієти можна віднести: сіль, цукор, алкоголь, борошняні вироби та солодощі. Ефективно застосувати очисні клізми, зробити аналіз на наявність гельмінтів і знаходитися під контролем дієтолога. Лікар точно визначить кількість надлишкової ваги, скоректує потреба організму в калоріях і підбере дієту.

Пропонуємо два способи схуднення за допомогою активованого вугілля.

Спосіб № 1.

Приймаємо по 1 таблетці вугілля на кожний кілограм ваги, натщесерце. Починати прийом рекомендується з 3-4 таблеток і поступово перейти до більшої дозі, залежно від самопочуття.

Спосіб № 2.

Приймати по 10 таблеток на день (по 0,25 г) в три прийоми, за годину до їди, протягом 10 днів. Потім робимо перерву на 10 днів і при необхідності повторити.

Зверніть увагу, що активоване вугілля крім шлаків і токсинів пов’язує поживні речовини та вітаміни і не дозволяє їм засвоюватися в організмі. У зв’язку з цим тривало приймати активоване вугілля не рекомендується, крім цього вугілля може викликати нудоту і блювоту.

Великого ефекту від застосування активованого вугілля для схуднення не зазначено, тим більше що є багато інших способів схуднути, пише WeWomen. Ru.

Comments are closed!