Як схуднути за допомогою активованого вугілля | 0% жирності | ВКонтакте

Як схуднути за допомогою активованого вугілля | 0% жирності | ВКонтакте

Навколо теми як схуднути за допомогою активованого вугілля в інтернеті розгорнулася широка полеміка – давайте з’ясуємо, чи можна реально схуднути з активованим вугіллям і як це правильно зробити.

Схуднути за допомогою активованого вугілля дуже просто і не потрібно

ніяких дієт – так стверджують прихильники даної методики. Вживай активоване вугілля в заданих пропорціях і схуднення тобі гарантовано. І, треба сказати, цей заклик не залишається без відповіді серед безлічі жінок, охочих позбавитися від обридлих зайвих кілограмів. Чим же викликаний такий інтерес до способу схуднення за допомогою активованого вугілля? По-перше, це доступність препарату і його дешевизна. По-друге, обіцянка швидкого схуднення в короткі терміни. І, по-третє, відсутність обмежень у вживанні продуктів харчування. Що ж, звучить багатообіцяюче, чи не так це?

Чи можна схуднути тільки за допомогою активованого вугілля.

Щоб відповісти на просте запитання, чи можна і як схуднути за допомогою активованого вугілля, потрібно всього лише розібратися, що ж таке активоване вугілля. Читаємо інструкцію і бачимо, що вугілля – це найпотужніший адсорбент, який завдяки своїй структурі пов’язує токсичні речовини, отрути, продукти розпаду їжі, речовини життєдіяльності мікроорганізмів і виводить їх з ШКТ. Зауважу, що жодного слова не сказано про схуднення за допомогою активованого вугілля. Так, він очистить ваш організм від різних шкідливих речовин, але хіба це допоможе організму реально скинути кілька кілограмів? Таким чином, відповідь на питання, чи можна схуднути тільки за допомогою активованого вугілля – негативний, потрібно ще щось, що змусить зайву вагу піти.

Як схуднути за допомогою активованого вугілля

І все ж схуднути за допомогою активованого вугілля можна. Але не тоді, коли він виступає окремим елементом, а в складі єдиної системи схуднення. Тобто ви обираєте для себе дієту або розвантажувальні дні і додаєте до раціону активоване вугілля, що багаторазово підсилює ефект схуднення. Таким чином, кажуть фахівці, за допомогою активованого вугілля ви можете збільшити результативність тих чи інших методик схуднення до 50% – і це здорово.

Консультант нашого журналу, дієтолог Ірина Бєльська пропонує таку схему схуднення за допомогою активованого вугілля. За її основу береться 3-х денна дієта на основі продуктів, що підсилюють перистальтику організму – це потрібно у зв’язку з тим, що активоване вугілля, в силу своєї специфіки, «зміцнює» кишечник, і цьому треба протистояти, щоб обмін речовин проходив активно. < / p>

  • реально схуднути від активованого вугілля?

Comments are closed!