Як схуднути за 4 тижні (місяць)

Як схуднути за 4 тижні (місяць) Як схуднути за 4 тижні

Відповідаючи на питання: «Як схуднути за 4 тижні»? зазвичай радять якусь тривалу дієту або певний диск з вправами. Це раціонально, тільки якщо рекомендованих дієта відноситься до розряду здорових. А таких у нас не надто

й багато – п’ятнашки, середземноморська дієта, підрахунок калорій, білків, жирів і вуглеводів і, можливо збалансований варіант дієти 8/16, якщо у вас немає протипоказань до її застосування. Весь інший арсенал не дотягує або в силу незбалансованого характеру «наповнення», або в силу суворого і обмежувального раціону, або за причини того, що пропагує занадто істотне обмеження калорій, і не підходить для підтримки активності. Але якщо з дієтами більш-менш все ясно, береш будь-яку здорову, і вперед, то от з тренуваннями в умах панує натуральний хаос. Вправи теж не так вже й прекрасні, так як підходять не всім людям. Розглянемо популярні програми схуднення за місяць.

Як схуднути за 4 тижні з додатком NTC

NTC або Найк Тренінг Клаб – абсолютно безкоштовний додаток для смартфонів і планшетів. Містить різні типи тренувань – швидкісні, силові, интервальное кардіо, йогу, гирі. Великий плюс – все це пишність можна робити вдома або в найближчому парку, і платити ні за що не буде потрібно.

Щоб пройти програму схуднення на місяць, ви просто завантажуєте програму на будь маркету, і реєструєтеся в сервісі Nike +. Хочете більше дружньої підтримки під час тренувань? Ніяких проблем – додаток підтримує і Фейсбук-аккаунти, ви можете тренуватися, і розміщувати свої результати у себе в Хроніці.

Далі вибираєте програму «Схуднення», і тренуєтеся по ній протягом 4 тижнів. Додаток добре підійде тим, хто забуває про тренування на дисках – можна встановити в той же смартфон нагадування. А ще воно прекрасно структуровано:

    три рівня навантаження – для новачків, які продовжують і просунутих; тренування різної тривалості – від 15 хвилинної розминки або сету вправ для рук, ніг, преса, спини, до повноцінної 45 хвилинної інтервального тренування, що поєднує кардіо і силові вправи; можливість доповнити свою тренувальну програму бігом для отримання результатів за ще більш короткий час; НТК заснований на новітніх досягненнях науки – тут ви знайдете кругові та інтервальні тренування, що дозволяють як зміцнити м’язи, так і спалити максимум жиру за мінімум часу. До речі, в середньому за 45 хвилин користувачі НТК вагою 70 кг спалюють близько 450 ккал, про що є ціла гілка на форумі MyFitnessPal. Крім того, тренування володіють так званим ефектом прискорення метаболізму, і дозволяють збільшити кількість «спалюваного» на приблизно 100 ккал на день; НТК не займе багато часу – самі брутальні тренування для просунутих розраховані рівно на 45 хвилин, так що за годину ви ще й душ прийняти встигнете. Загалом, за співвідношенням «кількість витраченого часу / безкоштовність / результат» – це одна з кращих тренувальних програм; зрозуміла і очевидна таблиця тренувань – вам просто виводиться тренування на кожен день, це додатково мотивує і не дає пропускати заняття; можливість прогресувати довгий час – після схуднення можна буде зайнятися «отточке» проблемних зон з програмами із серії «тонізуючий і зміцнюючий тіло», або силовими, які, на відміну від представленого в більшості подібних програм – дійсно силові, а не интервальное кардіо; орієнтованість на гармонійний розвиток сили і витривалості, і опрацювання всього тіла. Допомагає боротися з лінню і невмінням складати тренувальні плани, пропуском кардіо, або, навпаки, ігноруванням силових.

Все, що потрібно – пара гантелей і набивної м’ячик, втім, можна і без нього обійтися на перших порах. Деякі тренування вимагають використання підставки, в домашніх умовах можна «застосувати» рідної диван, а в парку – лавку.

У НТК досить велика спільнота підтримки, як в «ру», так і в англомовному інтернеті, так що можна ще й друзів за інтересами знайти.

Як харчуватися: істотний плюс – відсутність необхідності різати калорії вполовину, як у тих, хто не тренується. Буде досить стандартного 10-20% дефіциту калорій. З дієт можна взяти будь-яку здорову, які перераховані на початку статті. Єдина рекомендація – намагайтеся висипатися, і приймайте по необхідності вітаміни і риб’ячий жир.

Кому може не підійти: слід проконсультуватися з хірургом і терапевтом. Краще вибрати більш спокійні тренування тим, хто має занадто великий зайву вагу, або травми та захворювання суглобів. І, звичайно, не підходить всім родам лінивців, які здатні тільки генерувати виправдання, але не тренуватися. Втім, цієї категорії осіб залишається тільки напівголодне існування на дієті, і життя, повне позбавлень і обмежень.

Як схуднути за місяць з Джилліан Майклс

Досить стара програма Shred in 30 відмінно підходить, якщо ваша мета – трохи ущільнити навантаження, і зробити свої заняття більш інтенсивними, але менш тривалими.

Істотна відмінність від попередньої програми – менша варіативність. Ви не будете виконувати кожен день нові рухи, що більше дозволяє рекомендувати програму новачкам. Можна і регулювати навантаження – перш ніж презирливо говорити про «аеробіку з гантелями» варто спробувати робити ті ж присідання з жимом з гантелями вагою не 2 кг, а скажімо, 7. Потренироваться з програмою може кожен, просто не варто забувати про збільшення ваг обтяжень.

Одна коротке тренування спалює близько 300 ккал. Якщо не претендуєте на звання «спортсменка року» цього цілком вистачить для здорового схуднення на будь-який не надто обмежувальної дієті. А от з важкими силовими програма майже не поєднується, так що підійде тільки тим, хто віддає перевагу виключно домашні заняття для схуднення.

Як харчуватися: сама автор програми рекомендує підбирати дефіцит індивідуально, і, для деяких людей, вважає прийнятними дуже низькокалорійні, буквально на 1400 ккал / добу дієти. На жаль, російськомовний сервіс підтримки відсутня, але бажаючі все ще можуть підписатися на інформаційні листи з сайту Джилліан. У них, до речі, зустрічаються цікаві рецепти та ідеї, наприклад, як повечеряти на 300 ккал. А ще там же можна купити платне додаток для смартфона з тренувальними програмами для схуднення.

Протипоказання: тільки травми ОДА, і хронічні захворювання, не сумісні з фізкультурою в принципі.

Чому ця стаття не про дієту? Просто ви завжди можете сісти на щось страхітливо голодне, помучитися недельку, переїсти разок, розчаруватися і далі по колу. Місяць – достатній час для того, щоб звикнути до тренувань, а саме ця звичка, а аж ніяк не голодування, дає стрункість в довгостроковій перспективі.

Тренуватися за програмами набагато простіше, ніж самостійно вишукувати якісь вправи, складати плани, не маючи достатньо знань, і намагатися зрозуміти по тексту черговий глянцевому статті, як же саме виконувати чергове «глянсове» вправа. Загалом, пропонуємо вам зламати стереотипи, і почати худнути по-новому. А раптом, вийде?

Спеціально для Your-Diet. ru – фітнес-тренер Олена Селіванова

Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзям, просто клацнувши на кнопочку своєї соціальної мережі або блога:

Comments are closed!

_0.32MB/0.00496 sec