Як схуднути за 3 місяці » Типове меню

Як схуднути за 3 місяці » Типове меню Як схуднути за 3 місяці. Рекомендації, поради

Як схуднути за 3 місяці. Таке питання виникає у жінок перед майбутніми святами або поїздкою в теплі країни. Отже, три місяці, підходяще з точки зору «не нашкодь здоров’ю» час. Втрата приблизно 1 кілограма на тиждень може вважатися ідеальною, так як втрачаючи 1 кг ви поступово позбудетеся від жирових надлишок (слово «поступово» ключове, так як ви уникнете таких проблем як розтягнута і в’яла шкіра, яка від стрімкої втрати ваги просто не встигла відновитися) , а м’язова маса залишиться при вас (як відомо, жирова тканина більш примхлива, і на позбавлення від неї потрібен тривалий час, а при різкому зниженні ваги велика ймовірність того, що піде не жир, а м’язи). Так що за три місяці поєднуючи певний режим харчування і комплекс фізичних вправ, ви не просто позбудетеся від зайвих кілограмів, але і зміцните м’язи, а також поліпшите загальний стан свого організму.

Перекуси не заборонені, навпаки намагайтеся збільшити кількість прийомів їжі, їжте часто, але потроху. Перекушування вітаються ще й тому, що харчуючись частіше звичних трьох разів на день, ви не будете відчувати почуття голоду, а, отже, переїдати ви теж не будете. Заведіть собі корисну звичку, через пару годин після обіду дозвольте собі покуштувати соковите зелене яблучко чи позитивний апельсин, в якому так і відчувається сонце і вітамін C.

На три заповітних місяця постарайтеся планувати заздалегідь ваш денний раціон, складайте докладне меню, із зазначенням точного часу прийому їжі. Це навчить вас дисципліні, але, ні в якому разі, не ставитеся до цього пункту як до можливого насильства над вашим «Я». Вченими доведено, що прийоми їжі за часом сприяють зниженню ваги. І, до того ж, контролюючи час прийому їжі і її кількість, у вас буде менше шансів зірватися.

Пам’ятайте про воду. Доросла людина в день повинна випивати 1,5-2 літра чистої води, ні кави або газованої води, а саме води! якщо вам важко відразу перейти на споживання таких обсягів води, почніть поступово додавати по склянці – півтора в день, ви самі не помітите, як будете випивати потрібну кількість. Достатнє вживання чистої води саме по собі сприяє деякому зниженню ваги, так як поліпшується травлення, відбувається очищення організму від шлаків. Ви помітите зміни в стані шкіри і волосся, в кращу сторону, звичайно ж.

Також постарайтеся щоб ваш останній прийом їжі був не пізніше 18:00-19:00. Як показує практика, відмова від їжі після шести вечора, на крайній випадок семи, також несе свій внесок у загальну справу зниження ваги.

Програма харчування

Пропонуємо вашій увазі приблизну програму харчування, яка допоможе вам схуднути за 3 місяці як мінімум на 5 кілограм. Рекомендації підібрані з розрахунку на жінку середнього віку вагою до 70 кілограм.

Comments are closed!