Як схуднути за 2 тижні: скидаємо вагу. Відео – Woman’s Day

Як схуднути за 2 тижні: скидаємо вагу. Відео – Woman’s Day Худеем за 2 тижні. Спалюємо жир швидко і безповоротно!

Як схуднути за 2 тижні: основи дієти

Фото: Shutterstock

Механізм зниження зайвої ваги

Звичайно, серед ваших знайомих напевно знайдеться хтось, хто вже пробував худнути «за 5», «за 7», «за 10» днів або «за 2 тижні», як обіцяють численні експрес-дієти. І, може бути, навіть у них це дійсно вийшло і через обіцяний термін вони постали перед вами схудлими на немислиму кількість кілограмів. А тепер вам варто пригадати – скільки ж вони важать зараз. Як правило, після того, як людина повертається до звичного для нього режиму харчування, повертаються і втрачені кілограми.

Пам’ятайте, що багато незбалансовані дієти мають протипоказання і побічні ефекти, їх можуть дотримуватися в основному тільки молоді і повністю здорові люди

І справа тут зовсім не в тому, що дієта була неправильною, так відбуватиметься завжди, при будь-якій дієті, навіть зібрала самі захоплені відгуки, якщо ви не використовуєте ці кілька днів або тижнів для того, щоб докорінно переглянути свої харчові звички і не зробите більш щадний варіант збалансованою і осмисленої дієти своїм режимом харчування. Короткі дієти – тільки поштовх, відправна точка до довгого і стабільного результату. Втрата ваги в перший час обумовлена??не тим, що організм «з’їдає» жирові запаси, він їх якраз намагається не чіпати, а тим, що втрачається вода і м’язовий білок.

Коли ви приймаєте різкі обмежувальні заходи, перше, звідки організм бере відсутню йому енергію, це глікоген з м’язів і печінки, який пов’язаний з водою у співвідношенні 1:4, тому в перші дні, коли йде гормональна перебудова, спровокована голодуванням, втрата ваги відбувається за рахунок рідини. Але й потім спалювати жир ваш організм зовсім не має наміру, він починає зменшувати вироблення гормонів, що відповідають за відчуття насичення, і збільшувати гормони, що підвищують апетит, щоб уникнути смерті від голоду.

Коли ви, змучена дієтою, повертаєтеся за загальний стіл, гормони ще не встигли прийти в норму, тому в перші дні ви з’їдаєте подвійні порції їжі і дуже швидко повертаєтеся до того, від чого пішли

Як правильно схуднути за 2 тижні, щоб вага не повернувся

Тепер ви й самі побачили, що найголовніше в таких швидких дієтах – це зберегти свій результат і продовжити харчуватися з обмеженнями, але вже правильно і збалансовано. Це дозволить організму уникнути почуття голоду і не викликати гормональний збій, а почати компенсувати брак калорій, витрачаючи вже не воду, а запаси жиру.

Головне правило схуднення – з’їдати менше, ніж ви витрачаєте енергії, – залишається в силі, але при цьому ви повинні всіляко уникати такої помилки, як почуття голоду. Правильне харчування зажадає від вас відповідальності і самодисципліни, але це ваше рішення, і контролювати себе ви повинні самостійно, незалежно від того, де ви знаходитесь – вдома чи в гостях. Вам тільки варто твердо і чітко дотримуватися кількох правил, які допоможуть вам спалити ненависний жир якнайскоріше і безповоротно.

Зробіть збалансоване дієтичне харчування своїм способом життя, строго дотримуйтеся його, підібравши той раціон, який дозволить вам отримувати задоволення від їди, не набираючи при цьому зайвих кілограмів. Ваша індивідуальна дієта не повинна бути строгою, вона просто повинна бути правильною.

Скоротіть перерви між прийомами їжі до 3-4 годин, за які зголодніти неможливо. Якщо ви все-таки відчуваєте голод, відразу ж перекусите чимось легким: яблуко, морквина, капустяний лист або скибочку нежирного сиру. Кількість прийомів їжі має бути не менше 5-6 на день, при цьому останній – мінімум за 4 години до сну.

Безповоротно скинути вагу

Фото: Shutterstock

Вибирайте низькокалорійні продукти, але обов’язково включайте в раціон поліненасичені жирні кислоти, «правильні» вуглеводи і жири. Ваше харчування має бути збалансованим і в раціоні повинні бути всі продукти, необхідні для нормального функціонування організму: білки, вуглеводи, ліпіди, мікроелементи і вітаміни. Ваше завдання – навантажити шлунок такою їжею, яка буде довше перетравлюватися і засвоюватися, тобто нерафінованими продуктами, обробленими в мінімальному ступені. Їжа повинна бути свіжою і смачною, щоб ви самі отримували задоволення від неї. Та й вітамінів і корисних речовин більше саме у свіжих продуктах. Додавайте в раціон ті продукти, які стимулюють обмін речовин:

Правильне харчування неможливе без правильного способу життя, сумістите його з фізичними навантаженнями, вечірніми прогулянками по парку, бігом вранці. Ваша вага, втрачений в перші 2 тижні нового життя, буде і далі поступово знижуватися, і вже ніколи зайві кілограми не повернуться до вас.

  • перші дні дієти вага не втрачається
  • скидаємо вагу

Comments are closed!