Як схуднути за 1 день. Поради зірок Мерайя Керрі Вікторії Бекхем

Як схуднути за 1 день. Поради зірок Мерайя Керрі Вікторії Бекхем Як схуднути за 1 день – хитрощі від супер зірок!

Майже всі знають, щоб виглядати завжди добре – потрібно займатися спортом, не об’їдатися і слідувати здоровому способу життя. Але так робить

меншість. Однак коли приходить день Х і потрібно виглядати на всі 100, відразу Вирішили інтернет сторінки, в пошуках супер миттєвого схуднення, макіяжу, зачіски і що одягнути.

Найголовніше з перерахованого це зайва вага. переважна більшість збираючись на вихід – турбується не товсті вони? А тут треба скинути вагу не за тиждень і не за 5,4,3 днів, а за 1. У багатьох випадках немає нічого «зіркового», насправді самі звичайні і легко здійснимі поради з правильного харчування. < / p>

Що робити, як схуднути за 1 день ?

Не впадайте у відчай вам на допомогу приходять поради від супер зірок, так що ввечері будете блищати. Тільки не втрачайте впевненості у своїй красі. Расмотрим нижче як худнуть зірки Голлівуду за один день до важливого заходу.

Мерайя Керрі радить

– за 1день ви можете зменшити живіт, якщо будите пити зовсім мало рідини. Або ж купите в аптеці засоби на основі морських компонентів – водоростей або солей. Такі засоби знизять рідину в організмі. Тільки от на наступний не пийте багато води і менше їжте солоного і солодкого. Інакше організм може такі похідні швидкі неправильно зрозуміти і завередувати.

Порада від Вікторії Бекхем.

Користуйтеся засмагою. Нанесіть автозагар на місця, які ви вважаєте недоліками, так ви їх приховаєте. При правильному нанесенні можна створити образ м’язів, а не жиру. Але тут треба знати міру. Тому Вікторія радить робити загар в салоні.

А візажисти зірок радять зробити класний макіяж і переманити погляди від тіла на обличчя. Якщо підкреслити очі, вилиці і губи – то можна створити образ вишуканості.

Порада від Рене Зельвегер.

Одягніть прості еластичні шорти в обтяжку. Такому навчила її бабуся. Такі шортики зазвичай продають в аптеці або магазині для білизни. Так можна приховати всі недоліки, адже вони тягнути всі недоліки. І не треба сидіти на жорсткій дієті.

Також стежте за поставою. Постава робить вас вище, і відразу ж стрункішою. Багато радять тримати підборіддя вище і стояти, крокувати з розправленими плечима. Робіть поставу своєю звичкою.

Якщо є трохи більше часу на підготовку до важливої??події, тоді краще сісти на зоряну дієту. на яких худнуть знаменитості.

  • як правильно худнути поради від зірок
  • Поради зірок про схуднення

Comments are closed!