Як схуднути з активованим вугіллям? Дозування. Застосування. Відгуки

Як схуднути з активованим вугіллям? Дозування. Застосування. Відгуки. Як схуднути з активованим вугіллям? Дозування. Застосування. Відгуки.

Вугілля активоване – це ліки, хоч і мало ким активоване вугілля «сприйнятий» саме так. Як схуднути з активованим вугіллям і чи можливо взагалі вуглев схуднення?

Спочатку ми покажемо інформацію для тих людей, які, по своїй наївності невиправною вважають, що допоможе і парочка таблеток, що сильно напружуватися не доведеться. Без гімнастики, вправ фізичних ефекту ніякого не буде, скільки б вугілля ви не випили!

Дозування. – Тепер, до речі, про дозування вуглев. Схуднути можна, якщо ви випиваєте три таблетки на день (за годину до їжі). Більше пити (за кількістю) їх не потрібно, тому що ефект це не прискорить і не посилить.

Дієтологи зовсім не вітають дієту такого роду. І не просто тому, що їм чимось не сподобалася «таблеточна чорнота». Дієтологи, у яких вища освіта є, знають, скільки незручностей вугілля приносить багатьом людям:

    Запор. Таке незручність трапляється тому, що таблетки вугільні воду «зв’язують». Крейдяний присмак у роті. Виникає відчуття таке, ніби людина довгий час крейда жував. Емпієма. Страшно навіть писати значення цього короткого слова! Але ми напишемо, щоб ви задумалися. Між легеневими мембранами і легкими гній накопичується. Алергія. Губи і мова можуть отримати набряк, ви відчуєте здавленість в грудній області, дихання ваше затрудняється. Діарея. У першому «пункті», пам’ятається, про протилежне говорилося. А тут враховуйте те, що організми людей – вельми різноманітні і розрізнювальне. Комусь вугілля нашкодити може шлунковим розладом, кому – то запорами.

В основному, все це чекає на тих, хто став фанатом вуглинки. Не вистачить пальців на руках і пальців на ногах, щоб перерахувати їх. Люди, яким не щастить на дієти, чіпляються за будь-яку «ниточку», щоб скинути якось свою вагу. «Углефанати» обирають інший похудательной варіант. Вони випивають десять таблеток за одну добу. Не відразу, звичайно. Якщо їдять п’ять разів на день, то ділять так: по кілька таблеток за три години перед прийомами їжі.

Фраза багатьох людей, які «вірять» у вугілля: все-одно, що буде потім! Головне – цілі домогтися ». Вірять в силу вугілля, але не вірять, що він може до шокового стану довести. Виявляється, що вугілля – це дійсно сильний засіб. Але не завжди в схудненні і не завжди в позитивному якомусь значенні.

Перш ніж ви передумаєте худнути з активованим вугіллям…. Ми розповімо вам одну таємницю, яка трошки змінити вашу думку про «чорненькому» (є зараз вже і білі «уголечкі», але чорний їх колір нам звичний більше). Угольок однією властивістю наділений цікавим. За дієвості кілька таблеток можна порівняти з напоєм – енергетиком. Вугілля активоване здатний так само енергією тіло заряджати, як і напій.

Крім того, одна дуже і дуже повна жінка розповідала, що вугілля допоміг скинути її кілограми зайві: «не вірила в це, поки не спробувала. Коли спробувала – зраділа шалено. Ще більша «божевілля» мене скувало від подиву. Стільки років купувала таблетки такі і не думала, що ефект такої від них бути може! Спасибі тобі, вугіллячко! ».

Давайте-но подивимося, як худнули жінки з активованим вугіллям:

Перший (від Вілени):

Пробувала худнути за вугіллям ще задовго до прочитання статті і появи вугілля, «переодягненого» в білий. Не люблю брехню, тому правду скажу: ні кайфу, ні схуднення! Напевно, більше вірити потрібно було в його силу.

Другий (від Анни):

Не допомагає! Скільки не застосовувала – не допомагає! Ображатися на нього марно абсолютно. Я зробила три спроби схуднення, але не від однієї не залишилася в захваті. Перша спроба «осяяла» мене ще у вісімнадцять років, перед вступом до університету. Потім – у двадцять п’ять. Ну, і тепер. Класно, що є вугілля! Адже він і недорогий, і чудовий, як засіб для схуднення! Я ще й бігом займаюся. Удвічі приємно!

Третій (від Тетяни):

Допоможе фізкультура посилена схуднути. Вугілля – ні! Худнути намагалася так, що блювоту від таблеток вугільних «перекривала» (тобто, терпіла, хоч і не можна). Подружка дуже прорекламувала і я її словами повірила. Знаєте, і ви б повірили у вугілля, як в чудо, якби Юлю бачили в дитинстві! Вона була схожа на Віні – Пуха, не інакше! У школі, потайки, її так і звали все. А потайки звали, тому, що ображати не хотіли в обличчя. Дуже вона гарна дівчина! Вона і зараз залишається такою. Жал, що вона випустила з уваги одну річ: вугілля їй допоміг скинути двадцять кілограмів, тому що вона на тренажерах кататися початку. Раніше такого не робила вона. Це мені Елла (сестра її двоюрідна сказала). Закохалася! Моє припущення таке. Раніше-то в спортивне щось було не загнати нашу Юлю! Тепер вона сама туди рветься. Думаю, що і чемпіонкою вона стати може. Подивимося, до чого (крім кілограмів «скинутих») її доведе тренажерчік! Пишатися буду, якщо до медалі. І привітаю від усієї душі! Розповіла все, тому що вугілля, як я зрозуміла, ефектом «значності» володіє. А допомогу надають старання справжні!

Четвертий (від Ксенії):

Про фізкультурний щось говорити даремно не буду, оскільки на спорт мене не вистачає. Я страждаю лінню завжди. Народилася я, напевно, з нею! Тато мене лає, що він подарував мені велотренажер, а я на ньому не катаюся. Прокотилася, втомилася, закинула. І так – постійно! Продавати і віддавати – шкода, самої кататися – ліниво! І ні собі, і ні іншим! Жадібна я егоїстка! А активоване вугілля не надав допомоги мені при схудненні. Помститися вирішив за лінь таку страшну! Взагалі, і правильно він зробив, і не дуже. Я ж закупилась їм немов на рік! А що зараз? Перепродувати, чи що? Да уж! Класно влаштувала я, звичайно, нічого тут не можна і сказати!

П’ятий (від Клеопатри):

Пам’ятайте (може, читав хто), як люди худнули за тиждень з активованим вугіллям? Там писали, що комусь допомогло схуднення, а комусь взагалі воно не допомогло ніяк. Ну, от і я спробувати вирішила, поекспериментувати. Схудла на кілограма півтора. Досягнення! Не вірю, що можна схуднути краще…. Мені в цьому вже точно не пощастить! Зате щастить у коханні: шанувальників – моря!

Comments are closed!