Як схуднути, якщо хочеться їсти? Поради та рекомендації на WomenSlim. ru

Як схуднути, якщо хочеться їсти? Поради та рекомендації на WomenSlim. ru Як схуднути, якщо хочеться їсти

Як схуднути, якщо хочеться їсти

Якщо ви відчуваєте голод. то схуднути у вас навряд чи вийде, не допоможе навіть сила волі, тому що потреба в прийомі їжі – це базова

потреба, необхідна для виживання людини. Якщо ви голодні, то вроджений інстинкт виживання все одно змусить вас що-небудь з’їсти. Але тоді, як схуднути, якщо хочеться їсти? Відповідь проста – потрібно худнути, не відчуваючи почуття голоду! Як це можливо зробити, як правильно харчуватися і як позбутися від голоду – давайте спробуємо розібратися в цих питаннях.

Чому виникає відчуття голоду

У нас в головному мозку знаходяться харчові центри, що відповідають за почуття голоду і ситості. Ці центри вловлюють зміни складу крові і, якщо в крові падає вміст глюкози, амінокислот і жирів, які беруться з їжі, то це буде сигналом для активації центру голоду. Якщо ж ви недавно поїли, то в крові достатньо поживних речовин, і тоді активується центр ситості, а центр голоду придушується. Тепер стає зрозуміло, що для того, щоб не активувався центр голоду, потрібно, щоб в крові була достатня концентрація поживних речовин. Але чи можна схуднути. якщо весь час бути ситим? Можна, якщо харчуватися правильно. Якщо перед вами стоїть питання, як схуднути, якщо хочеться їсти, це означає, що щось ви робите неправильно.

Які помилки в своєму харчуванні ми допускаємо:

Занадто великі перерви між прийомами їжі. Чим довше перерва між прийомами їжі, тим сильніше знижується в крові концентрація поживних речовин і тим сильніше ваше відчуття голоду. Це означає, що коли ви все-таки приступите до прийому їжі, ви з’їсте при цьому набагато більшу кількість їжі. Тому не варто допускати виникнення почуття голоду і харчуватися потроху, але часто. Ви пропускаєте вечерю. Це неправильно. Надходження їжі повинно бути рівномірним протягом дня, організм не повинен відчувати різких перепадів в надходженні поживних речовин. Пропускаючи вечерю, ви сприяєте тому, що ваш організм буде прагнути робити запаси, щоб не допускати таких перепадів. Ви занадто швидко і поспіхом приймаєте їжу. Травлення – це складний процес, який починається вже при одному тільки вигляді їжі. Накритий і сервірований стіл буде запускати процес травлення, а неквапливий прийом їжі не дозволить вам з’їсти багато. Якщо ж ви швидко закидаєте в себе їжу, то ваш організм навіть не встигне зрозуміти, що це був прийом їжі, і в результаті ви з’їсте більше, а відчуття ситості настане пізніше. У вашому раціоні мало клітковини і складних вуглеводів. Дієта зовсім не означає, що ви повинні відмовитися від вуглеводів, вони необхідні нашому організму, але отримувати їх краще зі складних вуглеводів: круп, макаронів і картоплі. Така їжа довго розщеплюється в кишечнику, забезпечуючи поступове і тривале надходження глюкози в кров, і в результаті ви зголодніли пізніше, ніж при прийомі легкопереварюваній їжі. Клітковина також необхідна для організму. вона сприяє правильному травленню і створює об’єм їжі, що також грає роль для настання почуття ситості. Ви їсте багато солодкої і борошняної легкопереварюваній їжі. Така їжа не тільки містить багато калорій, але й швидко розщеплюється, створюючи швидкий підйом рівня глюкози в крові. Але як швидко піднімається рівень поживних речовин, так швидко і падає, тому незабаром ви знову захочете є. Прийом такої їжі нераціональний для схуднення, тому краще звести її до мінімуму.

Як схуднути, якщо хочеться їсти: що потрібно робити, щоб не допускати почуття голоду

Приймайте їжу ще до настання почуття голоду. Пам’ятаєте, як в дитинстві батьки сердилися на нас, якщо ми перекушували щось до обіду, бо перебивався апетит? А тепер нам якраз потрібен цей ефект. Якщо ви трохи перекусіть, то ви вже не зможете з’їсти багато в основний прийом їжі. Завжди носіть із собою що-небудь, чим можна перекусити, щоб не допустити виникнення чувстваголода. Це може бути питний йогурт, банан або бутерброд з овочами. Не використовуйте як перекусів випічку та солодощі. В одному шоколадному батончику міститься більше 500 калорій, а вистачить його зовсім ненадовго. Для порівняння: в порції овочевого салату всього 80 калорій! Нашому організму все одно, звідки взялася глюкоза – з овочів або шоколаду. але для схуднення набагато вигідніше перекушувати малокалорійні стравами. Приймайте їжу часто і невеликими порціями, не робіть великих перерв. Обов’язково вечеряйте. Вечеря повинна бути за 2-3 години до сну, і на нього має припадати 25% калорій від добового раціону. Не поспішайте при прийомі їжі, і не поєднуйте прийом їжі з читанням або переглядом телевізора. Відчуття насичення настає тільки через 20 хвилин від початку прийому їжі, якщо ви будете поспішати, то з’їсте багато зайвого. < / li> Приймайте комплекси, що знижують апетит. Наприклад, комплекс Фітослім Актив містить у своєму складі відразу три компоненти, які впливають на апетит. Вони дозволяють підтримувати в крові високу концентрацію глюкози, що пригнічує центр голоду, і значно знижує тягу до солодкого і апетит. Крім того, до складу комплексу входять речовини, що спалюють жирові запаси, так що, худнути з ним буде набагато ефективніше. Намагайтеся уникати продуктів, що стимулюють апетит. До них відносяться приправи і прянощі, алкоголь, мариновані овочі, кава і лимон.

Виконуючи ці рекомендації, ви навчитеся худнути правильно, і не будете відчувати при цьому почуття голоду, а значить, не зірветеся і в результаті дійсно схуднете!

Шелест Катерина, спеціально для WomenSlim. ru Чи корисна стаття? Так 3 Ні 1 | Рейтинг: 25 25.01.2013

  • рекомендації як правильно худнути

Comments are closed!