Як схуднути, якщо вага стоїть на місці?

Як схуднути, якщо вага стоїть на місці? Як схуднути, якщо вага стоїть на місці?

Вирішивши зайнятися своєю фігурою і скинути зайву вагу, кожна жінка сподівається на появу швидких результатів. Але трапляється, що всі зусилля марні – вага не зрушується з «мертвої точки». Такий стан справ може

призвести до того, що руки опускаються, і бажання продовжувати худнути пропадає. Виникає питання: «Як схуднути, якщо вага стоїть на місці?»

Для початку потрібно розібратися, чи правильно підібрана система харчування і фізичні навантаження, спрямовані на зниження ваги.

Якщо ви не сидите на дієті, а просто обмежуєте себе у вживанні «шкідливих» продуктів, спробуйте співвіднести кількість споживаних і витрачених калорій. Якщо ці цифри дорівнюють – чекати зниження ваги не варто. Потрібно або знизити кількість споживаних калорій, або збільшити кількість витрачених.

Навіть якщо ви не перевищуєте число дозволених до вживання калорій, – можливо, ваш раціон складений невірно. Зменшіть споживання жирів і вуглеводів, зробіть ставку на білкове харчування.

Абсолютно несподіваною причиною цієї проблеми може бути занадто малу кількість калорій – це стосується жінок, що дотримуються строгих дієт. Організм перебуває в «шоці» від такого страйку і намагається залишати про запас все те, що ви вживаєте. Обмін речовин знижується, і вага не йде.

Спробуйте підібрати дієту, спрямовану на поліпшення обміну речовин. Це має виправити ситуацію: нехай порції стануть більше, але складатися вони будуть з продуктів, що налагоджують роботу шлунково-кишкового тракту.

Не всі воліють скидати вагу за допомогою дієт. Якщо ви потієте в спортивному залі годинами, виконуючи різні вправи, а результату немає, – значить, ви неправильно вибрали програму занять. Що робити, якщо вага стоїть на місці, незважаючи на виснажливі тренування?

Основним способом зниження ваги в спортивному залі є кардионагрузки: це біг, заняття на велотренажері або еліпсі, степ-аеробіка і всі інші заняття, що відрізняються високою інтенсивністю. Саме під час подібних тренувань витрачається найбільше число калорій.

Що стосується силових навантажень – виконувати їх потрібно з невеликою вагою, але робити кілька підходів – по 20-30 разів.

Ідеальним варіантом для зниження ваги є тренування, що починається з 40 хвилин кардіонагрузок, після яких відбуваються заняття з невеликою вагою.

Під таким натиском вага обов’язково зрушить з місця!

Якщо ви робите все для зниження ваги, а зайві кілограми не хочуть покидати свої місця, не варто думати, що ви приречені! Передивіться те, що ви робите для вирішення цієї проблеми, виправте помилки і дуже скоро ви побачите, як стрілка ваг поповзе вниз.

  • що робити якщо вага стоїть на місці
  • що робити якщо вага стоїть на місці?
  • що робити якщо вага незрушуеться
  • що робити якщо вага стоїть
  • Що робити якщо ваґа не йде з місця
  • як схуднути якщо вага стоїть

Comments are closed!

_0.31MB/0.48429 sec