Як схуднути, якщо «порушений обмін речовин»?. «Клініка доктора Іонової»

Як схуднути, якщо «порушений обмін речовин»?. «Клініка доктора Іонової» Як схуднути, якщо «порушений обмін речовин»? Як правило, в тих ситуаціях, коли ніяк не виходить знизити вагу, незважаючи на всі старання, порушений обмін речовин.

Але що ж таке цей самий порушений обмін речовин

. Це симптом при деяких ендокринологічних захворюваннях, і, як правило, такі хворі спостерігаються у ендокринолога, отримують медикаментозну терапію. Таких хворих – 5% від загального числа хворих ожирінням .

А що ж залишилися 95%? Це так зване аліментарне ожиріння . тобто причина його – неправильна їжа. І в тому числі – невідповідність з’їдених калорій витраченим, це стає важливо в тих випадках, коли фізичне навантаження мінімальна, відповідно, має бути мінімальним і раціон.

Так що ж робити, якщо ви підозрюєте, що ваш обмін речовин порушений ? Поведіть кілька днів харчовий щоденник. Але тільки дуже-дуже чесно. І не забудьте включити в нього всі цукерки і печиво, навіть дуже маленькі. І порахуйте калорійність вашого раціону. Для того щоб знижувати вагу . калорійність для жінки з помірно рухомим способом життя не повинна бути вище 1400 ккал, а частіше – 1200-1300 ккал. Якщо калорійність вище, обмін речовин не винен, ви просто переїдає. Але в цьому є і плюси: якщо вага на такому раціоні «коштує», варто тільки прибрати небудь, наприклад, солодощі та жирні продукти, як вага почне йти. Ви постійно сидите на дієтах, перепробували вже все, що тільки можна. Причому в боротьбі з жиром жир перемагав частіше. І результати якщо й були, то втрачені кілограми поверталися. І що ж сталося? Змучений знущаннями організм почав робити запаси. А як же – раптом наступного разу не погодують. І розлучиться ваш організм з накопиченим тільки після багатомісячних умовлянь, що віддавати не небезпечно. Як умовляти організм. Даючи йому все те, в чому він потребує: білки, жири, вуглеводи, вітаміни і мінерали. Як можна обмежувати себе, якщо їсти хочеться постійно. Але чи справді хочеться їсти? На жаль, у нашого тіла є тільки один сигнал про те, що йому чогось не вистачає – голод. Але ж не вистачати може чого завгодно, наприклад, води, вітамінів, мікроелементів. Але замість того, щоб попити, людина їсть. Що робити? Постежити за бажаннями. Пити достатню кількість води – не менше 1,5-2 літрів чистої води в день. Поприймати комплексні полівітаміни. І, нарешті, причини психологічні. Їжа – універсальне джерело енергії, яким можна замінити всі види потреб. Є напруга, агресія? І починаємо постійно жувати, гризти. Хочеться турботи і любові? Солодощі. Хочеться порядку в життя, традицій? У хід йдуть бабусині пироги з безтурботного дитинства. Або, незважаючи на деклароване бажання, ставати стрункою просто невигідно – а як же, тоді доведеться змінювати життя на життя стрункою красуні, а це страшно, та й просто лінь! Та й приводу пожаліти себе більше не буде. І коханих і рідних комплексів більше не буде. Ось і отримує тіло підсвідомий наказ – не мінятися ні в якому разі! Але є й причини для зниження обміну речовин, пов’язані зі здоров’ям. Найчастіше це гормональні порушення . Завдання – вчасно їх виявити і пролікувати. Але! Навіть при гормональних порушеннях знижувати вагу можна! Звичайно, повільніше і важче, докладаючи більше зусиль. Але ж можна! І дотримуватися дієту таким хворим подвійно необхідно, адже навіть для того, щоб вага утримувати, доводиться стежити за харчуванням. І, будь ласка, пам’ятайте! Підвищити обмін речовин можна за допомогою фізичного навантаження, навіть регулярних прогулянок для цього достатньо. Регулярна їжа з обов’язковим сніданком також піднімає обмін речовин . І – вода. І – сон. Але найбільше піднімає обмін речовин загальний тонус організму. Коли є відчуття радості, життя, інтересу, зниження ваги йде набагато швидше і приємніше.

Якщо Вам необхідна дієта, яка підвищує обмін речовин запрошуємо Вас на консультацію в Клініку доктора Іонової. Наші фахівці завжди готові Вам допомогти. А спеціальні методики зміни харчової поведінки зроблять програму приємною і природною.

  • діета іоновоі відгуки

Comments are closed!

_0.31MB/0.00518 sec