Як схуднути, якщо немає сили волі?

Як схуднути, якщо немає сили волі? Як схуднути, якщо немає сили волі?

admin 13 серпня 2013 · 0 comments

Як же хочеться носити обтягуючий одяг, без сорому з’являтися на пляжі і в басейні, відчувати себе привабливою і отримувати увагу з боку протилежної статі! Але всьому цьому заважає він – зайва вага. Здається, не було б цих ненависних п’яти (десяти, п’ятнадцяти і т. д.) кілограмів – і життя складалося б по-іншому, була б яскравіше, цікавіше, красивіше. Багато разів Ви приймали рішення сісти на дієту і почати займатися спортом, але капуста і листовий салат незмінно залишалися в’янути в глибині холодильника, а забутий абонемент в спортзал – припадати пилом десь на полиці. Ви прийшли до висновку, що все це – не для Вас. Може, і є на світі вольові й цілеспрямовані люди, але до Вас це не відноситься. Вам би щось легше, щоб схуднення відбувалося само собою, без мук голоду і важкої задишки під штангою. Які ж є способи легкого схуднення?

БАДи для зниження ваги

Надії худнуть, які через нестачу мотивації або відсутності сили волі не можуть скидати вагу більш традиційними і трудомісткими способами, в першу черзі звертаються саме до них. Інтерес підігрівається грамотної рекламою, яка часто обіцяє схуднення без необхідності прикладати небудь зусилля. Вибір біодобавок, що допомагають спалювати жир і знижувати апетит, просто величезний – рахунок йде на сотні. При цьому, все, що потрібно від людини – це придбати їх за досить помірну суму і приймати за рекомендованою схемою. У підсумку, більш, ніж у половини бажаючих стати стрункішою будинку обов’язково є які-небудь таблетки, капсули або чаї.

На жаль, коштів, по-справжньому якісних і допомагають помітно худнути, не так багато. Навіть серед добавок, схвалених лікарями, немає таких, які б забезпечили швидкий результат. Все ж, що б не говорила реклама, їх прийом потрібно поєднувати і зі спортом, і з дієтою. Інакше сенсу в них просто немає.

Ефект 25 кадру

Якщо вірити розповсюджувачам відповідної продукції, то 25 кадр дозволяє впливати на психіку повної людини і запустити у нього в організмі програму схуднення. Худне потрібно лише витратити кілька хвилин на перегляд відеоряду. На жаль, вже досить давно відомо, що стосовно ваги цей феномен не працює, особливо якщо врахувати, що ідею про схуднення за допомогою 25 кадру зараз просувають численні шахраї, які продають диски з довільним набором фрагментів відео і картинок.

У деяких випадках гіпнотичний втручання дійсно може привести до непоганих результатів, однак ефект від так званого кодування проявляється не у всіх і найчастіше зберігається протягом недовгого часу. Більшість же людей оцінюють його як марну витрату часу і грошей.

Рекомендуємо прочитати статтю: гіпноз для схуднення.

Використання міостимуляторів

Ці пристрої прикріплюються до проблемних частин тіла і генерують електричні сигнали, через яких м’язи починають скорочуватися, імітуючи фізичне навантаження. Це сприяє активізації спалювання жирів, підвищенню тонусу м’язів і набуття тілом рельєфності.

Якщо мова йде про міостімуляциі, що проводиться на професійному обладнанні в спеціальних оздоровчих або косметологічних центрах, то розраховувати на результат, безумовно, можна. Курс процедур дійсно допомагає зменшити об’єми тіла. Проте варто враховувати, що така фізіотерапія показана людям, які вже позбулися більшої частини зайвої ваги і мають лише «залишкові явища». Тобто, найбільшою мірою вона вирішує локальні проблеми, а загальна повнота і, тим більше, ожиріння повинні усуватися іншими методами.

У тому випадку, коли застосовуються побутові портативні прилади для міостімуляциі (найбільш часто використовуваний варіант), її ефективність прагне до нуля: робочі характеристики таких апаратів не дозволяють повноцінно впливати на м’язи.

Дуже легкий, дешевий і популярний спосіб худнути. Єдине, що потрібно – це вчасно приймати потрібні кошти і заздалегідь запастися великою кількістю туалетного паперу. Але, на розчарування багатьох, цей метод недовговічний (після припинення прийому проносних вага швидко повертається знову) і шкідливий для здоров’я, тому що викликає дисбактеріоз, гіповітаміноз та інші проблеми.

Косметологічні процедури

Озонотерапія. мезотерапія. кріоліполіз, лазерний ліполіз – для того, щоб скинути вагу, існує море салонних процедур. Правда, більшість з них спрямовані на вирішення невеликих проблем з надмірною масою. Домогтися успіху можна, використовуючи подібні втручання на зоні підборіддя, стегнах, при невеликому животику і так далі. Якщо ж у пацієнта, що звернувся в клініку, крім животика, присутній ще 10 + кілограмів зайвої ваги, рівномірно розподіленого по тілу, йому процедуру робити не стануть, а якщо і стануть, то результату він так і не дочекається.

Плюс, такі способи схуднення істотно вдаряють по кишені худне, так як стоять вони недешево. Чи потрібно Вам це? Подумайте, адже, худнучи своїми силами, Ви б не тільки не витратилися, а й заощадили б на харчуванні.

Хірургічна операція

Ліпосакція і зменшення шлунка – це для найвідчайдушніших. Дійсно, треба мати неабияку сміливість, щоб лягти під ніж заради фігури. Що ж, не нам судити пацієнтів клінік пластичної хірургії; принаймні, ці процедури справді дають швидкий і помітний результат. У них є лише два істотні недоліки. По-перше, це наслідки втручання для організму. Сама по собі операція є великим навантаженням, і вона може загрожувати появою ускладнень. По-друге, вартість таких послуг робить їх доступними лише для невеликого числа пацієнтів.

Примочки, мантри, амулети та інше

У цю групу ми віднесли методи, які свідомо не результативні, але, тим не менш, усередині пропонуються споживачеві. Чудесні штани, в яких можна лежати на дивані, поки вони Вас «худнуть»; браслети, що прискорюють обмін речовин і посилюють спалювання жирів; ритуали, нібито допомагають скидати вагу за допомогою магії… Всі вони є лише способом заробітку для підприємливих і не чистих на руку людей, так що не варто сприймати їх серйозно.

Отже, Ви визначилися, який вид схуднення Ви віддасте перевагу? Як бачите, їх чимало, і всі вони призначені саме для Вас – людини, наділеної слабкою волею, або, принаймні, що говорить про те, що саме цей фактор заважає йому стати струнким.

Можливо, Ви взяли собі на замітку кілька способів і тепер мають намір по черзі їх практикувати: раптом щось та подіє? Однак, якщо Ви достатньою мірою проникливі, варто заздалегідь здогадатися, що бажаного результату – а саме, схуднення без шкоди для здоров’я і назовсім, вони Вам не дадуть. Що б Ви не використовували, якщо Ваш спосіб життя залишиться колишнім, тобто тяга до булочкам НЕ ослабне, а лінь і втома не дадуть записатися в спортзал, все повернеться на круги своя. У Вас знову буде енну кількість зайвих кілограмів і нерадісні спогади про чергову невдалу спробу змінити життя… Так що ж робити?

Перегляньте свої переконання і зрозумійте одну просту істину: є речі, яких не можна домогтися «просто так», без зусиль. Схуднення – в їх числі. Можна скільки завгодно твердити: «хочу, хочу, хочу схуднути!» – але, якщо Ви будете тільки пити пігулки, дивитися відео з 25 кадром і розраховувати на допомогу уколів озону, мрія так і залишиться мрією. За стан Вашого тіла відповідаєте тільки Ви, і в Ваших силах зробити його красивішим. Тому, якщо Ви дійсно хочете схуднути, забудьте про нестачу сили волі.

Будьте чесні з собою: це всього лише відмовка, щоб нічого не робити .

Коли Ви дійсно будете готові скинути вагу, Ви це зробите, незважаючи ні на що. Почніть худнути з ентузіазмом і радістю, і тоді дієта буде не мукою, а приводом похвалити себе за витримку, а важкі тренування будуть викликати задоволення від усвідомлення своїх можливостей, а не тільки біль у м’язах. Без дієти і спорту – ніяк. Прийміть це і візьміться нарешті за справу, або продовжуйте і далі позбавляти себе красивого одягу, знижувати свою самооцінку і заздрити худим. Отже, що Ви виберете?

Автор: Софія Черкасова (лікар)

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт про схуднення FoodLover. ru обов’язкове!

  • Що робити коли заздриш худим людям

Comments are closed!