Як схуднути? : Як швидко схуднути за тиждень

Як схуднути? : Як швидко схуднути за тиждень Популярні записи Як швидко схуднути за тиждень

Не секрет, що швидке схуднення шкідливо. Хоча б тому, що організм не встигає адаптуватися. Скидання десяти або більше кілограмів за тиждень – сильний стрес. Оптимальним і безпечним вважається зниження

ваги на 3-4 кг на місяць, за цей час організм встигає пристосуватися. Різні способи, як швидко схуднути за тиждень, призводять до того, що змінюється не тільки фігура і розмір талії, але і розташування внутрішніх органів. Під час агресивної дієти починається позбавлення від токсинів і шлаків, частина яких виявляється в крові. Відбувається отруєння, так як вага знижується високими темпами і тому токсинів виділяється багато. Зрештою, коли трапляється різко схуднути, психологічно при цьому не дуже комфортно.

Про шкоду швидкого схуднення за тиждень

При інтенсивному скиданні ваги шкіра не встигає підтягнутися. Цього зазвичай не трапляється, якщо не форсувати події. Якщо швидко схуднути, можна заробити обвислі шкіру, а також розтяжки – смужки на шкірі. Як правило, спочатку худне особа, потім груди, це псує її форму. Для попередження негативних наслідків допомагає масаж, який стимулює кровообіг і прискорює протікання обмінних реакцій.

Спочатку агресивної дієти організм підкориться і вага дійсно почне швидко знижуватися. Але потім спрацюють механізми захисту і задіюються обмінні реакції, які активують режим накопичення. Організм починає складувати і накопичувати все підяFд, в результаті чого після швидкого схуднення за тиждень вага швидко відновлюється і навіть перевершує первісну позначку. Певним обманом організму є плавний вихід з режиму обмежень, поступове збільшення калорійності денного раціону.

Якщо калорій надходить значно менше, ніж необхідно, швидкість обмінних реакцій знижується. Одночасно припиняються процеси природного спалювання жиру. Це означає, що навіть інтенсивними тренуваннями схуднути, знищивши жир, може не вийти.

Тому набагато краще для схуднення постійно стежити за своєю вагою, практикуючи тривалі дієти. Це певна гарантія збереження результату випробуваних мук.

Що робити, якщо потрібно терміново схуднути?

Незважаючи на шкоду швидкого схуднення, в житті трапляються ситуації, коли потрібно терміново позбутися зайвих кілограмів. Наприклад, скоро весілля або літній відпочинок, і тому необхідно щось зробити з надмірною вагою. Доводиться шкодити здоров’ю і використовувати деякі некорисні прийоми швидкого схуднення за тиждень.

Швидка чотириденна “акторська дієта”, щоб схуднути День перший

Є варений рис і пити томатний сік. Сіль зв’язує воду, тому томатний сік і рис мають бути несолоними. Сластить рис або сік також не можна. Якщо не вдається купити томатний сік без солі, його потрібно приготувати самостійно.

Хороша новина: є рис і пити сік при схудненні даними способом можна скільки завгодно, при появі перших ознак голоду.

  • кава аспірин для схуднення
  • Як схуднути за тиждень не на шкодивши здоровю

Comments are closed!

_0.31MB/0.00389 sec