Як схуднути? : Як можна ефективно худнути?

Як схуднути? : Як можна ефективно худнути? Популярні записи Як можна ефективно худнути?

Багатьом жінкам знайома проблема зайвої ваги. Потрапляючи на різні сайти жіночих журналів, можна виявити десятки дієт, які нібито допоможуть, і з’являється ще одна

проблема – яку вибрати. Звичайно, найефективніша дієта, на думку знаменитої балерини Майї Плісецької, називається “не жерти” Звичайно, вона працює. Але не варто забувати, що ці кілограми повернуться швидше, ніж вони пішли.

Не тільки голодовка допомагає швидко скинути вагу. Існує три ефективних способу схуднути, при дотриманні яких можна схуднути на 1 кілограм у день.

Як ефективно схуднути – спосіб перший

Перший спосіб ефективно схуднути – це дієта під назвою “Дев’ятиденна”.

Вона має на увазі за собою таку схему харчування: 3 дня варений рис, три дні варена куряча грудка і три дні яблука. Таким чином, організм за дев’ять днів отримує всі речовини: вуглеводи, білки і вітаміни. Н

а перший погляд, може здатися, що це не дієта, а бенкет виходить. Але не все так гладко. Рис на другий день вже не лізе, і жінка судорожно уявляє собі м’ясо. Так як сіль вживати не можна, м’ясо виходить абсолютно позбавленим смаку і тут знову зіпсовано настрій. Треба відзначити, що крім одного покладеного продукту і води, вживати більше нічого не можна. Найскладніші яблучні дні. У багатьох саме через них з’являється моторошне відчуття голоду, тому витримати їх нелегко. Але найс 3йкіші жінки, на десятий день можуть милуватися стрункою фігурою. Ця дієта стала улюбленою у багатьох, особливо якщо часу не так вже й багато. Вона допомагає скинути від 7 до 11 кг за дев’ять днів.

Як ефективно схуднути – спосіб другий

Другий дієвий спосіб ефективно схуднути, це очищення. У нашому організмі ми носимо зайві мінімум 4 кг калу, який зібрався в товстій кишці. Нерідко там утворюються і глисти, які часто є причиною переїдання, а потім і зайвої ваги. Ось чому кожна людина один раз на рік повинен прочищати свій кишечник. Всім відомий один спосіб очищення – клізма. Робити її дуже просто. Достатньо лише взяти велику клізму і воду. У воду бажано додати сіль, так як вона заповнить частину втрачених після очищення важливих мікроелементів.

За одну таку процедуру, можна втратити два кілограми. Частота застосування залежить від організму. Лікарі не радять робити її частіше, ніж два рази на тиждень. А справа все в корисних для нашого кишечника бактеріях, які вимиваються. Вже після одного прочищення, помітно йде живіт і з’являється легкість у всьому організмі.

Як ефективно схуднути – спосіб третій

Якщо клізму ставити не дуже хочеться, а дуже хочеться схуднути, можна спробувати так звану “чудо-суміш”. Береться чорнослив, білий родзинки і курага, все в рівних кількостях по 300 гр. Сухофрукти перемолоти і додати пачку сени і сироп шипшини. Все це перемішати і пити по одній чайній ложці, запиваючи водою з лимоном. Слід звернути увагу, що це дуже сильне проносне і вживати його часто не можна. Дія починається через 15 хвилин, тому пити таку суміш краще у вихідний день. За день можна позбутися від 2 кг. Варто відзначити, що це не дієта, а простий швидкий спосіб скинути парочку кілограм і надіти улюблені джинси.

Найдієвіший спосіб ефективно схуднути

Найдієвішим способом ефективно схуднути залишається спорт і правильне харчування. Якщо виключити з раціону борошняні та солодкі вироби, то результат буде помітний вже через тиждень. А переставши вечеряти після 18-00, зайві сантиметри почнуть танути на очах. Спорт допомагає не тільки спалити жир в організмі, але і додати тілу пружність. А позбутися від обсягів можна за допомогою масажу і обгортань.

У кожному разі, потрібно запам’ятати: чим швидше йдуть кілограми, тим швидше вони повернуться знову.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00368 sec