Як схуднути влітку | Дієти | Жіночий журнал Cosmopolitan

Як схуднути влітку | Дієти | Жіночий журнал Cosmopolitan Як схуднути влітку

Влітку все легко худнуть. Є в спеку не хочеться. А якщо хочеться, то зелені і фруктів. Велика кількість клітковини і недолік калорій позбавлять тебе від зайвих кг… Теоретично.

… але практично ти продовжуєш набирати вагу. З чого б це? Ось список типових помилок, що не дозволяють схуднути влітку.

ти п’єш солодкі газовані напої і вводиш в організм ударну дозу вуглеводів (і, звичайно, калорій). Твоє тіло прагне вимити з себе зайве, про що сигналізує спрагою. А ти, замість того щоб промити організм чистою водою, знову п’єш газовану воду. Замкнуте коло.

ТИ ЕШЬ морозиво. У пломбірі багато жирів, а у фруктово-ягідному кульці і шербеті – на 30% більше цукру, ніж в пломбірі. Надлишок калорій наявності.

ТИ недосипають Довгі вечірні прогулянки, дискотеки, курортні романи і нічні купання не залишають часу на сон. Лікарі попереджають: коли мало спиш, обмін речовин сповільнюється і калорії спалюються повільніше.

ти відпочиваєш в готелі all inclusive. Так важко тримати себе в руках при вигляді морських делікатесів і екзотичних солодощів! Не намагайся втішити себе тим, що поплаваєш і всі відробиш. Просто не підходь до солодкого столу. Тримайся ближче до салатів і фруктам.

ПРОДУКТ МІСЯЦЯ

Свіжовижаті соки дуже корисні. Це, здається, вже непорушна істина. Адже один стакан, скажімо, апельсинового фрешу містить стільки ж вітамінів, скільки цілих три-чотири плода, а випити склянку соку куди простіше, ніж з’їсти чотири апельсини.

Однак будь обережна! Звичайно, ти знаєш, що свіжовичавлений сік не рекомендують пити тим, хто страждає захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Але крім того фреші (вірніше, фруктові кислоти, в них містяться) завдають відчутної шкоди емалі зубів. І якщо вітамінізірующее ефект свіжих соків ти відчуєш через якийсь час, то їх руйнівні властивості можуть проявитися відразу після відпустки. Емаль стає чутливою, зуби болісно реагують на холодне, гаряче, солодке. Навіть на чистку. За літо може розвинутися карієс, причому на фронтальних зубах, які ти звикла демонструвати в улибке. Так що ж робити? Ми пропонуємо дуже простий вихід: завжди пий свіжовичавлені соки тільки через соломинку – в цьому випадку кислота не потраплятиме безпосередньо на емаль зубів. А шлунок ти врятуєш, якщо розбавивши сік водою 1:1.

5% росіян хоча б раз на тиждень харчуються в закладах фаст-фуду. У порівнянні з США не так вже й багато!

Чарівні палички

Хочеш схуднути – почни їсти суп. Китайськими паличками.

Це, звичайно, жарт, але… Паличками не можна взяти їжі більше, ніж можеш прожувати за один раз, та й саме тримання паличок корисно – китайці стверджують, що людина, що використовує їх, масажує під час їжі близько 40 життєво важливих точок на долоні. Спробуй їсти паличками хоча б салати.

Фото: PHOTOXPRESS (2). ДЖЕРЕЛО: WWW. VESTI. RU. CAMERA PRESS / FOTOBANK. RU

  • чи можна їсти солодкі палички під час дієти
  • Як похудати коли спиш

Comments are closed!