Як схуднути в животі і з боків живота?

Як схуднути в животі і з боків живота? Як схуднути в животі і з боків живота?

Жирові відкладення на животі і на боках – проблемна зона більшості жінок. Саме жінок, тому що вони народжені створювати дітей. Виношує дитину жінка в животі, тому організм влаштований так, щоб за будь-яких зовнішніх умовах ця зона була захищена. Чим старше ми стаємо, тим складніше з нею боротися. Тому живіт і боки необхідно постійно підтримувати у формі. Чим довше ми запускаємо живіт і боки, тим більше потрібно буде докласти зусиль і затратити більше часу на боротьбу з жировими відкладеннями в цих місцях.

Як досягти осикою талії

Як схуднути в животі і з боків живота? Абсолютно кожна з нас може самостійно впоратися з цим завданням – схуднути в талії. якщо привчити себе робити це постійно.

Худеем в животі

Природа створила різну форму живота у різних жінок. Живіт може бути круглим, може бути розтягнутим уздовж всього пояса, може бути овальним. Найскладніший для схуднення – круглий живіт. Тут недостатньо лише фізичних навантажень або відмови від солодкого або мучного. Все потрібно робити в комплексі. Також не впоратися з животиком, тільки виконуючи щоденні однотипні вправи на прес. Ви не спалите жир, тільки піднімаючи корпус або займаючись на спеціальному тренажері.

Уважно стежте за тим, що ви їсте. Переважати в раціоні круглий рік повинні переважати самі різні овочі та продукти, збагачені білком. Фрукти, особливо солодкі і особливо у великій кількості, є не рекомендується. Справа в тому, що у всіх фруктах високо зміст простих вуглеводів, а вуглеводи, особливо для схильних до повноти жінок, сприяють накопиченню жиру.

Як тільки можете, скоротіть споживання жирного (ковбаса і все ковбасні вироби, маргарин, вершкове масло, все солодке), також по можливості відмовтеся від мучного, газованих і солодких напоїв, білого хліба і різних солодощів. Чи не смажте продукти, а краще запікайте їх. Всі овочі зеленого кольору, як сирі, так і відварені, їжте скільки влізе. Особливо корисні капуста різних сортів, салат різних сортів, зелений перець, буряк і морква, будь-яка зелень. Овочі мають саме маленьке вміст калорій і багато клітковини, що сприяє схудненню, особливо в животі і в боках. Думаю, не треба говорити про те, що овочі потрібно обов’язково вживати без майонезу, сметани і масла.

Тепер про спорт. Насправді, будь-які фізичні навантаження допомагають боротися з жиром на животі. Сюди відносяться катання на велосипеді або заняття на велотренажері, катання на ковзанах і роликах, плавання, нешвидкий біг. Існують і спеціальні комплекси вправ тільки для зміцнення м’язів живота. Зауважу, що при виконанні таких вправ обов’язково стежите за диханням. Якщо ви дихаєте неправильно, толку не будет. Видох при напрузі м’язів, вдих – при розслабленні.

Худеем в боках

Зберігаємо той же режим харчування, що і для позбавлення від жиру на животі, і займаємося спортом. Зробити тонкої талію і позбутися від складок допоможуть фізичні навантаження. Завдання № 1 – зменшити жирові відкладення під шкірою і зміцнити бічні м’язи. Також пам’ятайте про синхронність виконання вправ, щоб талія була однаковою з обох сторін. У комплекс для косих м’язів преса входять прості вправи: нахили з вагою в руках, повороти в сторони, скручування. Виконувати вправи бажано щодня. Гантелі в руках збільшать навантаження і спалять більше калорій.

Всім відомо, що кращий тренажер для талії – обруч або спортивний обруч хула-хуп. Крутите його двічі в день по 10 хвилин в кожну сторону. Він не тільки зміцнює косі м’язи преса, а й добре впливає на стегна, сідниці і на спину.

Як бачите, все досить просто. Якщо щодня виконувати всі рекомендації, то вже через місяць ви побачите результат.

  • Як швидка схудноти в животі і буках

Comments are closed!