Як схуднути в тренажерному залі » основні правила

Як схуднути в тренажерному залі » основні правила Як схуднути в тренажерному залі. Поради експертів

Напевно, ні про одну дієті не ходить стільки легенд, скільки їх існує про методику схуднення за допомогою фізичних вправ і силових навантажень. Багато хто вже і зовсім бояться йти в тренажерний зал. Причиною

цьому не тільки вигадки «бувалих спортсменок», а й численні фотографії дівчат з перекаченние м’язами – такі собі термінатори з макіяжем… Проте, багато чоловіків стверджують, що така методика дозволяє стати стрункою набагато швидше. І все ж, як схуднути в тренажерному залі . НЕ накачавши при цьому моторошні м’язи?

Виявляється, всі ці страхи і побоювання – не більше ніж домисли. Жіночий гормональний фон не дозволяє накачати м’язи, як у бодібілдера при стандартному триразовому відвідуванні тренажерного залу. Всі ці дами, що нагадують знаменитого Арні, займаються спортом професійно і проводять в тренажерке не менше п’яти годин, а то й більше, щодня. Жінці, щоб накачати мускулатруру, потрібно займатися на 40% більше, ніж чоловікові.

Але як же бути з розповідями подруг про те, що за місяць тренувань вони не тільки не «скинули» зайвих кілограмів, але ще й набрали так, що навіть у джинси влізти не змогли. Не повірити не можна, але от запідозрити недобре, цілком можна. Походи в тренажерний зал, як і інші методики схуднення, мають свої правила, недотримання яких веде до відповідних результатів.

Правило перше – золоте. Для кожної людини потрібно своя, індивідуальна прог0ма тренувань. Для її складання необхідний висококваліфікований тренер. Тому, якщо ви бажаєте дійсно схуднути, а не додати м’язову масу, то на тренера скупитися не варто.

Правило друге – неухильне. За дві години до і дві години після тренування ніякої їжі! Наш організм – складна, самокерована система, перехитрити яку дуже складно. Всі жирові відкладення на нашому тілі – недоторканний запас, який починає витрачатися тільки в тому випадку, якщо більше енергію взяти нізвідки. Ось і виходить, що на початку тренування в хід йде глюкоза з усього з’їденого нами, а лише після цього жир, відкладений про запас.

Якщо ви не будете дотримуватися цього правила, то очікуйте того, що не тільки не втратите вагу, але ще й наберете. Чому? Тому, що середня тренування дозволить вам спалити все з’їдене і накачати м’язи. При цьому запаси жиру в проблемній зоні залишаться недоторканими. От і порахуйте, що м’язи стали важити більше, а жиру менше не стало.

Рівне з цієї ж причини займатися слід не менше ніж 60-90 хвилин. Перші тридцять з них будуть направлені на витрату прийнятої за день їжі, а що залишилися – на спалювання жиру, підвищення тонусу м’язів і їх зміцнення.

Правило третє – розумне. Одного разу Фаїну Раневську запитали про те, як їй вдається залишатися такою стрункою і красивою, на що вона відповіла, презирливо фиркнула: «Треба менше жерти!» Саме в цій золотій фразі укладено весь сенс самого надійного способу залишатися стрункою і привабливою. Якщо ви займаєтеся в тренажерному залі, то це абсолютно не говорить про те, що ви можете з ретельністю налягати на булочки і цукерки. Харчування також має бути розраховане на зниження ваги.

Не забувайте, що боротьба із зайвою вагою – це боротьба зі своїм організмом за право самостійно вирішувати, бути жиру чи ні. Дотримуючись всі ці правила, ви покажете своїм фізіологічним особливостям, хто в тілі господар. І тільки при постійних заходи організм зрозуміє, що це не просто спроба налякати його, а новий спосіб життя, в якому немає місця зайвим жировим «рюкзакам».

  • який зрист ниметьськойи вивчарки

Comments are closed!

_0.31MB/0.00731 sec