Як схуднути в стегнах? Харчування та вправи для схуднення ляшек

Як схуднути в стегнах? Харчування та вправи для схуднення ляшек Як схуднути в Ляшка?

Loading.

Краса струнких жіночих ніжок завжди привертає чоловічу увагу. 50% представниць слабкої статі незадоволені своїми ногами і шукають способи, як скинути зайву вагу на стегнах

(або як кажуть у народі «Ляшко»). Однак багато жінок не вживають ніяких дій, вважаючи, що надмірна вага це причина хвороби або спадковості. Для того щоб по-справжньому виправити ситуацію і зайнятися своєю фігурою впритул, треба докласти чимало зусиль.

Причина товстих ніг

Для початку потрібно розібратися в причині надмірної ваги, пройти медичне обстеження і отримати консультацію лікаря. Найчастіше причинами можуть бути вікові або гормональні зміни, стреси, клімакс або хронічні хвороби. Тому для кожного випадку існує свій комплекс процедур.

Але є основні заходи, які можна застосовувати для схуднення ляшек в домашніх умовах, незалежно від причин. По-перше, треба переглянути своє харчування. По-друге, зайнятися спеціальними фізичними вправами. І, по-третє, використовувати косметичні процедури і масаж.

Харчування і спосіб життя

Правильне харчування – це вже перший крок до успіху. Головне – налагодити обмін речовин в організмі. Треба виключити зі свого раціону спиртне, борошняне, смажене, солодке. кави і жирне. Обов’язково на добу випивайте 2 літри чистої води. Введіть заборона на їжу перед сном. Ніяких швидких перекусів і переїдання. Слідкуйте за з’їденими калоріями і ведіть їх підрахунок. Проводьте розвантажувальні дні за допомогою овочевий. кефірної або фруктової дієти.

Паралельно з правильним харчуванням слід проводити фізичні навантаження на верхню частину ніг. Добре буде зайнятися бігом або їздою на велотренажері, робити ранкову зарядку і вправлятися на тренажерах. Ефективні вправи для спалювання жиру з ляжек – це присідання і підняття ніг з положення стоячи на 90 градусів. Заняття повинні бути регулярними, інакше вони не дадуть бажаний результат.

Щоб не ходити в салон можна проводити наступні косметичні процедури в домашніх умовах: обгортання проблемних місць оцтом (у пропорції 1:1 з водою) або глиною з соком лимона. Стегна змащуються розчином або сумішшю, добре утеплюються і витримуються 30 хвилин.

Після щоденних процедур через тиждень буде помітний позитивний результат.

Обов’язково запам’ятайте головне правило – всі заходи слід проводити регулярно і в комплексі, тільки тоді ваші зусилля будуть не марні.

завантаження.

Якщо вам сподобалася стаття, розкажіть про неї друзям!

  • як скинути цилюліт на ногах в домашніх умовах
  • Як схуднути в стегнах на 5 кг?

Comments are closed!