Як схуднути в стегнах | Workout | Будь у формі | ВКонтакте

Як схуднути в стегнах | Workout | Будь у формі | ВКонтакте

Стрункі стегна – це не тільки засіб з арсеналу спокушання будь-якої жінки, але й показник здоров’я всього організму. Щоб ноги були стрункими і красивими, слід знати, як правильно доглядати за ними. Хочеш

носити короткі шорти, але виглядаєш в них безглуздо. Широкі штани та спідниці нижче колін набридли. Що ж робити, коли ти незадоволена своєю фігурою, а зокрема повними стегнами або литками?

Якщо ви хочете швидко схуднути в стегнах, то перед початком будь-яких змін у своїй зовнішності, завжди пам’ятай, збалансоване харчування і дієта у поєднанні з фізичними навантаженнями дають прекрасний результат, який не змусить себе чекати при правильному виконанні рекомендацій.

перше потрібно пам’ятати: ключ до успіху лежить в поступовому перебудові організму, яка полягає у зменшенні та виключення (тимчасове, до отримання бажаного результату) деяких продуктів. Вживайте більше овочів і бобових, особливо багатих на клітковину. У ваш раціон обов’язково повинні бути включені різні овочі і фрукти, але не сушені або консервовані. Збільшити вживання молока і молочних продуктів (нежирний сир і кефір, йогурти). З м’ясних продуктів віддайте перевагу м’ясу курки (варені), а ще краще їсти рибу, в ній багато корисних речовин, вона низькокалорійна. З напоїв вживайте мінеральну воду, чай без цукру, фруктові соки. Вживайте не менше двох літрів на день, можна більше, це сприяє швидкій втраті ваги, але не перестарайтеся. Виключіть по можливості вживання газованих напоїв та алкоголю. Тваринних жирів споживайте якомога менше, віддавайте перевагу рослинним продуктам.

Друге, про що не можна забувати, щоб швидко схуднути в стегнах – це фізичні навантаження, без них нікуди в справі зниження ваги. Не старайтесь налягати на важкі вправи, наприклад присідання з вагою, гантелі. Це може привести до небажаних результатів, таким як росту мускулатури гомілок і стегон. Особливо потрібно пам’ятати про такі наслідки дівчатам невисокого зросту: щільні, м’язисті стегна візуально вкорочують фігуру. А накочену ця не “здувається» на протязі довгого часу, навіть при припиненні занять.

Слід знати, що часте знаходження людини у вертикальному положенні, малорухливий спосіб життя, носіння тісного одягу, взуття на високих підборах, звичка сидіти, закинувши ногу за ногу, веде до уповільнення кровообігу і викликає застій крові в судинах, а це призводить до утворенню целюліту і утворенню жирових відкладень. Більше рухатися – ось запорука успіху. Сидячи за робочим місцем, приділяйте пару хвилин на невелику зарядку, це можна зробити навіть сидячи, виконайте нескладні рухи руками, обертання головою. Не пошкодуйте, думки прояснюватися, з’являться нові сили й енергія для подальшої роботи. Ну а вдома, приділіть фізичним навантаженням не менше півгодини, тому що щоб швидко схуднути в стегнах, 10-хвилинні вправи не дадуть потрібного результату. Що важливо, вправи повинні виконуватися регулярно, з часом ви звикнете, а бажаний результат буде на обличчя!

А тепер приділимо увагу ніг. Стегна – ця частина тіла найважче піддається схудненню. Так при різкому зменшенні ваги, для початку жир йде з обличчя, після зменшиться груди, і тільки потім сідниці, стегна і живіт. Тому без фанатизму! Ви ж не хочете обзавестися, після кількох днів голодування, обвислим животиком, в’ялою шкірою і парочкою розтяжок. Але всі звичайно індивідуально, тому частіше прислухайтеся до свого організму.

Для того, щоб швидко схуднути в стегнах вам можуть допомогти наступні комплекси вправ, в якому зібрані популярні та найбільш дієві вправи для схуднення ніг. Ви можете вибрати оптимальний комплекс для себе. При виконанні вправ пам’ятайте наступне, робити вправи для ніг потрібно в швидкому темпі, для початку по 4-6 разів кожне, після чого починайте збільшувати навантаження. Намагайтеся під час гімнастики не затримувати дихання – дихання має бути вільним і спокійним, звертайте велику увагу на видих при вправі, ніж на вдих.

  • яксхуднути в контакте

Comments are closed!

_0.31MB/0.00493 sec