Як схуднути в стегнах і сідницях

Як схуднути в стегнах і сідницях Як схуднути в стегнах і сідницях

Як схуднути в стегнах і сідницях? Ці самі проблемні ділянки тіла найважче піддаються тренуванням. Саме на стегнах відкладається жир, який не засвоїв, і саме стегна найважче позбавити від цього самого зайвого

жиру.

Як схуднути в стегнах і сідницях, займаючись фітнесом? Для цього існують спеціальні вправи, спрямовані саме на ці проблемні ділянки. Перед тим як схуднути в стегнах і сідницях, постарайтеся запастися засобами для підтяжки шкіри, так як після численних тренувань і схуднення, вона може обвиснути. Не зайвим буде змінити свій звичний режим і більше часу приділяти тренуванням. На нашому сайті ви також можете знайти ефективний комплекс вправ для схуднення грудей.

Вправа № 1

Сядьте на підлогу, ноги підібгайте під себе, спина пряма. Руки зімкнуті за головою. У такому положенні пружиньте верхньою частиною тулуба вправо-вліво і вгору-вниз. При цьому дуже важливо, щоб спина залишалася прямою, і дихання було рівномірним. Повторіть вправу 20-30 разів.

Вправа № 2

Сидячи на підлозі, стуліть підошви ніг і руками візьміться за гомілки. Хвилини 2 просто подихайте: носом вдих, ротом видих. Після цього зіпріться ліктями на коліна і, долаючи опір, постарайтеся стискати коліна. Виконайте вправу 10-15 разів.

Вправа № 3

Ляжте на правий бік. Зіпріться на лікоть і праве стегно. Праву ногу можна відвести назад. У цьому положенні виконуйте підйоми лівої ноги якомога ви5. Для посилення ефекту можна виконувати не тільки підйоми, а й описувати кола ногою. Змініть положення і виконаєте вправу іншою ногою. Не забувайте про правильне дихання. Повторіть 10-15 разів.

Вправа № 4

Станьте прямо, ноги на відстані приблизно 25 см один від одного. Виконуйте присідання, виставивши руки вперед. Таких присідань потрібно зробити 20-30. Ефект від присідань не змусить себе довго чекати.

Вправа № 5

Ляжте на підлогу, руки випрямлені за головою, шкарпетки ніг тягнемо до гомілки. На видиху піднімайте ноги у напрямку до грудей, при цьому розставте їх на максимально можливе для Вас відстань, під час підйому ніг підійміть лопатки і витягніть руки вперед між ногами. Таким чином – Ваші ноги тягнуться до грудей, а руки – вперед на попереднє місце ступень. Повертаючись у вихідне положення, полежте 1-2 хвилини в розслабленому стані і повторіть вправу 10-12 разів.

Як схуднути в стегнах і сідницях швидко і ефективно? Намагайтеся поєднувати щоденні тренування і правильне харчування. Пийте більше води, гуляйте на свіжому повітрі і не забувайте про лікувальну косметику. Тільки комплексне застосування всіх цих способів схуднення дасть Вам той результат, на який Ви розраховували.

Comments are closed!