Як схуднути в спині. Вправи. Суть. Правила. Кардіо. Силові

Як схуднути в спині. Вправи. Суть. Правила. Кардіо. Силові. Як схуднути в спині: тренування м’язів. Правила виконання кардіо і силових навантажень.

Зміст:

Жіноче тіло є незмінним предметом захоплення. Неповторність і витонченість ліній змушує представників чоловічої статі сходити з розуму і все кидати

до ніг загадкової незнайомки з досконалою фігурою. Спина – це таємнича і чарівна зона тіла. Її вигини можуть говорити про характер, повідати про жінку те, що не можна передати словами. Однак якщо спина ховається під прошарком жиру, тоді стає досить-таки важко проявити це захоплення. Так як натомість чарівних вигинів видно тільки лише жир.

Щоб повернути привабливість і примусити представників сильної статі задивлятися на вашу фігуру, потрібно подбати про власну фігуру і надати їй рельєфність. Сайт islimming. ru може дати вам декілька рекомендацій, щоб ви дізналися відповідь на питання: як схуднути в спині?

Фахівці в галузі науки довели, що схуднути у спині набагато важче, ніж на інших зонах тіла. Ось чому безліч представниць жіночої статі переживають, не знаючи, яким чином усунути зі спини жир. Він розташований глибоко під шкіряним покривом, його важко усунути за допомогою звичайних вправ. Безумовно, в даний час пластична хірургія прогресує, проте період після здійснення операції є досить важким, а зайві кілограми можуть повернутися знову.

Щоб зрозуміти, як схуднути в спині, потрібно кардинальним способом поміняти власний стиль життя. Потрібно щодня проводити в активному режимі, наповненому безперервного руху. Чудовий спосіб для того, щоб рельєф спини став досконалим – це плавання. Плавання чудовим чином відбивається на людській поставі, робить представницю жіночої статі більш підтягнутою, пропорційної і граціозною. Щоб заняття стали більш результативними, слід басейн відвідувати двічі за семиденний термін.

Жирові запаси в області спини часто розташовані в районі боків у нижній частині спини, а іноді і вгорі спини. На верхній частині жир розташований в області лопаток і грудного відділу хребта. У нижній частині жирові запаси являють собою обриси «груші». До того як приступити до скоєння комплексу вправ, потрібно збалансувати денний вживання калорій. Іншими словами прихід не повинен бути більше витрати.

Суть вправ для схуднення спини

Вправи проти складок на спині, підібрані правильно, дозволять не тільки лише ліквідувати зайві кілограми, а й зміцнити м’язи спини. Однак з умовою пониження ваги. Оскільки після того, як у вас вийде схуднути за допомогою дієти, у зоні спини може з’явитися в’ялий шкірний покрив і нетреновані м’язи.

Тільки от спина – це область тіла, яку можна з легкістю пошкодити, а надмірне навантаження тільки завдасть шкоди, ось чому здійснювати вправи необхідно обачно, переважніше під керівництвом досвідченого інструктора, який призначає навантаження і простежує за вашим темпом роботи.

Ну а якщо не знаходиться часу на відвідування спортивного залу, цілком підійдуть вправи з метою схуднення в області спини. До того ж ви можете, переглядаючи навчальні відео, здійснювати повторення демонстрованих вправ.

Тренування м’язів спини

Буває таке, що начебто немає проблем із зайвою вагою, проте м’язи спини малотренированного, з цієї причини псується постава, може навіть проявитися «животик» через неправильне вигину хребта. А ще в такому випадку з’являється небезпека отримання пошкоджень спини. Ось чому навіть самим струнким жінкам потрібно звертати увагу на вправи, які сприяють у зміцненні москалів спини.

Схуднення спини – правила

Знову на допомогу приходять вправи для зміцнення м’язів спини, які не тільки лише містять демонстрування головних вправ, а і вказівки по темпу виконання і кількості. Щоб ваші заняття стали ефективними, необхідно дотримуватися декількох найпростіших правил:

    слід неодмінно поєднувати фізичні вправи з організацією раціонального харчування; не слід починати тренування з інтенсивних навантажень, вони нічого, крім хронічної втоми москалів, вам не дадуть, переважніше починати вправи для схуднення і зміцнення мускулів спини з короткочасних занять (десять-п’ятнадцять хвилин) кілька разів за семиденний строк, послідовно збільшуючи час і частоту тренувань; отримавши бажаний результат, необхідно все одно продовжувати заняття, в іншому випадку м’язи знову втратять свій тонус; зміцненню мускулів спини та усунення жирових відкладень в даній області сприяють також плавання та інші тренування кардіо.

Вправи для схуднення спини: силове тренування

Вправа № 1. Поза Планки з тягою

Ставайте прямо, прийміть лежаче положення, як і для віджимання, долоньки помістіть на підлогу, підтягніть м’язи живота. Утримуйте цю позу тридцять-шістдесят секунд, поки стояти будете, лопатки підтягніть до хребту, і втягніть живіт. Після цього відірвіть праву верхню кінцівку від статі, і, не змінюючи пози, зробите стрімку тягу ліктем назад, передпліччя повинне проходити уздовж бічної частини тулуба, лікоть пересувається по прямій траєкторії. Потім помістіть верхню кінцівку в початкове положення, і зробите повторення ривка з лівої верхньої кінцівки. Здійсніть по десять ривків з лівої і правої руки. Виконайте повторення вправи від початку до кінця тричі.

Вправа № 2. Упор зі скручуванням в Т-позу

Прийміть початкове положення як і в попередньому вправі. Вага тіла перенесіть на праву долоньку і праву стопу, ліва стопа від підлоги відривається, ліва долонька підводиться у напрямку до верху. У крайній точці тіло повинно представляти собою букву «Т». Утримуйте тіло тридцять секунд в даному положенні. Після цього через середнє положення перекиньтеся на лівий бік тулуба і зупиніться на тридцять секунд. Виконайте повтор по десять разів на кожну зі сторін. Здійсніть три підходи.

Вправа № 3. Віджимання і тяга

Встаньте на коліна, помістіть перед собою на підлогу гантель вагою два кілограми. Живіт втягніть, потім відіжміть від підлоги, повертаючи лікті в різні боки. Після цього, залишаючись в упорі на колінах, тримайте гантель правій верхній кінцівкою і переміщайте її до поясу, зробите повторення віджимання, і виконайте тягу з другої сторони. Один підхід даної вправи становить десять тяг з кожною з рук і двадцять віджимань. Здійсніть три підходи цієї вправи.

Вправа № 4. Плавання

Приляжте на підлогу на область живота, плечовий пояс відірвіть, а також нижні кінцівки від підлоги. Верхні кінцівки витягніть у напрямку перед собою, відтягніть шкарпетки. Здійснюйте імітацію руху плавця, виконуючи коротко махи ногами і руками в площині, яка перпендикулярна підлозі. Здійснюйте «плавання» протягом шістдесяти секунд, трохи відпочиньте і виконайте повтор двічі-тричі.

Вправа № 5. Повне зворотний скручування

Прийміть положення упор лежачи, потім позу Планки. Після цього підтягніть коліно правої нижньої кінцівки до живота і трішки поперек прогните. Здійсніть повторення з лівої ноги. Один підхід дорівнює двадцяти повторам з кожною з ніг, повторіть жважди-тричі.

Виконайте повторення всіх вправ як зазначено в плані. Проводите тренування двічі-тричі за семиденний строк, замінюючи по черзі дні тренування з днями перепочинку.

Вправи для схуднення спини: кардіо

З метою посилення процесу пониження ваги потрібно до вашого плану додати кардиотренировки. Проведіть їх або негайно після силового комплексу, або ж у дні перепочинку. Безумовно, для вас ідеальним кардіо будуть заняття на тренажері еліптичному, а до того ж робота в машині гребний. Працюйте на тренажерах приблизно по тридцять-сорок хвилин. Раз за семиденний строк здійснюйте інтервали – п’ятихвилинний термін тренуйтеся в середньому темпі на тренажері гребному або еліптичному, після чого зробите на підлозі по сто п’ятдесят стрибків. Потім повертайтеся на тренажер і виконайте п’ять-десять подібних циклів.

Групові заняття з метою схуднення області спини – це фітбокс, тай-бо й інші мистецтва бойові. Дані тренування сприяють роботі найширших м’язів і москалів попереку, а до того ж вони сприяють у спалюванні 600-900 кілокалорій всього-навсього за шістдесят хвилин.

Якщо ж ви маєте намір схуднути, проте не маєте великого бажання займатися силовими тренуваннями, тоді відвідуйте басейн, до того ж займайтеся йогою – асани начебто трикутників, собаки мордою вниз, нахилів в сторони чудово упрочняют і підтягують м’язи спини. Помірно харчуйтеся, в такому випадку ваше схуднення стане більш ефективним. Успіхів!

  • як похудати у верхній частині спини

Comments are closed!

_0.32MB/0.02964 sec