Як схуднути в сідницях швидко

Як схуднути в сідницях швидко Як схуднути в сідницях швидко

Може це недобра жарт природи, але так вже сталося, що область сідниць і стегон найбільш схильна до відкладення жиру на “чорний день”. І кожна жінка веде непримиренну боротьбу з цими зайвими кілограмами застиглими на апетитною

частини нашого тіла. Як схуднути в сідницях швидко? Це питання мучить багатьох і тільки одиниці знайшли на нього правильну відповідь. Саме тому ми зібрали тут інформацію, яка допоможе Вам схуднути в області сідниць, зробити їх більш круглими і сексуальними.

У більшості сучасних жінок специфіка роботи полягає в тому, що вони довгі години проводять перед монітором, перебуваючи в застиглому сидячому положенні. Це одна з безлічі причин появи такого терміну як “плоска попа”. До того ж на цій частині тіла досить негативно відображається вантаж прожитих років, сідниці починають негарно обвисати, як наслідок змінюється постава і хода. Справитися з цією проблемою можна як за допомогою дієти, так і вдавшись до різноманітних фізичним вправам.

Перший спосіб досить ефективний, але відповідь на питання як схуднути в сідницях швидко дає лише частково, адже для того, щоб добитися позитивного результату, необхідно дотримуватися дієти як мінімум два тижні. У цей період потрібно виключити з раціону жирні сорти м’яса, борошняні вироби, солодке і каші. Рекомендують прийоми їжі розбити на маленькі порції, кількість калорій для одного прийому їжі не повинно перевищувати 200-250.

Одна з переваг такої дієти, то, що меню Ви можете собі скласти самі, єдиним правилом є те, що між прийомами їжі повинні проходити однакові відрізки часу. Пити можна воду в будь-якій кількості, але не пізніше, ніж за одну годину до прийому їжі, і не раніше, ніж через півтори години після їжі.

Якщо питання як схуднути в сідницях швидко стоїть особливо гостро, то вищезгадану дієту необхідно підкріпити комплексом фізичних вправ. Для того щоб мати пружні і красиві сідниці немає необхідності відвідувати дорогі тренажерні зали або довіряти своє тіло не менш дорогим особистим інструкторам. Досить 20-30 хвилин три рази на тиждень у стінах улюбленої квартири приділити собі і питання як схуднути в сідницях швидко стане вирішеним.

Отже, самодисципліна і впевненості на шляху до мети! Починаємо вправи з розігріву і їм не потрібно нехтувати. На вправи для розминки зійде будь-яка розтяжка ніг, легке присідання, біг на місці з високим підняттям колін. Після розминки Ви повинні відчути легке напруження в ногах і сідницях. Адже, як ми пам’ятаємо, головною метою є вирішення питання як схуднути в сідницях швидко .

Переходимо до основних вправ. Лягаємо на живіт, упираємо лікті в підлогу і трохи прогинається. Одна нога трохи зігнута в коліні, і пальці теж впираються в підлогу, іншу ногу починаємо повільно піднімати якомога вище. Кількість повторень цієї вправи 15 разів для кожної ноги. Перебуваючи в цьому ж положенні, починаємо наступне вправа – кругові рухи ногами: по черзі робимо дрібні круги одне і другою ногою, по 15 разів за і проти годинникової стрілки.

Наступним вправою будуть хлопки ступнями, в цьому ж положенні робимо вправу близько п’ятдесяти разів. Далі переходимо в положення сидячи: спина пряма, ноги разом, руки поставлені на підлогу починаємо повільно піднімати свій тулуб, повторюємо вправу 15 разів.

Вельми цікаве вправу “ходьба сідницями”, спробуйте зробити по 8 кроків кожній сідницею. Далі час присідань, присідати потрібно якомога глибше і якомога повільніше, починати можна з восьми повторень і постійно їх збільшувати.

Закінчуємо тренування глибоким диханням і контрастним душем. При бажанні можна використовувати спеціальні креми і гелі для проблемних ділянок тіла.

Тепер Ви знаєте як схуднути в сідницях швидко!

  • вправи на бока
  • форум як швидко схуднути

Comments are closed!