Як схуднути в сідницях без чудес, але з хорошим результатом!

Як схуднути в сідницях без чудес, але з хорошим результатом! Як схуднути в сідницях без чудес, але з хорошим результатом!

Подруги, знайомі і незнайомі, колеги по жіночій долі! Якщо ваш розмір укладається в «золоті параметри» 90-60-90, або вам від природи дісталися осина талія та ідеальні сідниці, які не зіпсувати ні горами солодощів, ні регулярним лежання на дивані, ні віком – далі мій дилетантський опус можете не читати. А от якщо ваша попка кілька переважує інші частини тіла, і одну половину роки ви вирішуєте проблему, як схуднути в сідницях, а другу половину – як повернути їм підтягнутість і пружність, тоді будьте уважні: я хочу поділитися нелегким, але успішним особистим досвідом. < / p> Я – жінка, яка задоволена собою!

Відразу обмовлюся: цей лист – не рекламний акція. Я не буду захоплено і захлинаючись віщати, як за допомогою таблеток (операції, тренажера, мазей, напоїв) за місяць знайшла ідеальні сідниці і летить ходу, перетворившись із 35-літньої пані вагою під центнер в юну тендітну дівчину 44-го розміру. Це з області чарівних казок і не знає кордонів піару. Мені по колишньому 35 років, і виглядаю я лише трохи молодше свого віку, і брючки купую 48 розміру, але. мені приємно дивитися у дзеркало, я легко і витончено рухаюся, а чоловіки із задоволенням проводжають м’ясоїдними поглядами мій округлий задок. Я – жінка, яка задоволена собою! Ніяких фантастичних рецептів не буде, просто я хочу розповісти про засоби і вправи для схуднення сідниць, які працюють насправді, а не тільки в рекламних роликах. Болять суглоби ніг >>

Вправи для схуднення сідниць – чого простіше?

Рік тому я задалася зовсім не просте запитання: як схуднути в сідницях? По-перше, некрасиво, по-друге, кожні три місяці купувати нові спідниці та брюки на пів розміру більше – ніякої зарплати не вистачить. Першим етапом «епопеї схуднення» стали вправи для схуднення сідниць.

    встати, руки – на пояс, перед собою поставити стілець зі спинкою. Повільно піднімаємо пряму ногу і описуємо коло навколо стільця. Спочатку – навколо сидіння, з часом піднімаємо ніжку вище і вище, поки не починаємо легко «обмахувати» спинку черзі лівою і правою ногою. У перші дні – 10-15 разів, потім – до 30-40 разів. встати, схрещені руки на грудях, ноги разом. Широко і розмашисто вращаем стегнами (немов відкриваємо стегном тугу двері, коли руки зайняті). Вправо-вліво, вправо-вліво; повторювати до 30-40 разів. лягти, розслабитися на спині, розкинути руки. Зігнуті коліна підтягти вгору, працюючи тільки м’язами сідниць і стегон, не напружуючи інше тіло. Потримати трохи на вазі і «упустити» коліна вправо, знову підняти, потім вліво; відбувається зміцнення сідниць і підтяжка м’язів стегон. Для початку, добре, якщо вдасться зробити вправу 3-4 разів; згодом треба довести хоча б до 15-20 разів. п’ять хвилин обертання обруча, п’ять хвилин присідань, п’ять хвилин скакалки, десять хвилин контрастного душу.

Вже через тиждень я відчула, що відбувається зміцнення сідниць, але з’ясувала і ще одну річ: щодня здійснювати весь комплекс вправ у мене не вийде! Є інші справи, гості вечорами, неважливе самопочуття, зрештою. Тоді в дні, коли не виходило зайнятися комплексом, я стала перемикатися на інші вправи, як схуднути в сідницях: «ліниві», як прокоментувала одна з подруг. Подивитися статтю на нашому сайті: народні методи лікування переломів >>

    сидячи на стільці, дивані, кріслі, ритмічно стискати-розтискати сідничні м’язи. Чим довше, тим краще; можна вправлятися і на роботі, і вдома біля телевізора, і в автобусі. той же зміцнення сідниць, але при неквапливої??ходьбі. На один крок – напружувати м’язи, на іншій – розслабляти. До речі, при тривалих тренуваннях сприяє виробленню «танцюючою» ходи, від якої чоловіки приходять в телячий захват.

Мус Анфея для сідниць – те, що треба для тонусу шкіри

Отже, питання, як схуднути в сідницях, я начебто вирішила. Але, як виявилося, не до кінця. Через якийсь час сідниці почали неапетитно відвисати: шкіра не встигала відновлювати еластичність при втраті ваги. А потім і сам процес схуднення застопорився, мабуть, дійшовши до якоїсь критичної точки. Тоді я засіла за пошукові системи, вивчаючи сучасні косметичні препарати, що допомагають змоделювати ідеальні сідниці: креми, мазі, муси. Після довгого перебору зупинилася на мус ліфтинг для стегон і сідниць Анфея . Сподобалося мені засіб з кількох причин: ніяких обіцянок «чарівних перетворень» з незрозумілих причин, весь склад вказаний – рослинні масла для харчування та еластичності, екстракт дріжджів для поліпшення лімфодренажу і насичення клітин киснем, вітаміни, природні речовини для підвищеного вироблення колагену. Пахне приємно, вбирається миттєво, нижня білизна не бруднить, а головне – працює! Сколіоз хребта лікування >>

Вечірній душ я стала приймати за такою схемою: власне душ, контрастне обливання, нанесення ліфтинг мусу Анфея, десятихвилинний масаж сідниць. Масажувала спочатку руками (розтирання, розминка, биття тощо), коли чоловік бував удома – просила його допомогти, а потім придбала зручний масажер на трохи зігнутої ручці, спеціально для «тильної частини». Ще через тиждень зміцнення сідниць продовжилося, через дві – зникли зморшки і «провіси», через три – підтягнулися тканини, утворивши привабливі півкулі, через місяць – вправи для схуднення сідниць знову стали давати «уменьшающий» ефект, але тепер попа зберігала приємну форму і еластичність шкіри.

Вправи для схуднення сідниць я не перестала робити і зараз, хоча і не з такою регулярністю, як раніше. І мус ліфтинг Анфея використовую кожен день або через день.

Я не буду хвалитися, що тепер у мене ідеальні сідниці – вони просто красиві, і мені не соромно надіти обтягуючі сукні.

Comments are closed!