Як схуднути в щоках: заходи і вправи від пухких щік

Як схуднути в щоках: заходи і вправи від пухких щік Як схуднути в щоках?

Твої форми практично відповідають бажаним, і навіть якщо це не так, то, сама знаєш, їх неважко видозмінити за допомогою одягу. Але от біда – щічки-то пухкі і зовсім не зменшилися

за весь той час, що ти перебувала в боротьбі із зайвими сантиметрами. А між іншим, особа – єдина відкрита частина тіла, яку не сховаєш за складками одягу, і до нього звернено всю увагу оточуючих людей. Тому дуже важливо підтримувати його красу, не дуже-то хочеться виглядати старше на кілька років і озиратися при слові «жінка», хочеться якомога довше вважатися в очах оточуючих настільки привабливою, що не інакше як дівчиною і не назвеш.

Отже, що зробити, аби щоки схудли – ось питання сьогоднішньої бесіди на сайті Кошечка. ру.

Чому щоки не худнуть?

Як би примітивно це не звучало, але повнота щік пов’язана, в першу чергу, з спадковим фактором . Якщо у когось з твоїх батьків протягом усього життя були повні щоки, то, не виключено, що твоїм щічках судилося бути точно такими ж.

Головну роль при повноті щік грає твоя анатомічна особливість. Приміром, якщо у тебе круглий тип фігури, то схуднення відбувається знизу вгору . тобто худнуть спочатку ноги, стегна, потім живіт, спина і руки, тільки після цього ти можеш схуднути в щоках.

Ще одна причина, по якій твої щоки можуть бути повними, це надлишок води в організмі, через якого виникає набряклість . Якщо у твоєму випадку це і є причина, то зменшити щоки буде простіше, виключивши з раціону солені і гострі продукти, а також попивши сечогінні препарати.

Ну і найпоширеніша причина повноти щік – жировий прошарок . Важко виправити форму щік в даному випадку, але в порівнянні з першим випадком це цілком можливо.

Як схуднути в щоках: рішення

Вивчивши різні методи виправлення форми щік, сайт ko6e4ka. ru склав для тебе послідовний список дій, які необхідно виконати.

Отже, перше, що необхідно зробити, це прибрати набряклість

Для цього потрібно обмежити споживання солі . Як відомо, сіль затримує воду, викликаючи тим самим набряклість обличчя. Безумовно, велику кількість солі і канцерогенів міститься в чіпсах та сухариках, тому якщо ти дбаєш про те, як схуднути в щоках, то про ці продукти варто забути.

Набряклість викликає ще й алкоголь . він зневоднює організм настільки, що організму залишається не що інше, як запасатися водою про запас. А при тривалому вживанні алкогольних напоїв утворюються жирові відкладення, як на животі, так і на щоках.

Щоб організм не кидався в усі тяжкі, кількість споживаної за день рідини потрібно збільшити до восьми склянок на день . Це може бути негазована вода, чай і кава без цукру. Соки, на жаль, калорійні, тому якщо хочеш схуднути в щоках, то споживання соку має бути мінімальним. Отримуючи багато рідини, організм також легко буде її виводити, нітрохи не затримуючи. А навіщо затримувати багато рідини, якщо завтра і післязавтра буде випито рівно стільки ж.

Друга дія – привести в порядок раціон харчування

Для цього потрібно спочатку нормалізувати травлення . вживаючи по три підходи за день овочі та фрукти. Овочі та фрукти стануть ідеальним варіантом для перекусів між основними прийомами піщі. Кроме того, вони є природними проносними, завдяки яким ти зможеш очистити кишечник від присутності шлаків і токсинів, і, отже, вирішити таке питання, як схуднути в щоках.

Підрахуй кількість калорій витрачених і споживаних . Після чого потрібно буде розглянути свій денний раціон так, щоб було на 250 калорій менше, а денну фізичне навантаження збільшити так, щоб витрачених калорій стало на 250 більше. Зрештою ти витратиш калорій більше, ніж приймеш, аж на 500 (це за місяць половина кілограма твоєї ваги мінус).

І, нарешті, головне – гімнастика для щічок

Існує кілька вправ, які спрямовані на те, як схуднути в щоках. але ми відібрали для тебе парочку найефективніших!

Перед тим, як робити гімнастику особи, необхідно умити обличчя, нанести відповідний для твого типу шкіри крем, і зручно розташуватися.

1. Як схуднути в щоках: йога для щік

Відчини трохи рот, і починай піднімати повільно правий куточок рота, зупинись, зафіксуй такий стан м’язів і повільно піднімай лівий куточок рота. Після чого постарайся вдихнути повітря через правий куточок і видихнути через лівий. Повтори з лівим куточком рота те ж саме.

Закінчувати цю вправу потрібно так: набери побільше повітря, надувши щоки, і з зусиллям видихай повітря, звернувши губи в трубочку, протягом п’яти секунд. Після чого розслаб всі м’язи рота.

2. Вправа для щік від Керол Маджіо

А ось вправа, яка в числі іншої аеробіки для обличчя розробила Керол Маджіо (між іншим, там є і вправи від зморшок на лобі). Жінка, яка в 65 років виглядає на 36, викликає захоплення. На своєму особистому прикладі вона довела, наскільки прекрасно можна виглядати без пластичної операції, роблячи лише щоденну зарядку особи.

Вправа: Повільно відкривай рот, розтягуючи губи вгору і утворюючи уявний овал. Поклади руки на щоки і не закриваючи рот розтягуй куточки рота в сторони (усмішка) і назад 35 раз. Після чого розслаб м’язи.

Звичайно, ці вправи складні, і щоб їх зрозуміти, краще подивитися відеоверсії подібних вправ, але вони того варті! Через місяць вже помітний результат: м’язи щік піднімаються, самі щоки зменшуються, а шкіра стає пружною.

Віра Найденкова – спеціально для ko6e4ka. ru – сайт для закоханих. в себе!

  • шо робити якшо хочеш похудати в щоки
  • зарядк для того щоб щоки стали меншими
  • як зменшити щоки
  • Як зробити щоб щоки не були повними
  • які вправи потрібно робити для пухких щок

Comments are closed!

_0.31MB/0.00765 sec