Як схуднути в щоках? Поради та рекомендації на WomenSlim. ru

Як схуднути в щоках? Поради та рекомендації на WomenSlim. ru Як схуднути в щоках

Як схуднути в щоках

Кар’єра, будинок, сім’я, діти, побут – це життя сучасної жінки. Вона в центрі подій, все і вся вимагає її уваги. Домашні та робочі проблеми займають весь час, не даючи можливості відпочити, розслабитися і просто поглянути з боку на своє життя. І лише якесь випадкове подія, швидкоплинний погляд або побіжно кинуте слово може її зупинити і змусити задуматися про себе. Тоді поглянувши на себе в дзеркало і побачивши набрякле втомлене обличчя, повні щоки, втома в очах і зайва вага, виникає істеричний питання, як схуднути в щоках і поліпшити колір обличчя?

Покращуємо колір обличчя і прибираємо набряки

набряклі обличчя, його нездоровий колір, суха і в’яла шкіра – це результат зашлакованості організму. Але це тільки зовнішні прояви. А адже шлаки і токсини, які накопичилися в організмі, отруюють його, всмоктуючись у кров. Як результат – млявість, сонливість, поганий настрій і жахливе самопочуття.

Починати в такому стані заходи, спрямовані на скидання ваги просто не має сенсу. Адже при обмеженні харчування все це сміття потрапить у кров, викликаючи сильну інтоксикацію. Тому першою справою очищаємо організм. Варіантів безліч. Очищення за допомогою рису, кефіру. тисячі варіантів розвантажувальних днів. Можна перепробувати хоч всі і підібрати для себе оптимальний варіант. А як же бути, якщо ви не приймаєте експерименти на собі? Так, і здоров’я не сприяє проведенню дослідів над собою. Як схуднути в щоках в цьому випадку і очистити свій організм?

Перевірена і випробуваний спосіб у цьому випадку – натуральні препарати для очищення організму. Фармацевтична компанія Алтаф розробила нелікарський препарат Фітолайт Плюс. що відповідає всім сучасним вимогам до ефективності і безпеки. Прийом Фітолайт Плюс допоможе вивести надлишки рідини з організму, таким чином підуть набряки з обличчя і щоки помітно зменшаться. Крім того очистить організм від шлаків, виведе токсини і продукти розпаду, відновить мікрофлору кишечника. Завдяки комплексному впливу Фітолайт Плюс активується схуднення і блокується накопичення жирових відкладень.

Нездоровий колір обличчя може бути зумовлений і неправильною роботою печінки. Натуральний гепатопротектор Гепро АКТВ очистить печінку від токсинів і шлаків і нормалізує її роботу. Адже нормально функціонуюча печінка забезпечує хороше травлення і запобігає відкладенню шлаків і токсинів.

Коригуємо вага – йдуть щоки

Форма обличчя обумовлена??будовою кісток черепа. Якщо природа подарувала вам кругле обличчя, перш ніж мучити себе дієтами і мучитися питанням, як схуднути в щоках, з’ясуйте, чи дійсно у вас є зайва вага. Якщо зайва вага є, то з нього, мабуть, і варто почати. Почнемо з дієти.

Дієта

Не варто різко обмежувати своє харчування і сідати на сувору дієту. Адже будь-яке обмеження викликає внутрішній протест і з’являється бажання швидше все це закінчити і нарешті нормально поїсти. Зрозуміло, що і результат в цьому випадку якщо і буде, то ненадовго. Тому, для початку просто прибираємо з раціону порожні калорії. Напівфабрикати, солодощі, ковбасні вироби, пиво – безжально викидаємо. Повз тортів і тістечок проходимо з гордо піднятою головою. Улюблена їжа – овочі та фрукти. Вони дають нам стрункість, красу і здоров’я.

Звичайно, перший час ви будете відчувати постійне відчуття голоду. це неминуче, але це того варто. Полегшити собі процес переходу на здорове харчування, а також допомогти своєму організму швидше скинути баласт у вигляді зайвих кілограмів, можна за допомогою натуральних препаратів для схуднення.

Спільний прийом Фітослім Актив і Карнівіт Q10 допоможе схуднути швидко і не відчуваючи почуття голоду. Завдяки спеціальній формулі Фітослім Актив. поліпшується обмін речовин і спалюються локальні жирові відкладення. А це дасть можливість утримувати вагу після закінчення прийому препаратів. До речі, ефект зменшення “подвійного підборіддя” від прийому цього прпарати доведений експериментально. Карнівіт Q10. крім спалювання жиру в проблемних місцях, дарує додатковий бонус у вигляді пружної гладкої шкіри, здорового волосся і уповільнення старіння.

Неправильні звички – причина повних щік і другого підборіддя

Повні щоки і друге підборіддя дуже часто обумовлені неправильними звичками:

    Сутулість, а також опущена вниз голова Сон на м’якій і високій подушці Переїдання Спадковість

Щоб повернути собі ніжний овал обличчя, і перестати задаватися питанням як схуднути в щоках, необхідно усунути ці причини. А тому, розправте плечі, вище голову – крім того що це корисно, це ще й красиво. Слідкуйте за вагою і змініть подушку. І не забувайте про фізичну активність. Нашому особі, так само як і тілу, помірні навантаження підуть тільки на користь. Тренування щічних м’язів підтягне шкіру, збільшить м’язовий тонус і візуально підтягне щоки.

Вправа для схуднення щік

Виконуйте цю вправу в положенні сидячи або лежачи. Відкрийте рот. Губи із зусиллям загорніть навколо верхніх і нижніх зубів. Куточки рота відтягніть до задніх зубах і теж загорніть їх всередину. Візьміться руками за щоки і повільно починайте піднімати руки уздовж особи. При цьому уявляйте, що ваше обличчя піднімається. Для цього використовуйте всю свою уяву, щоб уявити як щоки рухаються вгору і в сторони, і як би тягнуться до верхівки. Очі при цьому теж підніміть вгору.

Вправа продовжуйте до тих пір, поки не з’явиться печіння в щоках. Коли відчуєте паління, руки підніміть над головою і залишіться в такому положенні. Долічіть до тридцяти, розслабтеся, повітря видуйте крізь губи. Щоб питання як схуднути в щоках більше вас не турбував, повторюйте цю вправу 2 рази на день.

Comments are closed!