Як схуднути в щоках або фітнес і дієта для обличчя | Всі про дієти і схудненні – Dietinform. ru

Як схуднути в щоках або фітнес і дієта для обличчя | Всі про дієти і схудненні – Dietinform. ru Як схуднути в щоках – поради і рецепти для красунь!

Як схуднути в щоках . Питання болюче і важливий для багатьох дівчат і жінок. Якщо проблемні зони, такі як стегна, живіт, руки можна вміло сховати під складками одягу, то щоки

завжди на виду. Буває, що сумнівний комплімент: «Ой, які в тебе круглі, пухкі щічки!» – від «кращої подруги», змушує уважніше подивитися на себе в дзеркало і зайнятися своїм обличчям і фігурою.

Існує думка, що достатньо просто зайнятися собою, правильно харчуватися, відвідувати заняття з фітнесу та щоки розтануть разом із зайвими сантиметрами на стегнах і животі. Але, на жаль! Щоки і раніше пухкі і овал обличчя не змінюється.

Причини круглих щік

Чому в одних жінок перші худне особа, а у інших не дивлячись на дієти, щоки залишаються пухкими? Тут велику роль відіграє спадковість, тобто анатомічна особливість будови обличчя. Але зневірятися не можна! У цьому випадку потрібно більш уважно і комплексно підходити до питання: як схуднути в щоках .

Іншою причиною повноти щік може бути надлишок води в організмі. Тут позбутися проблеми можна виключивши з раціону солену і гостру їжу, і пропив сечогінні препарати.

І остання, але сама часто зустрічається причина повних щік – це загальний надмірна вага тіла, тобто жировий прошарок. Позбутися від неї нелегко, але якщо є бажання, то реально!

Щоб схуднути в щоках необхідно підходити до питання комплексно. Сюди входять і дієта, і вправи, і масаж, і спеціальні маски.

Дієта для щік

Основним правилом дієти для того, щоб схуднути в щоках, має стати відсутність солі. Причому це стосується, як солі в звичайному вигляді, так і продуктів, що містять багато солі, наприклад, ковбаси, рибних продуктів, копченого м’яса. Це дозволить прибрати набряклість обличчя, і буде запорукою того, що не з’являться нові набряки. Обов’язково потрібно скорочувати кількість вуглеводів. А ось овочі і фрукти повинні скласти не менше половини добового раціону. Правильне харчування – це дробове харчування, тобто їсти часто, але маленькими порціями. Важливим для схуднення є і споживання в день не менше 1,5-2 літрів води, яка виводить шкідливі речовини з організму і запобігає набряклості. І на противагу зовсім виключити алкоголь, який провокує зневоднення, і знову ж опухлість щік. Дуже корисно пити зелений чай. який виводить токсини і вільні радикали з організму.

Вправи для обличчя

Вправи для обличчя прості і не вимагає великих зусиль і часу, але при цьому дуже ефективно борються з пухкими щоками.

1. Треба взяти в рот ручку або олівець і вимальовувати в повітрі довільні слова. Це можуть бути ім’я та прізвище, або слова улюбленого вірша.

2. Витягнувши губи в трубочку, необхідно на розспів вимовляти всі голосні алфавіту.

3. Ритмічно витягати шию вперед-назад, перехрестивши при цьому руки і тримаючись долонями за плечі.

На кожну вправу потрібно витрачати не менше 5 хвилин. І дуже скоро обличчя стане «стрункішою».

Масаж для обличчя

Найпростіший масаж, який можна робити в домашніх умовах – це поплескування тильною стороною руки під підборіддям і в області під вилицями. Потім подушечками пальців масажуються щоки знизу вгору. Всі рухи повинні бути легкими, без зусиль. Інший ефективний спосіб масажу – поплескування під підборіддям вологим рушником. Рушник можна змочити у відварі лікувальних трав, наприклад, ромашки або шавлії. Хлопки повинні бути дбайливими, не потрібно лупити по обличчю занадто сильно, і проміжки між ними 5-10 секунд. Це зміцнить овал обличчя і позбавить від другого підборіддя.

Маски для схуднення щік

Маски прискорюють обмін речовин, насичують шкіру корисними речовинами, що допомагає позбутися надлишку жиру і рідини. Дуже ефективні маски з глини, желатину, меду. Наносять їх на шкіру обличчя і шиї.

Дуже важливо пам’ятати, щоб схуднути в щоках, потрібно запастися терпінням. Не можна робити це швидко і різко. Наприклад, «за добу» або за «кілька днів». Такі методики знижують вагу і прибирають пухлість щік за рахунок голодування. Це стрес для організму, який веде до погіршення здоров’я, втрати кольору обличчя. Вага швидко повернеться, а на обличчі з’являться зморшки і темні кола.

Правильне, комплексне схуднення щік – це «постройневшей» і помолоділе обличчя з гарним овалом і сяючими очима. І комплімент: «Як ти сьогодні чудово виглядаєш!» – буде надавати впевненості, супроводжувати весь день і викликати променисту посмішку.

Завжди з Вами DietInform. ru – жіночий он-лайн журнал про здоров’я та схудненні

  • не можна зневирятися
  • сидиш на дієті займаєшся спортом а вага не йде
  • що потрібно робити щоб щоки менші стали
  • що потрібно робити щоб щоки стали меншими
  • Що робити щоб менші стали щоки на обличі
  • що робити щоб щоки стали меншими
  • як позбутися круглих щік

Comments are closed!

_0.31MB/0.00501 sec