Як схуднути в попі? Тільки перевірені способи!

Як схуднути в попі? Тільки перевірені способи! Як схуднути в попі? Тільки перевірені способи!

Коментарів: 36

Мати гарну і струнку фігуру – напевно, бажання кожної дівчини. Комусь для виконання цієї мрії потрібно схуднути в животі. руках, ногах, а комусь збільшити груди. позбутися целюліту. Дуже актуальним в даний час залишається питання про те, як схуднути в попі. І цьому є пояснення: на жаль, дотримуючись неправильне харчування, збільшується в першу чергу не груди, як хотілося б багатьом, а попа, яку потім зменшити достатньо важко. Але це ж не означає, що схуднути неможливо, правда?

Як схуднути в попі? Ефективні рекомендації правильного харчування. дієві вправи для цієї частини тіла, а також масаж для зменшення сідниць. Познайомимося докладно з кожним пунктом!

Дівчатка, перед схудненням переконайтеся в тому, що вам дійсно це потрібно. Якщо у вас не буде прагнення, мотивації, якщо ви не будете хотіти зменшити розміри своїх сідниць, у вас нічого не вийде. Налаштуйтеся на схуднення!

Рекомендації для харчування

  Їжте нежирне м’ясо. Тут ми маємо на увазі не тільки курячу грудку, але також і інше м’ясо, яке вважається більш-менш дієтичним. Одне і теж їсти небажано, в правильне і здорове харчування важливо різноманітність їжі! Молочні продукти повинні бути обов’язково в раціоні худеющей, при цьому пам’ятайте, що купувати потрібно тільки знежирену молочку. Рибу і морепродукти їсти потрібно обов’язково, щоб схуднути в попі. Тому запікайте їх, робіть салати і їжте на здоров’я. Знову-таки не забувайте, що ця їжа теж повинна бути знежирена. Відмовтеся від білого хліба, набагато корисніше темний з висівками. В обов’язковому порядку включіть в раціон свіжі фрукти і овочі, причому побільше!

Крім того, не забувайте пити воду. 2 літра свіжої очищеної води в день – гарантія красивою і худий попи. Пам’ятайте про це!

Спорт для маленької попи

Ви ніколи не замислювалися, чому у професійних спортсменів немає зайвої ваги, жиру на тілі? Відповідь очевидна: тому що вони старанно і постійно займаються. Звичайно, для досягнення таких результатів може знадобитися кілька років тренувань. Але в даний момент цікавить питання про те, як схуднути в попі, а для цього достатньо і декількох місяців. Так-так, а ви думали, за тиждень попа зменшиться? Ні, тут все немає так просто!

Для того, щоб схуднути в сідницях, важливо підібрати відповідний комплекс вправ, займатися кожен день, не пропускаючи жодного дня, а також мати величезну силу волі, щоб вийшло виконати перші 2 умови!

Розглянемо ефективні фізичні вправи для схуднення попи.

Найпростіше і доступне для всіх – присідання, тому з них і почнемо. Виконайте звичайні присідання в 3 підходи по 30 разів. Стаємо на карачки і виконуємо махи, по черзі кожною ногою. Повторити 30 раз в 3 підходи. Аналогічне вправу – підйом ніг з положення лежачи на животі. Кількість повторів таке ж. Тепер попрацюємо трошки інтенсивніше. Лягаємо на підлогу, на спину. Ноги згинаємо в колінах, руки лежать уздовж тіла. На рахунок 3 різко піднімаємо таз і швидко повертаємося у вихідну позицію. Робимо протягом 2 хвилин. Більш ускладнене вправа – присідання з вантажем. Найкраще в якості нього використовувати штангу, заведену за спину, проте на перших порах можна просто небудь узяти в руки. Також зверніть увагу на правильне виконання присідань: ноги повинні бути розставлені широко, шкарпетки дивляться нарізно, і присідання виконуються дуже повільно, щоб відчути напругу в сідницях. Гарне вправа, щоб схуднути в попі, наступне – присідання-стрибки, так скажемо, 2 в 1. Але незважаючи ні на що виконувати його нескладно: станьте у вихідну позицію, як в попередній вправі, зробіть невелике присідання і, присівши, підстрибніть високо вгору і під час стрибка виконайте кілька рухів ногами в повітрі. Повторюємо 20-30 разів. Масаж для красивої і маленькою попи

Цей варіант схуднення є дуже ефективним, а при виконанні попередніх пунктів домогтися шикарною попи можна всього лише за кілька тижнів!

Для проведення масажу зовсім не обов’язково звертатися до дорогого фахівця, адже процедури можна провести в домашніх умовах, проте, допомога іншої людини знадобиться в будь-якому випадку. Попросіть коханої людини зробити масаж попи: вам буде корисно, а йому приємно!

Процедуру зазвичай проводити легкими погладжують, поплескували, а також пощипують рухами. Спробуйте, і переконайте масажера, що робити його зовсім не складно!

Ось ми і розглянули з вами способи, як схуднути в попі. Якщо чітко дотримуватися нормального харчування, кожен день виконувати спеціальні вправи, а вечорами робити масаж, ваша попка вже через тиждень стане помітно менше! Удачи в схудненні, дорогі друзі!

 • ЯК ЗМЕНШИТИ ПОПУ
 • як зменшити дупу
 • як зменшити розмір попи
 • як похудати на дупі
 • як похудати в попу
 • Як зменшити попу?
 • що робити щоб задницю зменшити
 • як зменшити жопу
 • вправи щоб живіт і попа стали менші
 • вправи для зменшення попи

Comments are closed!