Як схуднути в плечах – вправи, дієта

Як схуднути в плечах – вправи, дієта Як схуднути в плечах

Тільки тоді, коли тіло людини розвинене пропорційно, воно виглядає привабливо. Є багато жінок, які мають фігуру “яблуко”, які відрізняються жировими відкладеннями в області живота, рук і плечей. Їх цікавить те, як схуднути в плечах і руках, так як повні руки і громіздкі плечі можуть зіпсувати навіть найпривабливішу і струнку жінку. Отже, як схуднути в плечах і руках?

Як швидко схуднути в плечах

У першу чергу необхідно визначити причини диспропорції фігури. Їх насправді може бути дуже багато, але основні дві: фізіологічні проблеми і особливості будови кісткового скелета.

Відкладення жиру в області задньої сторони рук, плечей і грудей може бути пов’язане з обміном речовин і гормональним фоном: жир може відкладатися через порушення капілярного і венозного кровообігу або підвищеного рівня кортизолу. У такому випадку перед схудненням необхідно пройти консультацію ендокринолога або дієтолога, щоб з’ясувати, чи немає у вас проблем з гормонами.

Якщо ж така фігура вам дісталася у спадок, не варто сумувати. Прекрасної форми можна домогтися за допомогою збалансованої дієти і фізичних вправ для схуднення плечей і рук.

Як схуднути в плечах за допомогою дієти

Ця дієта не має на увазі виключення з ужитку основних поживних речовин: вуглеводів, жирів і білків – вони всі потрібні без винятків. Дієта передбачає зниження загальної кількості вживаних калорій. Тобто, з раціону необхідно виключити висококалорійні продукти: жирні ковбасу і шинку, тунець і сардини в олії, здобу, копчену рибу, солодкі і жирні десерти, тістечка і торти. Намагайтеся вибирати нежирні продукти і вживати не більше 30-40 грам жирів на день.

Слід пам’ятати, що навіть якщо ви маєте велику вагу, в день не можна вживати менше 700 калорій. У такому випадку обмін речовин різко сповільниться і схуднення зупиниться.

Вправи для схуднення плечей

Як схуднути в плечах за допомогою вправ? В основі всіх таких вправ лежить згинання рук:

• Згинання руки з гантеллю в положенні сидячи.

Дана вправа в першу чергу впливає на біцепс. Сядьте на краю лави, лікоть тренируемой руки упріть на внутрішню поверхню стегна (трохи вище коліна) і згинайте руку. При русі кисть вільної руки повинна лежати на стегні. Випрямлену руку в повільному темпі згинайте вгору, а потім опускайте кисть з такою ж швидкістю. При підйомі необхідно концентрувати зусилля на м’язах біцепса. Виконайте вправу по 15 разів на 3 підходи для кожної руки.

• Згинання руки з гантеллю до плеча.

Ця вправа схоже на попереднє, але сприяє більш повному розвитку м’язів. Початкове положення таке ж, як і в першій вправі. Випрямлену руку згинайте в лікті. При згинанні руки робіть вдих, при розгинанні – видих. Бажано робити все в повільному темпі. Виконайте по 15 разів на 3 підходи для кожної руки.

Виконуючи ці дві вправи, стежте за тим, щоб рух був виключно тільки в ліктьовому суглобі.

• Жим гантелей двома руками з-за голови.

Взяти гантель за один млинець, завести пальці рук під верхній млинець, встати прямо або сидячи, так, щоб був упор для спини. Підняти руки з гантеллю над головою, плавно зігнути в ліктях так, щоб гантель опинилася за головою.

Бажано широко не розводити лікті і тримати їх паралельно протягом усього підходу. Після цього повільно розігнути руки зусиллям трицепсів і затриматися у верхньому положенні на мить. Виконати по 15 разів на 3 підходи.

• Французький жим в положенні лежачи (жим Скотта).

Ця вправа допоможе ретельно опрацювати трицепс. Необхідно лягти на лаву, випрямити руки перпендикулярно підлозі і попросити кого-небудь подати гриф зігнутої форми. Повністю випрямити руки, при цьому трохи відхилити їх убік голови (приблизно 45 градусів від вертикалі). Це положення є вихідним. Виконати згинання рук, утримуючи частину руки від ліктя до плеча в нерухомому стані. Після згинання не зупинятися, а відразу, розгинаючи руки, повернутися у вихідне положення. Щоб правильно виконати цю вправу, не можна розводити лікті широко, а тримати гриф необхідно вузьким хватом. Виконуйте вправу в плавному темпі і без ривків. Зробіть по 10 разів на 3 підходи.

З вправами для схуднення плечей не варто перестаратися: у день достатньо 15-20 хвилин тренувань.

  • як похудати в плечах
  • як похудати в руках
  • як схуднути в руках
  • як похудати
  • Як схуднути в плечах
  • вправи для схуднення в плечах
  • похудати в руках
  • Як схуднути у плечах
  • схуднути в плечах
  • схуднення в руках

Comments are closed!