Як схуднути в піст | sunny7 – жіночий портал

Як схуднути в піст | sunny7 – жіночий портал Як схуднути в піст

Багато хто з нас розглядають пост як можливість схуднути, проте далеко не у всіх це виходить. А все тому, що пісна їжа – далеко не завжди дієтична. sunny7 розповість, як схуднути в піст і чого варто уникати.

Досить часто, почувши термін «пісна їжа», у нас відразу ж виникають асоціації з чимось легким і низькокалорійним. Однак це зовсім не так. Незважаючи на те, що в піст не можна їсти м’яса і будь-яких інших продуктів тваринного походження, пісне меню багате вуглеводами і рослинними жирами, які так само можуть відкладатися у вигляді жиру.

Тому якщо ви хочете не тільки провести весняний детокс організму. а й схуднути в піст, слід ще раз переглянути своє меню і дотримуватися кількох принципів приготування їжі, а так само режиму харчування.

Як схуднути в піст

Салати – добре, заправки – погано

рослинне меню – це велика кількість салатів, які покликані бути дієтичними. Так, але тільки в тому випадку, якщо вони заправлені низькокалорійними соусами. Тому якщо ви хочете схуднути в піст, вам доведеться все так же обмежити споживання рослинного масла, використовуючи половину звичайної норми, а то й повністю замінюючи його менш калорійними аналогами.

Піст – не привід відмовитися від білків

Помилка більшості людей, що харчуються по пісному меню, це перехід на чисто вуглеводну їжу. Якщо ви хочете позбутися від зайвих сантиметрів на талії, це навряд чи допоможе. Пам’ятайте, для схуднення вашому організму в першу чергу потрібні білки. Якщо не можна їсти м’ясо і молочні продукти, зробіть акцент на рослинному білку. Включіть до свого меню бобові й сою. Ці продукти є лідером за вмістом рослинного білка.

Крохмаль, крохмаль!

Крохмальні овочі часто замінюють м’ясні страви в тарілках тих, хто сидить на посту. Якщо ви не знаєте, як схуднути в піст, перше, що потрібно зробити, це обмежити споживання картоплі, буряка, гарбуза. Обмежити – не означає виключити, а всього лише зменшити кількість і ні в якому разі не «збагачувати» рослинним маслом. Зловживання крохмальними овочами зіпсує всі ваші плани привести вагу в норму.

Важливо знати міру

Багато хто вважає, що в пост через відсутність тваринної їжі, яка найкраще надає почуття насичення, слід збільшити порцію овочевого рагу або смаженої картоплі. Але такі дії можуть швидко привести до плачевних результатів, а саме появи зайвих кілограмів. Харчуючись рослинною їжею, важливо звертати увагу не на розмір порції, а на її вміст, наприклад, замінити прості вуглеводи (з борошна або солодощів) більш поживними і корисними продуктами з великим вмістом білка і клітковини.

Ці основні принципи харчування підкажуть вам, як схуднути в піст, і допоможуть уникнути найбільш частих помилок більшості з нас. Плануючи своє меню, обов’язково звертайте увагу на його якісну складову, регулюючи споживання жирів, вуглеводів і білків.

Comments are closed!