Як схуднути в особі – вправи. Йога. Гімнастики. Відео

Як схуднути в особі – вправи. Йога. Гімнастики. Відео. Як схуднути в особі – вправи. Прибираємо щоки. Дивимося відео!

Зміст:

Більшість жінок готові до активної роботи на тренажерах або до енергійної аеробіки, щоб бути витонченою і з підтягнутою фігурою. Але, часто навантаження потрібна

і для м’язів обличчя.

Переважно про них згадують вже тоді, коли проступають невеликі зморшки, вимальовується ще один підборіддя і «пливуть» контури. Або, нерідкі випадки, коли у струнких або схудлих дівчат і жінок залишаються досить «пишними» щоки. І це неприємна проблема завдає їм дискомфорт.

Причиною небажаної округлості на обличчі можуть послужити бути самі різні чинники і виявлятися по-своєму.

Для поліпшення контурів особи розроблені різні методики і комплекси вправ, що заслужили схвалення багатьох жінок. Можна спробувати всі наведені варіанти, потім вибрати з них «свій». А також потрібно стежити за харчуванням і їсти здорові продукти для схуднення особи.

Робіть гімнастику з хорошим настроєм. Виділіть спеціальний час для вправ і робіть їх усвідомлено. Тобто, обов’язково уявляйте той результат, який хочете побачити. Якщо дозволяє обстановка, включіть улюблену розслаблюючу музику.

Які вправи для схуднення обличчя потрібно робити на початку?

Якщо повнота або зайва округлість проявлена??на всіх частинах тіла, і ви не займаєтеся в спортзалі на постійній основі, то добре б почати з цього варіанту. Загальне збільшення фізичного навантаження впливає і на схуднення особи.

Силові тренування. Сприяють активному побудови м’язової маси. Вона вимагає від організму більше енергії для підтримки, ніж жирова тканина. Чим більше відсоток м’язової маси в тілі, тим швидше відбувається процес спалювання жиру у всьому організмі.

До силових тренувань відносяться підйоми штанги або гантелей. Також використовуються спеціалізовані тренажери, вправи з використанням власної ваги тіла.

Якщо вдома є гантелі, почніть робити ранкову зарядку з їх застосуванням.

Плюс можна додати і спеціальну вправу з гантелей для підборіддя і шиї. Для вправу треба лягти на живіт. Попереду себе покладіть невелику гантель (до 1,5 кг). Руки розташуйте вздовж тулуба. Тепер зрушуйте від себе гантель підборіддям подалі від себе, потім спробуйте підсунути до себе. Повторіть 8-10 разів

Аеробні вправи . До них відносяться плавання, прогулянки на велосипеді, біг, а також швидку ходьбу і стрибки на скакалці. Вони є найбільш поширеними вправами для підтримки загальної фізичної форми і схуднення. Причому багато часу вони не віднімають. Пробіжка займає 15-20 хвилин. На плавання досить виділити одне тренування на тиждень.

Дихальна гімнастика для схуднення особи

Освіта вікових зморшок і різних дефектів шкіри пов’язано з зневодненням і порушенням повноцінного обміну клітин. Крім корисних поживних речовин, які шкіра отримує разом з їжею і питвом, вона повинна бути насичена молекулами киснем. Дихальна гімнастика отримала визнання у багатьох жінок. Вона сприяє підвищенню еластичності шкіри і, відповідно, її подтянутости. І на ній побудовано кілька відомих напрямків – бодіфлекс, йога.

Дихальна гімнастика не вимагає великих зусиль і може застосовується більшістю людей без обмежень. За часом нетривала, тому цілком підходить для щоденного виконання. Вправи рекомендується робити з ранку.

Принцип дихання полягає в поетапному підході:

    спочатку треба видихнути якомога більше повітря ротом; вдихаєте через ніс швидко; видихаєте з силою з широко відкритим ротом; затримуєте дихання, втягуєте живіт, і порахуйте до 10; розслабляєте м’язи і повільно видихаєте.

Самі вправи: Повільно зробіть глибокий подих через ніс і напружте крила носа. Видих робите теж повільно, але вже через рот. Глибокий вдих носом, затримайте дихання. Внутрішні м’язи напружте так, щоб до шкіри прилила кров. Затримайте дихання, надійти щоки. Зімкніть губи. Втягніть щоки при глибокому вдиху носом. Затримайте дихання і на видиху через злегка зімкнуті губи, надійти щоки.

Кількість повторів вправи – два-три рази, інтервал між ними три секунди.

Йога один з кращих засобів для схуднення особи

Філософія йоги полягає не тільки у фізичному вплив на частини тіла, але і в загальній концентрації уваги людини, емоційного спокою. У вправах задіяні всі групи м’язів. Швидкі рухи змінюються розслабленням. Вправи дуже схожі на кривляння і кривляння, але їх ефективність себе виправдовує.

Кожна вправа треба повторювати 6 разів.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00520 sec