Як схуднути в особі: поради та рекомендації

Як схуднути в особі: поради та рекомендації Як схуднути в такому місці, як особа

Як схуднути в обличчі? Це питання хвилює багатьох чоловіків і жінок, але особливо це стосується тих, кому у спадок дісталися пухкі щічки і округла форма обличчя. Але існує такий тип людей,

у яких повнота відбивається першим ділом на обличчі і навіть при не дуже сильному відхиленні ваги від нормального з’являються обвислі щоки і друге підборіддя.

Прибираємо обвислі щоки і друге підборіддя

З якої причини вас можуть дражнити «хом’ячком»

Існує безліч причин по яких може з’являтися «зайву вагу» в області щік і шиї, а саме:

    зайвий жир в щоках може з’явитися через ослаблених м’язів; надмірної ваги; вродженою чи набутою сутулості; звички ходити з опущеною вниз головою; читання у незручній позі, наприклад, лежачи на спині; різкого схуднення або порушенні функції щитовидної залози.

Скоректувати дану проблему можна за допомогою дієти, спеціальних вправ, правильно організованого сну і правильної постави.

Вправи, що сприяють схудненню особи

Як схуднути в обличчі? Комплекс «Пятиминутка» допоможе чоловікам і жінкам в цій справі, його можна виконувати в робочий перерву або будинку. Ніяких снарядів і тренажерів для цього не потрібно, тільки ваше бажання і настрій. І так:

Руху щелепою. Необхідно закинути голову якнайдалі назад, висунути підборіддя вперед і зробити рух, ніби хочете ви захопити нижньою губою верхню. Зімкнувши зуби, зволікайте вниз нижню губу. Опустіть куточки рота, як ніби ви чимось засмучені, одночасно сильно напружуючи м’язи шиї. Розслабтеся і повторіть кілька разів. Якщо у вас сидяча робота за комп’ютером, ви можете виконувати цю вправу постійно, виробивши у себе стійку звичку. Підіпріть підборіддя кулаком і з силою опускайте на нього нижню щелепу. Вправа, яке в ходить в список заходів з надання першої медичної допомоги при непритомності: необхідно максимально опустити голову вниз, торкаючись підборіддям грудей. Зчепити кисті в замок і тиснути ними на потилицю, одночасно намагаючись підняти голову вгору. Те ж саме вправу, тільки робити його необхідно в сторону – спочатку до лівого плеча, потім до правого. Тепер торкніться підборіддям грудей і намагайтеся дотягнутися ним до лівого, а потім до правого плеча.

Ефективні вправи

Харчування, що сприяє схудненню в області обличчя

Дієта для схуднення особи включає щоденне вживання звичайної чистої води, але не менше 1,5-2 л. Це допоможе вивести з організму зайву рідину, яка проявляла себе набряками на самому видному місці – обличчі. Головне правило – виключити газовані солодкі напої, краще заварити собі зелений чай. Якщо ви хочете, щоб у вас швидко схудло обличчя, вам потрібно повністю відмовитися від алкогольних напоїв. Схуднення обличчя стане проблемою, якщо ви прихильник газованих спиртних напоїв, саме вони найбільше сприяють вашій проблемі.

Як прибрати жир з лиця? Що для цього потрібно зробити? Насамперед чоловікам і жінкам потрібно налагодити харчування. За основу раціону потрібно взяти овочі та фрукти, в цей період вони особливо вам необхідні. Адже всі фрукти і овочі на 90% складаються з клітковини, а вона відіграє важливе значення в підтримці водного балансу організму. Швидко вирішити дану проблему можна, якщо скоротити вживання солі.

Харчуємося правильно

Як відомо, вона здатна затримувати рідину в організмі, а це в першу чергу відбивається на обличчі. Таким же ефектом володіють цукор і вуглеводи.

Фітотерапія і масаж в допомогу

Як схуднути обличчям? Цей метод відомий давно, ним користувалися ще наші бабусі та прабабусі для боротьби з другим підборіддям. Йдеться про масаж мокрим рушником. Але можна підсилити ефект, якщо використовувати чоловікові або жінці не просту воду, а настій трав. Цей метод допоможе швидко скоригувати друге підборіддя і контури особи. Однак його не варто застосовувати тим чоловікам і жінкам, у яких на обличчі є капілярна сітка.

Що для цього потрібно зробити?

    готувати настій потрібно так: в посуд насипати 1 ст. л. суміші лікарських трав. Ви можете взяти ромашку, деревій, липовий цвіт і шавлія. Закип’ятити воду і залити суміш 1,5 ст. окропу. Накрити зверху кришкою і настоювати 20 хвилин. Після процідити; в теплий настій опустити рушник, вичавити і смикаючи його в протилежні сторони різкими рухами, виробляти хлопки по підборіддю. Намагайтеся робити це швидко і різко, щоб удари були досить відчутні.

Комплекс тренувань для схуднення в області обличчя

Як схуднути в обличчі? Не кожен чоловік або жінка знайде в своєму графіку час і можливість зробити спеціальний масаж або маску, що сприяє схудненню особи. Щоб вирішити дану проблему, потрібно всього 15 хвилин в день витратити на спеціальну гімнастику для обличчя. Ось вона:

    взяти в рот чистий олівець, затиснути його зубами і малювати ним у повітрі букви і цифри. Можна писати слова або виробляти віднімання і додавання. Здійснюйте будь-які дії, головне – щоб працювали щелепні м’язи; згорнути губи в трубочку і співуче вимовити: о-а-е-у-і-ю-я-і-е-у. Вимовляти цю звуки в різному порядку протягом 5 хвилин; встати прямо, груди вперед, руки схрестити так, щоб пальці лягли на плечі. Щосили натискаючи на плечі одночасно витягайте свою шию вгору. Досягнувши піку потрібно вдихнути, порахувати до 10 і видихнути.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00805 sec