Як схуднути в ногах?

Як схуднути в ногах? Як схуднути в ногах?

Красиве тіло припускає красиві ноги. Без цього нікуди. Але як домогтися гарних ніг, якщо не знаєш, з чого почати? Сьогодні ми дізнаємося, як можна прибрати зайві відкладення на ногах.

Як схуднути в ногах – вправа

Давайте звернемося до порад

людей, які вже зіткнулися з цією проблемою і на своєму досвіді знають, чого варто схуднути в ногах.

У багатьох жінок організм працює таким чином, що ноги зазвичай товстіють в першу чергу, ну а худнуть, на жаль, в останню. У всіх організм різний, але не виключена й така ситуація. Поради для таких жінок не є складними. Що можна зробити? Обгортання з плівкою, де можна використовувати різні складові, такі як бруд, магнезію або польовий хвощ; соляної пілінг; соляні ванни з маслом будь-якого цитруса, наприклад, таких як апельсин, лимон, грейпфрут і так далі; щодня наносити на ноги спалювач жирів, при цьому додавши в нього кілька крапель цитруса. Ці процедури, тобто обгортання і ванни, необхідно чергувати через день. Все це буде працювати ефективно укупі з фізичними вправами для ніг. Це те, що потрібно робити, щоб схудли ноги.

Ось одна з вправ, яке допоможе впоратися із зайвими відкладеннями жиру на ваших ногах. Вправа називається “Помахи”.

    Виконуйте вправу під приємну ритмічну музику. Встаньте на коліна на гімнастичний килимок. випрямленими руками зіпріться об підлогу. Ваше тіло знаходиться паралельно підлозі. Ноги зігнуті в колінах. Починайте робити махи ногою назад і вгору. Слід виконувати серію рухів спочатку однією ногою, наприклад, правої, потім – інший. не розгинається ногу до кінця. Виконайте 30 помахів однією ногою. При русі ніг необхідно максимально напружувати сідниці. Після того як обидві ноги відпрацювали руху, необхідно встати і трохи походити.

Як схуднути в ногах – корисні поради

Багато жінок радять відмовитися від вживання їжі після 6 годин. Це потрібно, щоб схудли ноги. Але якщо ваше завдання – схуднути тільки в ногах, тоді ні в якому разі не можна сідати на сувору дієту. Це може зіпсувати ваш обмін речовин, зміна якого приведе до малоприємних наслідків.

Багато лікарів радять приділити особливу увагу фізичному навантаженні при схудненні в області ніг. Кожен організм унікальний, тому не варто довіряти перевіреним способам, коли є можливість взяти консультацію у лікаря. Потрібно зосередити свою увагу тільки на тих вправах, які розвивають м’язи проблемних ділянок ніг. Прості програми, які мають на увазі під собою біг, ходьбу і плавання, роблять ноги стрункішими, а жирові відкладення при цьому зникають.

Що потрібно обов’язково пам’ятати? При схудненні не можна накачувати ноги. Це, мабуть, найголовніше правило. Ваше завдання – позбутися від жиру, а не накачати м’язи. Не секрет, що накачані ноги будуть здаватися ще більш товстими. Напевно, ви не будете задоволені цим. Багато жінок цікавляться, як схуднути в ногах вище колін. Цей факт якраз і пов’язаний з тим, що походивши в тренажерний зал вони вперто тренувалися, піднімали тяжкості, щоб скинути жир, але в той же самий час накачали на своїх ногах пряму, латеральну і медіальну м’язи.

Також не можна забувати і про розтяжці ніг, яка зміцнить ваші м’язи, які не надавши їм сильного обсягу. Це дозволить схуднути в ногах за тиждень. Секрет у тому, що після того, як м’язи набирають масу, їх краще розтягнути. У результаті їх форма буде еластичною, а сила і витривалість зросте.

Обов’язково пам’ятайте про те, що точкове спалювання жиру на тілі неможливо. Якщо ви починаєте програму схуднення, яка включає в себе фізичне навантаження, то жирові відкладення будуть спалюватися по всьому тілу. Зазвичай найдовше жир зникає там, де його більше. У зв’язку з таким станом речей свою увагу слід зосередити на вправах верхніх частин ніг. Це стегна і сідниці. Наведене вище вправу “Помахи” – це одне з найкращих рішень для спалювання жиру тільки в певних місцях тіла, в даному випадку, в стегнах і сідницях.

Спробуйте займатися цією вправою кілька разів на день. Дотримуйтесь нестрогую дієту. Якщо ви будете працювати в системі, то ви швидко досягнете гарних результатів.

  • як схуднути в ногах вище колін
  • як схуднути вище колін
  • накачані ноги під шаром жира
  • поради як змiцнить нiхтi
  • чи можна схуднути в ногах за допомогою розтяжки
  • що потрібно їсти щоб схудли ноги?
  • як зробити ноги стрункішими за допомогою соди

Comments are closed!

_0.31MB/0.00712 sec