Як схуднути в ногах, животі або стегнах легко і швидко?

Як схуднути в ногах, животі або стегнах легко і швидко? Як схуднути

Схуднення в «проблемних» місцях: прибрати ненависний жир

Делікатне питання, яке цікавить багатьох, про те, як схуднути на 10 кг або в стегнах, животі та інших місцях, вирішувати слід комплексно. Необхідно зрозуміти причини появи зайвих сантиметрів. У будь-якому

випадку головне – правильно харчуватися і регулярно виконувати фізичні вправи.

Спочатку переглянете свій раціон. Проаналізуйте: ваш раціон протягом дня, ніж перекушуєте, які напої п’єте. Виключіть зі свого раціону калорійну і некорисно їжу (випічку, шоколадні батончики, смажену картоплю), солодку газовану воду, енергетики. Цікавитесь, як скинути вагу в животі? Все просто: не будете їсти фастфуд, готуйте вдома рибу, овочі і м’ясо на пару або на грилі, що не соліть страви.

Ще одна практична порада тим, хто хоче знати, як схуднути: їжте частіше (3-5 разів на день). Їжа буде надходити в організм регулярно, і він не стане робити запаси жиру. Є менше допоможе інший прийом: кладіть те, що приготували, на невелику тарілку. І ніякої добавки. Порція буде візуально здаватися більше, і ви не переїдете.

Не забувайте і про такі важливі правила: пережовувати їжу повільно і вставайте з-за столу раніше, ніж відчуєте ситість. Справа в тому, що мозок посилає сигнал про насичення організму приблизно через 20 хвилин після початку вами трапези. Тільки уявіть, скільки некорисного можна встигнути з’їсти за цей час!

Традиційно експерти рекомендують людям, які хочуть дізнатися, як схуднути в «проблемних» місцях, пережовувати кожен шматочок їжі ретельно і не менше 25 разів, і лише потім відправляти його в шлунок. Дотримання цього правила дасть і два супутніх ефекту: по-перше, їжа, яку добре пережувати, легше засвоюється, по-друге, відбувається регулярний масаж ясен, здатний попередити пародонтоз.

Обов’язково висипайтеся

Для того щоб схуднути, вкрай важливо спати вночі мінімум 7-8 годин. Вчені з’ясували, що у тих, хто не висипається, в крові мало гормону, завдання якого – контролювати апетит. Думка про те, що чим менше спиш, тим більше рухаєшся і, відповідно, стройнеешь, помилково. Якщо організм постійно на межі, то ефекту не буде.

Вирішивши позбутися зайвих кілограмів, зведіть до мінімуму число стресів, в тому числі і від недосипу. Нехай ваш організм відпочиває рівно стільки, скільки хоче. Звичайно, перед сном не слід наїдатися і багато пити. Але і страждати від нестерпного голоду не варто. За пару годин до сну можна випити склянку ряжанки або кефіру, з’їсти жменьку сухофруктів або ложку меду.

Навчіться стримувати себе

Як схуднути людям, які не мислять життя без солодкого? Не потрібно ставити себе в надмірно жорсткі рамки і повністю позбавлятися радощів. Якщо для вас тістечко або цукерки – свято, що не позбавляйте себе задоволення. Але до вживання порожніх калорій і некорисних жирів підходите грамотно.

Прагнучи скинути вагу, обмежуйте себе в працях солодощів. Ви напевно помічали за собою: з’їли шматочок шоколадки або тортика, а хочеться ще і ще. Але пора усвідомити важливу річ: у кожної наступної солодощі смак рівно такий же, як і у попередньої. Так чи варто «свято живота» вже пророблених зусиль і скинутих кілограмів? Якщо бажання накинутися на коробку цукерок стає дуже сильним, відволікайтеся: прийміть ванну з піною, почитайте цікаву книгу, погортайте глянцевий журнал, займіться прибиранням, поприсідайте.

Завжди знаходите час для себе

Як не дивно прозвучить, але не затримуйтеся в офісі, так як схуднути при робочому дні в 10-12 годин буде проблематично. Зрозумійте: ви самі у себе крадете годинник, який могли б присвятити приготуванню нормальної їжі, тренуванні, прогулянці в парку з сім’єю. Вдаючись додому пізно, ви напевно з сумом констатуєте, що часу на приготування немає, і з’їдаєте некорисні напівфабрикати.

Вирішивши схуднути, перестаньте шукати виправдання власної ліні. За своє життя відповідаєте лише ви самі. Замість того щоб годинами сидіти в соцмережах або «висіти» на телефоні, займайтеся собою.

Про користь регулярних фізичних навантажень

Кожна людина, що зацікавився, як схуднути, напевно розуміє, що одного дотримання принципів правильного харчування мало: важливо регулярно давати навантаження м’язам. Найпростіше і дієве вправу – присідання. Вони допоможуть позбутися від нагромадилося жиру в ногах. Почніть з 10-15 присідань до прийому їжі або ж через годину після нього.

Кожен знає, дієвість вправ безпосередньо залежить від регулярності їх виконання. Коли зрозумієте, що присідаєте з легкістю, можете ускладнити завдання. Спробуйте опускатися і підніматися на одній нозі, спираючись рукою об стілець.

Вам цікаво зменшити вагу з комфортом? Більше ходіть у швидкому темпі. Особливо актуальне це порада тим, хто багато сидить на роботі. Якщо ви будете гуляти хоча б по 30-40 хвилин і правильно харчуватися, то досить швидко позбудетеся від зайвого жиру на стегнах і навіть животі. Ходіть правильно: тримайте спину рівно, допомагайте собі зігнутими в ліктях руками.

Займаючись регулярно, ви побачите результат, яким зможете пишатися. Ви станете прикладом для оточуючих, які напевно почнуть запитувати вас, як скинути вагу, щоб мати таку ж красиву фігуру.

  • що потрібно виключити з свого раціону щоб швидко і легко схуднути
  • Як схуднути В проблемних МІСТЯХ
  • Як схуднути за 30 днів в проблемниХ місцях
  • Як схуднути у проблемних місцях за пару днів?

Comments are closed!

_0.31MB/0.00453 sec