Як схуднути в ногах в домашніх умовах

Як схуднути в ногах в домашніх умовах Як схуднути в ногах

Не секрет, що саме жіночі ніжки завжди знаходяться під прицілом чоловічих зацікавлених поглядів! І дуже хочеться, щоб ця частина тіла завжди була на висоті.

Але як бути, якщо ти не можеш похвалитися точіння і красою своїх ніг? Звичайно ж, потрібно негайно вживати заходів по боротьбі стрункість ніг і подумати про те, як схуднути в ногах .

Для початку, варто задуматися про те, наскільки грамотно ти складаєш свій раціон? Адже жирові відкладення – найчастіше результат незбалансованого харчування. Спочатку постарайся визначити, як саме тобі буде зручніше побороти гастрономічні пристрасті, що завдають шкоди твоєму здоров’ю і відмова від яких допоможе тобі схуднути в ногах в домашніх умовах .

Для цього можна проконсультуватися у фахівців-дієтологів. Або ж спробуй самостійно підібрати систему харчування або дієту, що враховують особливості твого організму. Однак, в будь-якому випадку, тобі доведеться виключити зі свого раціону такі продукти, як випічка, макаронні вироби, жирне, гостре і смажене.

Постарайся відмовитися також і від шкідливих звичок, а саме: від куріння і вживання алкогольних напоїв. Віддавай перевагу здоровим продуктам і таким способам їх приготування, як відварювання, приготування на пару або запікання.

Крім того, виключи вживання продуктів, до складу яких входять консерванти, а також солодких газованих напоїв. Намагайся пити чисту воду, причому тільки за 30 хв. до їди або ж через годину після, пити під час прийому їжі категорично заборонено.

В будь-якій системі, спрямованої на схуднення, правильне харчування має поєднуватися з комплексом вправ і схуднення в ногах не виняток. Обов’язково перед тим, як приступати до виконання вправ, зробіть 5-хвилинну розминку, щоб розігріти м’язи ніг. Це може бути біг на місці або 20-25 присідань.

Отже, якщо ти все ще думаєш про те, як схуднути в ногах. прийми до відома вправи для стрункості і краси ніг :

Стань боком до стіни. Випрями спину, ноги тримай разом. Напруга сідниці, втягніть живіт, витягни перед собою руки. Зроби 10-15 присідань на одній нозі, витягнувши вперед іншу, потім змініть ноги.

Стань на коліна, спину тримайте випрямленою, витягніть руки перед собою. З цього положення сідайте спочатку на одну сідницю, потім на іншу (20-25 разів).

Сядь на підлогу, відведи руки назад, упершись в підлогу ліктями. Потім підніми ноги (приблизно на 45 градусів по відношенню до підлоги), після чого піднімай і опускай спочатку праву ногу, потім ліву (30-40 разів).

Ляж на спину, випрямивши ноги, руки витягни уздовж тулуба або поклади долоні під голову (як тобі буде зручніше). Потім підніми ноги, бажано перпендикулярно підлозі (під кутом 90 градусів). Неспішно розводь їх в сторони, потім знову зводь (20-25 разів).

Початкове положення таке ж, як в попередній вправі. Роби махи спочатку правою ногою, намагаючись якомога ближче підносити її до обличчя – 20 разів. Потім обхопи ногу руками і потягни її на себе. Виконай те ж з лівою ногою.

Сядь на підлогу, випрямивши спину і звівши ноги разом. Роби нахили вперед (10 разів). Потім широко розведи ноги в сторони, і повтори нахили (10 разів).

Лежачи на боці витягни ноги. З цього положення роби махи ногою, намагаючись піднімати її якомога вище (20-25 разів). Кілька разів утримуй ногу, потягнувши м’язи. Перевернися на інший бік і повтори ті ж вправи з другою ногою. Лежачи на спині дай м’язам ніг як слід розслабитися.

Постарайся також запам’ятати кілька порад, завдяки виконанню яких ноги не тільки схуднуть, а й збережуть красу і стрункість надовго:

1. Кожен день, вранці і ввечері, лежачи на підлозі (на спині), притискай до стіни підняті вгору під кутом 90 градусів ноги, на 3-5 хв. Потім злегка потряси ногами, щоб відновити кровообіг. Така нехитра процедура допоможе тобі запобігти появі целюліту і варикозного розширення вен.

2. Якщо у тебе сидяча робота або багато занять в інституті чи коледжі, присвяти 20-30 хв. вільного часу прогулянці на свіжому повітрі. Цього достатньо, щоб розім’яти ніжки і наповнити організм киснем.

3. Піклуйся про зовнішній вигляд своїх ніг. Роби депіляції, педикюр. масаж або розслаблюючі ванни для ніг. Все це можна зробити як у спеціальному салоні, так і вдома.

Завдяки розігрівали кров ефекту, дані процедури запобіжать появі на ногах жирових відкладень і целюліту. Прояви трохи терпіння і цілеспрямованості, і твої чудові стрункі ніжки будуть межею досконалості!

  • махи ногою лежачи на боці
  • підняті вгору під кутом 90 градусів ноги

Comments are closed!