Як схуднути в ногах – дієта, вправи, біг

Як схуднути в ногах – дієта, вправи, біг Як схуднути в ногах

Питання «як схуднути в ногах» зазвичай задають люди, охочі позбутися зайвої ваги . Адже нерідко буває так, що людина після дієти скидає значну кількість кілограмів. Худне талія, особа, але ноги при цьому залишаються в незмінному вигляді. У цьому випадку і виникає питання про те, що робити, щоб схудли ноги і чи можна схуднути в ногах без допомоги хірургів в домашніх умовах. Існує кілька дієвих способів, що допомагають стати ніжкам стрункішою. Це спеціальна дієта для схуднення ніг у поєднанні з вправами для ніг.

Як схуднути в ногах і стегнах за допомогою спеціальних вправ

Спеціальні вправи для схуднення допоможуть підкачати м’язи ніг, поліпшити їх тонус. Перед виконанням вправ необхідно зробити зарядку для розігріву. Для цього чудово підійде біг на місці, підняття колін, присідання. І тільки після розігріву можна почати виконання вправ. Для того щоб схуднути в ногах і стегнах, всі вправи спочатку можна виконувати по 10-30 разів, плавно збільшуючи навантаження .

  Помахи ногами. Для виконання вправи необхідно опуститися на коліна, руки перед собою уперти в підлогу. Спину при цьому треба тримати рівно і паралельно підлозі. Далі слід здійснювати вільні махи то однієї, то іншою ногою. При маху ногу треба відводити максимально назад. Після виконання вправи краще всього встати і трохи походити. Ходьба розслабить м’язи і поліпшить циркуляцію крові. Ноги поставити на ширині плечей, руки опустити по швах. На вдих треба плавно піднятися вгору на носочки, зафіксуватися у верхній точці на кілька секунд, потім плавно вдихнути і опуститися на підлогу, опускаючи руки. Присідання. Ноги поставити на ширину плечей, руки тримати на поясі. На видиху присісти, витягнути руки вперед, а на вдиху піднятися у вихідну позицію. Вправа треба виконувати дуже плавно, п’ять від підлоги не відривати. Велосипед. Лягти на спину і уявити, ніби ногами крутите педалі велосипеда. Ножиці. Лягти на спину, тримати ноги під кутом 45 градусів, витягнути носочки. Далі слід інтенсивно схрещувати ноги в районі колін (спочатку праву ногу вище лівої, потім навпаки), а руки при цьому найкраще витягнути уздовж тулуба. При виконанні вправи дуже важливо, щоб ноги не зачіпали один одного. Підйом ніг лежачи на спині. Лежачи на спині по черзі піднімати ноги вгору на рівень 45 градусів, не торкаючись п’ятами підлоги. Підйом ніг на боці. Зігнути руку в лікті і спертися на неї, лежачи на правому боці. Піднімати ліву ногу вгору 10-20 разів, а потім перелягти на лівий бік і почати вправу з правою ногою. Підйом ніг стоячи. Поставити ноги на ширину плечей, руки по швах. Підняти праву ногу вгору, а ліву перенести і тримати перед собою. Підняти ногу на максимальну висоту і торкнутися пальців рук. Для ускладнення вправи треба намагатися піднімати ногу якомога вище.

Між вправами обов’язково треба робити невеликі перерви. Заняття повинні тривати 40-45 хвилин. Деякі фахівці радять для схуднення поєднувати фітнес-мікс з силових вправ з кардіотренуваннями (біговими доріжками, велосипедом, степпером). Багатьох цікавить питання про те, що робити, щоб схудли ноги за допомогою спеціальних вправ . Найефективніше до спортивних занять підключити спеціальну дієту для схуднення. А тим, хто замислюється про те, як схуднути в ногах і стегнах без фізичних вправ, необхідно спробувати раз на тиждень кататися на ковзанах, роликах або ходити в басейн.

Як схуднути в ногах і стегнах за допомогою дієти

Під час тренування треба обов’язково пити воду. Прийом води найкраще здійснювати через кожні десять-п’ятнадцять хвилин, зробивши кілька ковтків. Не можна пити газовану воду або солодкі напої, а тільки прохолодну, мінеральну негазовану воду. Бажано вживати в їжу якомога більше фруктів і овочів. Необхідно обмежити споживання смаженої і жирної їжі, кондитерських виробів. У раціоні повинні бути присутніми вітаміни С і А, а також продукти багаті калієм. Це можуть бути ківі, червоний перець, листовий салат, яловича печінка, картопля, банани, курага. Під час схуднення дозволено вживати гострі продукти, так як вони стимулюють кровообіг і тим самим перешкоджають затримці рідини в організмі. Також дуже корисно додавати в меню знежирені йогурти, зародки пшениці та сою. У складі цих продуктів багато кальцію і магнію, тому вони роблять благотворний вплив на м’язи і допомагають їх правильно вибудувати.

Після занять протягом двох годин бажано нічого не їсти і не вживати ні кави, ні чаю, а потім є чотири-п’ять разів на день, віддаючи перевагу білковій їжі.

Біг допомагає схуднути в ногах

Як схуднути в ногах, не виконуючи монотонних спортивних вправ . Чи можна схуднути в ногах за допомогою бігу? Біг допомагає схуднути в ногах. Біг корисний і для фігури, і для здоров’я в цілому. Багато хто віддає перевагу ранкові пробіжки. Для бігу необхідно вибрати легку і зручне взуття і підібрати одяг, не стискує рухів. Перед пробіжкою найкраще провести невелику розминку. Бігати необхідно не рідше трьох-чотирьох разів на тиждень. Тривалість пробіжок слід поступово збільшувати, почавши з десяти хвилин в день. Пробіжку краще почати зі спортивної ходьби, а потім перейти на інтенсивний і швидкий біг. Завершувати пробіжку слід помірним бігом.

 • Як схуднути в ногах
 • чи можна схуднути в ногах за допомою вправ
 • Як правильно бігати щоб схудли ноги?
 • чи допомагає біг схуднути в ногах
 • що робити щоб похудали ноги між ногами
 • як ефективно похудати в ногах
 • який вид спорту допомагає схуднути ляшкі
 • як схуднути в ноги за вправ
 • похудати в ногах за тиждень тільки вправи
 • біг допомагає похудати у ногах???

Comments are closed!