Як схуднути в ногах?! | 40 КГ | ВКонтакте

Як схуднути в ногах?! | 40 КГ | ВКонтакте

Іноді відбувається так, що скидаючи зайві кілограми, наша фігура худне нерівномірно. Але виявляється, можна домогтися того, щоб зайвий жир зник саме в потрібних місцях, наприклад, схуднути в ногах. Однак для цього потрібно не тільки дієта, але і комплекс фізичних вправ.

Принцип схуднення в певних частинах тіла нескладний: скинути зайві кілограми необхідно (тоді обсяг стане менше і там, де це потрібно), і в той же час робити вправи, що сприяють спалюванню жиру в певних місцях.

Правда, якщо мова йде про схуднення в ногах, справа дещо ускладнюється, адже фізичні вправи роблять м’язи більше, а це не завжди виглядає красиво на ногах. М’язисті ноги – не найкраще прикраса жінки.

Тому необхідно підібрати вправи, що зменшують об’єм ніг. Існує спеціальна техніка під назвою «Бодіфлекс», яка заснована на поєднанні техніки дихання і комплексів фізичних вправ. При цьому під час інтенсивного дихання в організм надходить багато кисню, який сприяє спалюванню жиру саме там, де відбувається напруга тих або інших м’язів.

Нижче ми наведемо техніку дихальних і фізичних вправ «Бодіфлекс». Почнемо з основних елементів:

Встаньте рівно, ноги на ширині плечей. Тепер нагніться вперед і зіпріться руками на ноги, трохи зігнуті в колінах.;

Зробіть повний видих через рот, потім різко і максимально глибоко вдихніть носом. А потім з силою зробіть звучний видих через рот, задіявши діафрагму;

Спробуйте затримати дихоDня на 8-10 секунд, максимально втягнувши живіт під ребра і при цьому виконувати вправи на розтяжку – це вельми нелегко, так що спочатку потренуйтеся з диханням, а потім вже приєднуйте гімнастику;

Після всього цього ви може зробити розслаблений видих (відпустити м’язи преса) і вдихнути.

Тепер зупинимося на комплексі фізичних вправ «Бодіфлекс» для ніг.

Дані вправи слід виконувати вранці, натщесерце, протягом 10-15 хвилин. Фізичні вправи виконуються тільки після етапу освоєння дихальної практики, так що найперші заняття виключно на дихання. Знаючи початковий обсяг проблемної ділянки ніг (наприклад, стегон), ви може стежити за динамікою, повторюючи вимірювання раз на тиждень.

Розтяжка потрібна для посилення м’язового тонусу і не впливає на їх масу, тому відмінно підходить жінкам для формування гарних контурів ніг.

  • Роль антиоксидантів в здоровї людини

Comments are closed!