Як схуднути в литках » вправи для схуднення литок

Як схуднути в литках » вправи для схуднення литок Як схуднути в литках

Людський організм має складне і цікаве будова, яке нелегко піддається змінам. Під час схуднення тіло втрачає вагу дуже нерівномірно, зайві кілограми наполегливо залишаються в окремих проблемних

зонах, які не хочуть піддаватися необхідним змінам. Для людей, які страждають надмірною вагою, ця проблема є однією з найактуальніших, наприклад, як схуднути в литках або як схуднути в стегнах. Адже в даному випадку загальні тренування є малоефективними.

Щоб досягти результату, необхідно знати, які методи застосовувати і які комплекси вправ виконувати, щоб зменшити обсяг саме конкретної проблемної зони.

Схуднення в литках для багатьох є складно досяжною метою. Завдання щодо зменшення обсягу литок є не простим для виконання. Однак, якщо дотримуватися необхідних правил і умов, успіх обов’язково прийде.

Бажаючим розпочати занять на схуднення в литках, необхідно мати на увазі наступне:

Качати ноги на тренажерах забороняється. У такому випадку ви досягнете ще більшого обсягу литок, так як м’язи при навантаженні почнуть рости інтенсивніше;

Головний акцент необхідно робити на розтяжці м’язів литок. Методики, які ефективно допомагають вирішити цю проблему, наприклад, стретчинг, пілатес, йога;

За допомогою так званої аеробного навантаження вдається дещо зменшити ікри. Ноги в литках стають більш стрункими при застосуванні швидких і легких вправ, подібних степ-аеробіки;

Якщо ви бажаєте схуднути в литках, не можна сідати на дієту. Рекомендується збалансувати і злегка обмежити харчування, що сприятиме прискоренню процесу схуднення.

Комплекс вправ для схуднення в литках

Вправа № 1

Виконується на степ-платформі. Стати на неї правою ногою, а ліву залиште стояти на підлозі. Потім підніміть ліву ногу і підтягніть до правої, щоб ви повністю стояли на платформі. Потім опустіть на підлогу праву ногу, і після призначте її до лівої. Виконайте вправу ще раз, починаючи тепер з лівої ноги. Потрібно зробити 10 підходів для кожної ноги у швидкому темпі.

Вправа № 2

Ця вправа має своєю метою розтяжку. Зробіть крок вперед однією ногою, при цьому долонями упріться в сідниці. Повільно згинайте в коліні ту ногу, яка знаходиться попереду. Нога, яка відставлена??тому, повинна всією ступнею впиратися в підлогу, на неї повинен припадати вагу тіла. У цьому положенні розтягуються литковий м’яз, а також задня частина стегна. Необхідний час виконання вправи близько 30 секунд.

Вправа № 3

Необхідно лягти на спину, при цьому ноги зігнути в колінах і по черзі тягнути шкарпетки на себе. Ця вправа також має на меті розтягування. На початку це вправу здається не таким вже складним, проте ефективність від нього значна.

Вправа № 4

Треба встати біля стіни, впершись у неї руками. Одну ногу зігнути в коліні і покласти на неї зверху гомілку другої ноги. На шкарпетці нижньої ноги необхідно підвестися 10 разів. Після цього потрібно поміняти ноги.

Всі перераховані вище вправи ефективно допомагають в схудненні литок. Головна умова – виконувати вправи регулярно і з віддачею.

  • вправи для схуднення литок
  • як схуднути в литках
  • вправи для схуднення в литках
  • як похудати в литках
  • як у ногах похудати на 20см
  • як швидко схуднути в литках
  • як похудати в ногах вправи
  • Як похудати на литках
  • вправи для похудання
  • схуднути в литках

Comments are closed!

_0.31MB/0.00783 sec